Boże Narodzenie

Boże NarodzenieWzory gadżetów bożonarodzeniowychKontakt

 

Reklamowe gadżety bożonarodzeniowe dla Każdego!

Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca reklamowe gadżety na Boże Narodzenie dla dorosłych i dzieci.

Nasze gadżety bożonarodzeniowe mogą pełnić równocześnie wiele funkcji. Oprócz ozdób typowo choinkowych mamy także breloki, zabawki antystresowe oraz długopisy i ołówki które będą przypominać o miłych chwilach spędzonych w świątecznej atmosferze.

ŚWIECZNIK Z WIATRAKIEM 7-1338. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca tradycyjną świąteczną dekorację. Kiedy pali się świeczka, ciepłe powietrze unosi się do góry i 6 śniegowych płatków kręci się dookoła. Świeczka-podgrzewacz dołączona do zestawu o wymiarach 12 x 7 x 12 mm. Znakowanie gadżetu reklamowego wykonamy metodą tampodruku, druku UV lub graweru laserowego, maksymalne pole nadruku: 25 x 10mm.

BOMBKA W PUDEŁKU 7-1426. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bombkę którą można powiesić na choince, a także postawić na biurku – umożliwia to kartonowe, ozdobne pudełko. Bombka z perłowym wykończeniem z uchwytem wstążką. Indywidualne kartonowe pudełko posiada miejsce na wykonanie nadruku metodą sitodruku lub tampodruku.. Wymiary pudełka: 7,5 x 7,5 x 7,5 cm. Dostępne wersje kolorystyczne: srebrne pudełko i srebrny wzór na bombce, złote pudełko i złoty wzór na bombce.

TERMOFOR W UBRANKU 7-1360. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca termofor w świątecznym ubranku. Termofor z jersey’u w stylu skandynawskim. Doskonały do rozgrzania w chłodne wieczory, zapewnienia przyjemne ciepło i pomaga rozgrzać się po przemarznięciu. Pojemność termoforu 310 ml. Wymiary 20 x 12 cm. Zdobienia możemy wykonać metodą termotransferu bezpośrednio na ubranku. Do znakowania można użyć także ozdobnej etykiety. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

KUBEK Z PODKŁADKĄ 7-1425. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kubek świąteczny z reniferem. Ceramiczny kubek ze wzorem renifera oraz dopasowaną podkładką pakowany jest w prezentowe pudełko. Kubek ma średnicę 8cm, wysokość kubka 9cm, pojemność 300 ml. Znakowanie jest możliwe zarówno na kubku jak i podkładce. Dodatkowo możemy oznakować pudełko. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

CHOINKA Z DREWNA 7-1278. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewnianą choinkę z 12 zawieszkami do samodzielnego zmontowania. Choinka zapakowana jest w ozdobne pudełko z przezroczystą pokrywką. Wymiary choinki: 22 x 16,5 x 2 cm. Znakowanie wykonamy bezpośrednio na choince lub na przezroczystym pudełku. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

PIŁKA ANTYSTRESOWA MIKOŁAJ 4-89095. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca gadżet świąteczny w kształcie świętego Mikołaja o wymiarach  60 x 60 x 70 mm. Gadżet jest wykonany z przyjaznego materiału – poliuretanu. Antystresowa piłeczka święty Mikołaj może być miłym prezentem świątecznym, nie tylko ukoi nerwy, ale i rozbawi. Znakowanie gadżetu reklamowego wykonamy metodą tampodruku.

PIŁKA ANTYSTRESOWA MIKOŁAJ – SNOWMAN 3-0902285. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca gadżet świąteczny w kształcie świętego Mikołaja o wymiarach  60 x 60 mm. Gadżet jest wykonany z przyjaznego materiału – poliuretanu. Antystresowa piłeczka święty Mikołaj może być miłym prezentem świątecznym, nie tylko ukoi nerwy ale i rozbawi. Znakowanie gadżetu reklamowego wykonamy metodą tampodruku.

PIŁKA ANTYSTRESOWA Z MOTYWEM ŚWIĄTECZNYM 4-73934. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca gadżet świąteczny w kształcie piłeczki z motywem świątecznym. Piłeczka o wymiarach  60 x 60 mm jest wykonana z przyjaznego materiału – poliuretanu. Antystresowa piłeczka w kolorze białym lub czerwonym może być miłym prezentem świątecznym –  nie tylko ukoi nerwy ale i rozbawi. Znakowanie gadżetu reklamowego wykonamy metodą tampodruku.

ANTYSTRESOWA CHOINKA 4-89096. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca świąteczny gadżet relaksacyjny i antystresowy w kształcie choinki, o wymiarach 75 x 80 x 25 mm. Gadżet ten jest wykonany z poliuretanu, w uspakajającym i antystresowym kolorze ciemniej zieleni, z zaznaczeniem ozdób świątecznych w kolorze złotym (gwiazdka, bańki itp.). Choinka antystresowa jest znakomitym prezentem świątecznym lub też pamiątką przypominającą nam byłe święta. Zdobienia możemy na niej wydrukować metodą tampodruku.

DREWNIANY BRELOK DO KLUCZY DZWON (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok do kluczy w kształcie dzwonu. Wykonany z pełnego jasnego drzewa klonowego. Brelok do kluczy dzwon nadaje  się nie tylko na prezent świąteczny. Sprawi radość też ekologom, muzykom i wszystkim tym  którzy lubią nieszablonowe gadżety. Znakowanie na breloku wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

PLUSZOWY BAŁWANEK 1-324-42. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pluszowego bałwanka w kolorze białym, w rozmiarze: 15 cm. Bałwanek ma błękitną czapeczkę i szaliczek z poliestru, na których można drukować metodą termotransferu. Pluszowy bałwanek nie tylko nadaje się na prezent świąteczny pod choinkę ale także ucieszy wszystkich amatorów sportów zimowych.

SOLARNA FIGURKA ŚWIĘTY MIKOŁAJ 3-0410208. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca solarną figurkę w kształcie Świętego Mikołaja. Kiedy tylko panel solarny figurki wystawiony zostanie na działanie promieni słonecznych Święty Mikołaj porusza głową i ciałem. Wymiary figurki solarnej:  6cm x 6,8cm x 10,2cm. W zestawie załączona została dwustronna wkładka klejąca do zamocowania figurki. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu.

SOLARNA FIGURKA BAŁWANEK 3-0410207. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca solarną figurkę w kształcie bałwanka. Kiedy tylko panel solarny figurki wystawiony zostanie na działanie promieni słonecznych bałwanek porusza głową i ramionami. Wymiary figurki solarnej:  6cm x 6,8cm x 10,2cm. W zestawie załączona została dwustronna wkładka klejąca do zamocowania figurki. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu.

UCHWYT NA NOTATKI RENIFER BOŻE NARODZENIE 3-0902327. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca oryginalny uchwyt memo na notatki. Uchwyt na notatki w kształcie renifera posiada metalowy klip w którym można umieścić nawet dużą kartkę z notatkami. Wymiary uchwytu na notatki: fi=3,9cm x 10cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku.

MAGNES NA LODÓWKĘ Z MOTYWEM ŚWIĄTECZNYM 3-0902359. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca przestrzenny magnes na lodówkę z motywem świątecznym. Sanki wypełnione prezentami doskonale przytrzymają notatki, liściki, informacje. Rozmiary magnesu: 5cm x 4cm x 0,3cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. W dziale Gadżety Świąteczne znajdziecie Państwo pozostałe produkty które umilą czas świąteczny.

OBIERAK DO OWOCÓW I WARZYW BOŻE NARODZENIE 3-0307027. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca obierak do warzyw i owoców w kształcie renifera. Nasz świąteczny obierak posiada metalowe ostrze ze stali nierdzewnej. Wymiary świątecznego obieraka w kształcie renifera: 16,5cm x 7,5cm x 4cm. Renifer – obierak zapakowany jest w transparentne pudełko. Nadruk wykonamy metodą tampodruku.

KUBEK TERMICZNY Z MOTYWEM ŚWIĄTECZNYM BOŻE NARODZENIE 3-0304132. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kubek z podwójnymi ściankami, z nakrętką, z wbudowanym otworem do picia. Odczepiana przezroczysta baza umożliwia zmianę motywu na dowolny inny (na życzenie pod przezroczystą ścianką może zostać umieszczony inny papier, z Twoim logo), poj. ok. 450ml. Wymiary kubka: fi=8,4cm x 16,7cm. Nadruk wykonamy metodą tampodruku.

BRELOK FILCOWY DO KLUCZY GWIAZDKA 3-0902358. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy brelok do kluczy w kształcie gwiazdki. Brelok gwiazdka jest wykonany z filcu. Każdy brelok gwiazdka posiada metalowe kółko do wczepienia kluczy. Brelok do kluczy z akcentem świątecznym ma wymiary ok. 6cm x 5cm. Gwiazdka nadaje  się nie tylko na prezent świąteczny. Znakowanie na breloku wykonamy metodą termotransferu.

BRELOK FILCOWY DO KLUCZY KORONA Z KRYSZTAŁKAMI 3-0902354. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy brelok do kluczy w kształcie korony z kryształkami. Brelok korona jest wykonany z szarego filcu poliestrowego. Każdy brelok korona posiada metalowe kółko do wczepienia kluczy. Brelok do kluczy z akcentem świątecznym ma wymiary ok. 6,7cm x 3,5cm x 0,3cm. Korona nadaje  się nie tylko na prezent świąteczny. Na breloku umieściliśmy trzy kryształki które dodają gadżetowi blasku i odróżniają go od innych gadżetów filcowych. Znakowanie na breloku wykonamy metodą termotransferu.

OZDOBY ŚWIĄTECZNE DREWNIANE BOŻE NARODZENIE 3-0902332. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ozdoby świąteczne wykonane z drewna. W skład miksu wchodzi: zawieszka renifer, zawieszka serduszko, zawieszka aniołek, zawieszka gwiazdka i zawieszka renifer. Zawieszka z akcentem świątecznym ma wymiary 7,5cm x 4,5cm x 0,2cm. Każda zawieszka posiada sznureczek do zawieszenia i zapakowana jest w torebkę z czerwonym tłem co dodaje prezentowi atrakcyjności. Dostępne wzory przesyłamy w losowo zebranym miksie. Znakowanie na zawieszce wykonamy metodą tampodruku, sitodruku lub graweru laserowego.

DREWNIANY ANIOŁEK WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie aniołka w kolorze naturalnym. Aniołek ma wymiary: 73 x 98 x 3 mm i doskonale nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Ekologiczny aniołek może być na zawieszce lub magnesie.

DREWNIANA BOMBKA WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym (idealna do decupage). Ekologiczna wycinanka ma rozmiary: 80 x 85 x 3 mm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka ma otwór na zawieszkę, ale może też mieć magnes do umocowania. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

DREWNIANA CHOINKA WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym w kształcie choinki. Ekologiczna choinka ma wymiary:120 x 150 x 3 mm i idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka może być na zawieszce lub magnesie.

DREWNIANY DZWONECZEK WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie dzwoneczka w rozmiarze 100 x 127 x 3 mm. Drewniany dzwoneczek idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka zamiast dziurki na zawieszkę może mieć magnes.

DREWNIANE JABŁKO WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie jabłka w kolorze naturalnym. ekologiczne drewniane jabłko ma wymiary 85 x 95 x 3 mm i doskonale nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka zamiast zawieszki może mieć magnes.

DREWNIANY KONIK NA BIEGUNACH WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną wycinankę ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym w kształcie konika na biegunach o wymiarach: 70 x 65 x 3 mm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka może mieć zawieszkę lub magnes.

DREWNIANY LUDZIK WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie ludzika w kolorze naturalnym. Ekologiczna wycinanka drewniany ludzik ma wymiary: 97 x 117 x 3 mm. Drewniany ludzik idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Ludzik zamiast dziurki na zawieszkę może mieć magnes.

DREWNIANY PREZENT WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie pudełka na prezent w kolorze naturalnego drewna. Ekologiczny prezent ma wymiary: 60 x 90 3 mm i można na nim wykonać zdobienie metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Drewniany prezent może mieć domontowany magnes.

TORBA NA PREZENTY Z MIKOŁAJEM 3-0902306. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na prezenty świąteczne.  Torba na prezenty z akcentem świątecznym ma wymiary 25cm x 30cm. Torba z cienkiego filcu wykończona jest sznureczkiem który umożliwia zamknięcie prezentów w środku lub zawieszenie torby np. na choince. Na torbie świątecznej z mikołajową aplikacją wykonamy znakowanie metodą termotransferu.

TORBA NA PREZENTY BOŻE NARODZENIE 3-0902355. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na prezenty świąteczne.  Torba – skarpeta z motywem piernikowego ludzika posiada pętelkę do zawieszenia. Szerokość świątecznej skarpety na prezenty, to ok. 20cm. Torba na prezenty z akcentem świątecznym ma wymiary 42cm x 26cm i została wykonana z filcu oraz doszytych do niego elementów materiałowych. Na torbie świątecznej wykonamy znakowanie metodą termotransferu.

TORBA NA PREZENTY BOŻE NARODZENIE 3-0902320. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na prezenty świąteczne z filcu. Torba bałwanek ma błękitną czapeczkę która spełnia funkcję uchwytu. Wymiary świątecznej torby na prezenty: 19cm x 27,5cm. Znakowanie wykonamy termotransferem pod uśmiechem bałwanka.

SKARPETA NA PREZENTY BOŻE NARODZENIE 3-0902350. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca skarpetę na prezenty świąteczne z filcu. Skarpeta z naszywaną aplikacją o wyglądzie renifera ma 20cm szerokości. Wymiary świątecznej skarpety na prezenty: 27,5cm x 42cm. Świąteczna skarpeta na prezenty wykończona jest pętelką do zawieszenia. Znakowanie wykonamy termotransferem.

WORECZEK FILCOWY NA PREZENTY BOŻE NARODZENIE 3-0902356. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca woreczek na prezenty świąteczne z filcu w kolorze szarym. Na woreczek naszyta jest aplikacja w kształcie gwiazdki. Wymiary świątecznego woreczka na prezenty: 13cm x 23cm. Świąteczny woreczek na prezenty wykończony jest białą wstążką do zawieszenia lub ściągnięcia worka. Znakowanie wykonamy termotransferem.

WORECZEK NA PREZENTY BOŻE NARODZENIE 3-0902318. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca woreczek na prezenty świąteczne w kolorze czerwonym. Na woreczek naszyta jest aplikacja w kształcie Mikołaja. Wymiary świątecznego woreczka na prezenty: 23,5cm x 12,5cm. Świąteczny woreczek na prezenty wykończony jest sznureczkiem do zawieszenia lub ściągnięcia worka. Znakowanie wykonamy termotransferem.

PIERNIKI ŚWIĄTECZNE RĘCZNIE DEKOROWANE 23-21.09. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pierniki z motywem świątecznym ręcznie dekorowane czekoladą. Pierniki świąteczne są dostępne w kształcie gwiazdki i choinki. Każdy piernik świąteczny zapakowany jest w przezroczystą torebkę foliową. Bezpośrednio do upominku doczepiony jest bilecik z dwustronnym nadrukiem. Całość dekorowana jest wstążką. W ofercie posiadamy kilkanaście kolorów wstążek do wyboru. Waga netto/brutto piernika świątecznego: ok. 58g / 61g. Wymiary piernika świątecznego w kształcie gwiazdki: 120 x 120 x 8 mm. Wymiary piernika świątecznego w kształcie choinki: 123 x 100 x 8 mm. Minimalne zamówienie: 100 szt. Okres przydatności: 6 miesięcy.

BOMBKA Z BELGIJSKIEJ CZEKOLADY 23-21.13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pyszną bombkę wykonaną z wysokiej jakości czekolady belgijskiej. Świąteczna bombka zapakowana jest w przezroczysty blister oraz kartonowe pudełeczko z wyciętym „okienkiem” ukazującym zawartość. Każde pudełko na świąteczną bombkę z czekolady posiada praktyczny uchwyt oraz świąteczny nadruk reklamowy. Bombki świąteczne na Boże Narodzenie dostępne są także z czekolady mlecznej 33%, deserowej 55%, lub białej. Dysponujemy wieloma kolorami pudełek na czekoladowe bombki. Na życzenie Klienta czekoladowa bombka zapakowana zostanie w opakowanie z kartonu złotego, srebrnego, lub srebrnego holograficznego z tłoczonymi logotypami, napisami i motywami graficznymi. Waga netto / brutto czekoladowej bombki: 70g/125g. Wymiary opakowania: 88mm x 78mm x 95mm. Minimalne zamówienie: 200 sztuk. Okres przydatności: 6 miesięcy.

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE Z CZEKOLADY 23-21.19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca życzenia Bożonarodzeniowe składające się z 14 czekoladek z literami i 6 czekoladek z motywem choinki. Wszystkie kostki czekolady wykonujemy z czekolad belgijskich – mlecznej, deserowej lub białej i układamy je na złotej wyprasce (w standardzie tzw. stare złoto). Czekoladki mogą też zostać umieszczone w opakowaniu z naturalnego drewna z logotypami, napisami lub grafiką wygrawerowanymi laserowo na wierzchu opakowania. W tym przypadku możliwy jest grawer dwustronny na drewnianym pudełku. Czekoladowe życzenia na Boże Narodzenie dostępne są także w opakowaniach kartonowych z dowolnym nadrukiem lub wykonanych z kartonów metalizowanych z tłoczonymi logotypami, tekstami, elementami graficznymi itp. Waga netto/brutto zestawu: 90g /330g. Wymiary opakowania ze słodyczami: 30cm x 10,2cm x 2c6cm. Ilość czekoladek w opakowaniu: 20 sztuk. Minimalne zamówienie: 50 opakowań. Okres przydatności czekoladek: 6 miesięcy.

CHOINKA Z CZEKOLADY 23-21.16. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca choinkę  wykonaną z wysokiej jakości czekolady belgijskiej ozdobioną bombkami z orzechów laskowych. Czekolada zostanie ułożona na złotej, srebrnej lub czerwonej wyprasce. Możemy także umieścić ją w opakowaniu wykonanym z naturalnego drewna na którym laserowo zostanie wygrawerowane logo, życzenia świąteczne lub motywy graficzne, zarówno po zewnętrznej jak i po wewnętrznej stronie pokrywy opakowania – wg życzenia Klienta. Czekoladowe choinki dostępne są także w opakowaniach kartonowych z nadrukiem reklamowym lub tłoczeniem. Waga netto/brutto czekoladowej choinki: 55g / 240g. Wymiary choinki: 12,5cm x 9cm x 1 cm. Wymiary pudełka: 15,8cm x 12,4cm x 2 cm. Minimalne zamówienie: 100 szt. Okres przydatności: 6 miesięcy.

ŚWIECZKA SERCE W PUDEŁKU 3-0902115. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca świeczkę w metalowym pudełku. Podczas spalania świeczka wydziela przyjemny waniliowy zapach. Czerwony wkład świeczki zamknięty został w metalowym pudełku które spełnia kilka funkcji: jeśli chcemy zgasić świecę, nie potrzebujemy żadnych dodatkowych akcesoriów ani nie poparzymy sobie palców – po prostu zamykamy pudełko, a tym samym gasimy świąteczną świeczkę; dodatkowo zamykane pudełko nie pozwala na osiadanie kurzu na świecy co zwiększa walory estetyczne gadżetu nawet przy bardzo długiej ekspozycji. Na pudełku możemy wykonać dyskretny nadruk lub grawer z Państwa logo. Wymiary świeczki serce w pudełku: 5cm x 5cm x 2,4cm.

UBRANKO NA BUTELKĘ ŚWIĘTY MIKOŁAJ 3-0902231. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca świąteczne ubranko na butelkę. Ubranko na butelkę składa się z żakieciku uszytym na wzór ubrania św. Mikołaja, a główka butelki ozdobiona będzie czapką Świętego Mikołaja. Całość stanowi uroczy i zabawny komplet który z powodzeniem zastąpi opakowanie drewniane lub kartonowe (torebkę) prezentu świątecznego. Ubranko świąteczne na butelkę ozdobione jest dodatkowo guziczkami. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku lub termotransferu.

ZESTAW KARTECZEK MEMO Z MOTYWEM ŚWIĄTECZNYM 4-73828. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca poręczny zestaw karteczek samoprzylepnych z motywem świątecznym. Pięć kolorów karteczek po 25 szt. 73 g/m². Zestaw oprawiony w barwioną kartonową okładkę 450 g/m² wykonaną z surowców wtórnych. Dostępne kolory – naturalny, zielony, czerwony. Znakowanie wykonamy metoda sitodruku lub tampordruku.

ŚWIECZNIK Z WIATRAKIEM 7-1338. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca tradycyjną świąteczną dekorację. Kiedy pali się świeczka, ciepłe powietrze unosi się do góry i 6 śniegowych płatków kręci się dookoła. Świeczka-podgrzewacz dołączona do zestawu o wymiarach 12 x 7 x 12 mm. Znakowanie gadżetu reklamowego wykonamy metodą tampodruku, druku UV lub graweru laserowego, maksymalne pole nadruku: 25 x 10mm.

BOMBKA W PUDEŁKU 7-1426. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bombkę którą można powiesić na choince, a także postawić na biurku – umożliwia to kartonowe, ozdobne pudełko. Bombka z perłowym wykończeniem z uchwytem wstążką. Indywidualne kartonowe pudełko posiada miejsce na wykonanie nadruku metodą sitodruku lub tampodruku.. Wymiary pudełka: 7,5 x 7,5 x 7,5 cm. Dostępne wersje kolorystyczne: srebrne pudełko i srebrny wzór na bombce, złote pudełko i złoty wzór na bombce.

TERMOFOR W UBRANKU 7-1360. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca termofor w świątecznym ubranku. Termofor z jersey’u w stylu skandynawskim. Doskonały do rozgrzania w chłodne wieczory, zapewnienia przyjemne ciepło i pomaga rozgrzać się po przemarznięciu. Pojemność termoforu 310 ml. Wymiary 20 x 12 cm. Zdobienia możemy wykonać metodą termotransferu bezpośrednio na ubranku. Do znakowania można użyć także ozdobnej etykiety. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

KUBEK Z PODKŁADKĄ 7-1425. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kubek świąteczny z reniferem. Ceramiczny kubek ze wzorem renifera oraz dopasowaną podkładką pakowany jest w prezentowe pudełko. Kubek ma średnicę 8cm, wysokość kubka 9cm, pojemność 300 ml. Znakowanie jest możliwe zarówno na kubku jak i podkładce. Dodatkowo możemy oznakować pudełko. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

CHOINKA Z DREWNA 7-1278. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewnianą choinkę z 12 zawieszkami do samodzielnego zmontowania. Choinka zapakowana jest w ozdobne pudełko z przezroczystą pokrywką. Wymiary choinki: 22 x 16,5 x 2 cm. Znakowanie wykonamy bezpośrednio na choince lub na przezroczystym pudełku. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

PIŁKA ANTYSTRESOWA MIKOŁAJ 4-89095. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca gadżet świąteczny w kształcie świętego Mikołaja o wymiarach  60 x 60 x 70 mm. Gadżet jest wykonany z przyjaznego materiału – poliuretanu. Antystresowa piłeczka święty Mikołaj może być miłym prezentem świątecznym, nie tylko ukoi nerwy, ale i rozbawi. Znakowanie gadżetu reklamowego wykonamy metodą tampodruku.

PIŁKA ANTYSTRESOWA MIKOŁAJ – SNOWMAN 3-0902285. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca gadżet świąteczny w kształcie świętego Mikołaja o wymiarach  60 x 60 mm. Gadżet jest wykonany z przyjaznego materiału – poliuretanu. Antystresowa piłeczka święty Mikołaj może być miłym prezentem świątecznym, nie tylko ukoi nerwy ale i rozbawi. Znakowanie gadżetu reklamowego wykonamy metodą tampodruku.

PIŁKA ANTYSTRESOWA Z MOTYWEM ŚWIĄTECZNYM 4-73934. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca gadżet świąteczny w kształcie piłeczki z motywem świątecznym. Piłeczka o wymiarach  60 x 60 mm jest wykonana z przyjaznego materiału – poliuretanu. Antystresowa piłeczka w kolorze białym lub czerwonym może być miłym prezentem świątecznym –  nie tylko ukoi nerwy ale i rozbawi. Znakowanie gadżetu reklamowego wykonamy metodą tampodruku.

ANTYSTRESOWA CHOINKA 4-89096. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca świąteczny gadżet relaksacyjny i antystresowy w kształcie choinki, o wymiarach 75 x 80 x 25 mm. Gadżet ten jest wykonany z poliuretanu, w uspakajającym i antystresowym kolorze ciemniej zieleni, z zaznaczeniem ozdób świątecznych w kolorze złotym (gwiazdka, bańki itp.). Choinka antystresowa jest znakomitym prezentem świątecznym lub też pamiątką przypominającą nam byłe święta. Zdobienia możemy na niej wydrukować metodą tampodruku.

DREWNIANY BRELOK DO KLUCZY DZWON (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok do kluczy w kształcie dzwonu. Wykonany z pełnego jasnego drzewa klonowego. Brelok do kluczy dzwon nadaje  się nie tylko na prezent świąteczny. Sprawi radość też ekologom, muzykom i wszystkim tym  którzy lubią nieszablonowe gadżety. Znakowanie na breloku wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

PLUSZOWY BAŁWANEK 1-324-42. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pluszowego bałwanka w kolorze białym, w rozmiarze: 15 cm. Bałwanek ma błękitną czapeczkę i szaliczek z poliestru, na których można drukować metodą termotransferu. Pluszowy bałwanek nie tylko nadaje się na prezent świąteczny pod choinkę ale także ucieszy wszystkich amatorów sportów zimowych.

SOLARNA FIGURKA ŚWIĘTY MIKOŁAJ 3-0410208. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca solarną figurkę w kształcie Świętego Mikołaja. Kiedy tylko panel solarny figurki wystawiony zostanie na działanie promieni słonecznych Święty Mikołaj porusza głową i ciałem. Wymiary figurki solarnej:  6cm x 6,8cm x 10,2cm. W zestawie załączona została dwustronna wkładka klejąca do zamocowania figurki. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu.

SOLARNA FIGURKA BAŁWANEK 3-0410207. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca solarną figurkę w kształcie bałwanka. Kiedy tylko panel solarny figurki wystawiony zostanie na działanie promieni słonecznych bałwanek porusza głową i ramionami. Wymiary figurki solarnej:  6cm x 6,8cm x 10,2cm. W zestawie załączona została dwustronna wkładka klejąca do zamocowania figurki. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu.

UCHWYT NA NOTATKI RENIFER BOŻE NARODZENIE 3-0902327. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca oryginalny uchwyt memo na notatki. Uchwyt na notatki w kształcie renifera posiada metalowy klip w którym można umieścić nawet dużą kartkę z notatkami. Wymiary uchwytu na notatki: fi=3,9cm x 10cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku.

MAGNES NA LODÓWKĘ Z MOTYWEM ŚWIĄTECZNYM 3-0902359. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca przestrzenny magnes na lodówkę z motywem świątecznym. Sanki wypełnione prezentami doskonale przytrzymają notatki, liściki, informacje. Rozmiary magnesu: 5cm x 4cm x 0,3cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. W dziale Gadżety Świąteczne znajdziecie Państwo pozostałe produkty które umilą czas świąteczny.

OBIERAK DO OWOCÓW I WARZYW BOŻE NARODZENIE 3-0307027. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca obierak do warzyw i owoców w kształcie renifera. Nasz świąteczny obierak posiada metalowe ostrze ze stali nierdzewnej. Wymiary świątecznego obieraka w kształcie renifera: 16,5cm x 7,5cm x 4cm. Renifer – obierak zapakowany jest w transparentne pudełko. Nadruk wykonamy metodą tampodruku.

KUBEK TERMICZNY Z MOTYWEM ŚWIĄTECZNYM BOŻE NARODZENIE 3-0304132. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kubek z podwójnymi ściankami, z nakrętką, z wbudowanym otworem do picia. Odczepiana przezroczysta baza umożliwia zmianę motywu na dowolny inny (na życzenie pod przezroczystą ścianką może zostać umieszczony inny papier, z Twoim logo), poj. ok. 450ml. Wymiary kubka: fi=8,4cm x 16,7cm. Nadruk wykonamy metodą tampodruku.

BRELOK FILCOWY DO KLUCZY GWIAZDKA 3-0902358. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy brelok do kluczy w kształcie gwiazdki. Brelok gwiazdka jest wykonany z filcu. Każdy brelok gwiazdka posiada metalowe kółko do wczepienia kluczy. Brelok do kluczy z akcentem świątecznym ma wymiary ok. 6cm x 5cm. Gwiazdka nadaje  się nie tylko na prezent świąteczny. Znakowanie na breloku wykonamy metodą termotransferu.

BRELOK FILCOWY DO KLUCZY KORONA Z KRYSZTAŁKAMI 3-0902354. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy brelok do kluczy w kształcie korony z kryształkami. Brelok korona jest wykonany z szarego filcu poliestrowego. Każdy brelok korona posiada metalowe kółko do wczepienia kluczy. Brelok do kluczy z akcentem świątecznym ma wymiary ok. 6,7cm x 3,5cm x 0,3cm. Korona nadaje  się nie tylko na prezent świąteczny. Na breloku umieściliśmy trzy kryształki które dodają gadżetowi blasku i odróżniają go od innych gadżetów filcowych. Znakowanie na breloku wykonamy metodą termotransferu.

OZDOBY ŚWIĄTECZNE DREWNIANE BOŻE NARODZENIE 3-0902332. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ozdoby świąteczne wykonane z drewna. W skład miksu wchodzi: zawieszka renifer, zawieszka serduszko, zawieszka aniołek, zawieszka gwiazdka i zawieszka renifer. Zawieszka z akcentem świątecznym ma wymiary 7,5cm x 4,5cm x 0,2cm. Każda zawieszka posiada sznureczek do zawieszenia i zapakowana jest w torebkę z czerwonym tłem co dodaje prezentowi atrakcyjności. Dostępne wzory przesyłamy w losowo zebranym miksie. Znakowanie na zawieszce wykonamy metodą tampodruku, sitodruku lub graweru laserowego.

DREWNIANY ANIOŁEK WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie aniołka w kolorze naturalnym. Aniołek ma wymiary: 73 x 98 x 3 mm i doskonale nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Ekologiczny aniołek może być na zawieszce lub magnesie.

DREWNIANA BOMBKA WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym (idealna do decupage). Ekologiczna wycinanka ma rozmiary: 80 x 85 x 3 mm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka ma otwór na zawieszkę, ale może też mieć magnes do umocowania. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

DREWNIANA CHOINKA WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym w kształcie choinki. Ekologiczna choinka ma wymiary:120 x 150 x 3 mm i idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka może być na zawieszce lub magnesie.

DREWNIANY DZWONECZEK WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie dzwoneczka w rozmiarze 100 x 127 x 3 mm. Drewniany dzwoneczek idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka zamiast dziurki na zawieszkę może mieć magnes.

DREWNIANE JABŁKO WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie jabłka w kolorze naturalnym. ekologiczne drewniane jabłko ma wymiary 85 x 95 x 3 mm i doskonale nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka zamiast zawieszki może mieć magnes.

DREWNIANY KONIK NA BIEGUNACH WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną wycinankę ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym w kształcie konika na biegunach o wymiarach: 70 x 65 x 3 mm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka może mieć zawieszkę lub magnes.

DREWNIANY LUDZIK WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie ludzika w kolorze naturalnym. Ekologiczna wycinanka drewniany ludzik ma wymiary: 97 x 117 x 3 mm. Drewniany ludzik idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Ludzik zamiast dziurki na zawieszkę może mieć magnes.

DREWNIANY PREZENT WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie pudełka na prezent w kolorze naturalnego drewna. Ekologiczny prezent ma wymiary: 60 x 90 3 mm i można na nim wykonać zdobienie metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Drewniany prezent może mieć domontowany magnes.

TORBA NA PREZENTY Z MIKOŁAJEM 3-0902306. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na prezenty świąteczne.  Torba na prezenty z akcentem świątecznym ma wymiary 25cm x 30cm. Torba z cienkiego filcu wykończona jest sznureczkiem który umożliwia zamknięcie prezentów w środku lub zawieszenie torby np. na choince. Na torbie świątecznej z mikołajową aplikacją wykonamy znakowanie metodą termotransferu.

TORBA NA PREZENTY BOŻE NARODZENIE 3-0902355. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na prezenty świąteczne.  Torba – skarpeta z motywem piernikowego ludzika posiada pętelkę do zawieszenia. Szerokość świątecznej skarpety na prezenty, to ok. 20cm. Torba na prezenty z akcentem świątecznym ma wymiary 42cm x 26cm i została wykonana z filcu oraz doszytych do niego elementów materiałowych. Na torbie świątecznej wykonamy znakowanie metodą termotransferu.

TORBA NA PREZENTY BOŻE NARODZENIE 3-0902320. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na prezenty świąteczne z filcu. Torba bałwanek ma błękitną czapeczkę która spełnia funkcję uchwytu. Wymiary świątecznej torby na prezenty: 19cm x 27,5cm. Znakowanie wykonamy termotransferem pod uśmiechem bałwanka.

SKARPETA NA PREZENTY BOŻE NARODZENIE 3-0902350. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca skarpetę na prezenty świąteczne z filcu. Skarpeta z naszywaną aplikacją o wyglądzie renifera ma 20cm szerokości. Wymiary świątecznej skarpety na prezenty: 27,5cm x 42cm. Świąteczna skarpeta na prezenty wykończona jest pętelką do zawieszenia. Znakowanie wykonamy termotransferem.

WORECZEK FILCOWY NA PREZENTY BOŻE NARODZENIE 3-0902356. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca woreczek na prezenty świąteczne z filcu w kolorze szarym. Na woreczek naszyta jest aplikacja w kształcie gwiazdki. Wymiary świątecznego woreczka na prezenty: 13cm x 23cm. Świąteczny woreczek na prezenty wykończony jest białą wstążką do zawieszenia lub ściągnięcia worka. Znakowanie wykonamy termotransferem.

WORECZEK NA PREZENTY BOŻE NARODZENIE 3-0902318. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca woreczek na prezenty świąteczne w kolorze czerwonym. Na woreczek naszyta jest aplikacja w kształcie Mikołaja. Wymiary świątecznego woreczka na prezenty: 23,5cm x 12,5cm. Świąteczny woreczek na prezenty wykończony jest sznureczkiem do zawieszenia lub ściągnięcia worka. Znakowanie wykonamy termotransferem.

PIERNIKI ŚWIĄTECZNE RĘCZNIE DEKOROWANE 23-21.09. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pierniki z motywem świątecznym ręcznie dekorowane czekoladą. Pierniki świąteczne są dostępne w kształcie gwiazdki i choinki. Każdy piernik świąteczny zapakowany jest w przezroczystą torebkę foliową. Bezpośrednio do upominku doczepiony jest bilecik z dwustronnym nadrukiem. Całość dekorowana jest wstążką. W ofercie posiadamy kilkanaście kolorów wstążek do wyboru. Waga netto/brutto piernika świątecznego: ok. 58g / 61g. Wymiary piernika świątecznego w kształcie gwiazdki: 120 x 120 x 8 mm. Wymiary piernika świątecznego w kształcie choinki: 123 x 100 x 8 mm. Minimalne zamówienie: 100 szt. Okres przydatności: 6 miesięcy.

BOMBKA Z BELGIJSKIEJ CZEKOLADY 23-21.13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pyszną bombkę wykonaną z wysokiej jakości czekolady belgijskiej. Świąteczna bombka zapakowana jest w przezroczysty blister oraz kartonowe pudełeczko z wyciętym „okienkiem” ukazującym zawartość. Każde pudełko na świąteczną bombkę z czekolady posiada praktyczny uchwyt oraz świąteczny nadruk reklamowy. Bombki świąteczne na Boże Narodzenie dostępne są także z czekolady mlecznej 33%, deserowej 55%, lub białej. Dysponujemy wieloma kolorami pudełek na czekoladowe bombki. Na życzenie Klienta czekoladowa bombka zapakowana zostanie w opakowanie z kartonu złotego, srebrnego, lub srebrnego holograficznego z tłoczonymi logotypami, napisami i motywami graficznymi. Waga netto / brutto czekoladowej bombki: 70g/125g. Wymiary opakowania: 88mm x 78mm x 95mm. Minimalne zamówienie: 200 sztuk. Okres przydatności: 6 miesięcy.

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE Z CZEKOLADY 23-21.19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca życzenia Bożonarodzeniowe składające się z 14 czekoladek z literami i 6 czekoladek z motywem choinki. Wszystkie kostki czekolady wykonujemy z czekolad belgijskich – mlecznej, deserowej lub białej i układamy je na złotej wyprasce (w standardzie tzw. stare złoto). Czekoladki mogą też zostać umieszczone w opakowaniu z naturalnego drewna z logotypami, napisami lub grafiką wygrawerowanymi laserowo na wierzchu opakowania. W tym przypadku możliwy jest grawer dwustronny na drewnianym pudełku. Czekoladowe życzenia na Boże Narodzenie dostępne są także w opakowaniach kartonowych z dowolnym nadrukiem lub wykonanych z kartonów metalizowanych z tłoczonymi logotypami, tekstami, elementami graficznymi itp. Waga netto/brutto zestawu: 90g /330g. Wymiary opakowania ze słodyczami: 30cm x 10,2cm x 2c6cm. Ilość czekoladek w opakowaniu: 20 sztuk. Minimalne zamówienie: 50 opakowań. Okres przydatności czekoladek: 6 miesięcy.

CHOINKA Z CZEKOLADY 23-21.16. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca choinkę  wykonaną z wysokiej jakości czekolady belgijskiej ozdobioną bombkami z orzechów laskowych. Czekolada zostanie ułożona na złotej, srebrnej lub czerwonej wyprasce. Możemy także umieścić ją w opakowaniu wykonanym z naturalnego drewna na którym laserowo zostanie wygrawerowane logo, życzenia świąteczne lub motywy graficzne, zarówno po zewnętrznej jak i po wewnętrznej stronie pokrywy opakowania – wg życzenia Klienta. Czekoladowe choinki dostępne są także w opakowaniach kartonowych z nadrukiem reklamowym lub tłoczeniem. Waga netto/brutto czekoladowej choinki: 55g / 240g. Wymiary choinki: 12,5cm x 9cm x 1 cm. Wymiary pudełka: 15,8cm x 12,4cm x 2 cm. Minimalne zamówienie: 100 szt. Okres przydatności: 6 miesięcy.

ŚWIECZKA SERCE W PUDEŁKU 3-0902115. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca świeczkę w metalowym pudełku. Podczas spalania świeczka wydziela przyjemny waniliowy zapach. Czerwony wkład świeczki zamknięty został w metalowym pudełku które spełnia kilka funkcji: jeśli chcemy zgasić świecę, nie potrzebujemy żadnych dodatkowych akcesoriów ani nie poparzymy sobie palców – po prostu zamykamy pudełko, a tym samym gasimy świąteczną świeczkę; dodatkowo zamykane pudełko nie pozwala na osiadanie kurzu na świecy co zwiększa walory estetyczne gadżetu nawet przy bardzo długiej ekspozycji. Na pudełku możemy wykonać dyskretny nadruk lub grawer z Państwa logo. Wymiary świeczki serce w pudełku: 5cm x 5cm x 2,4cm.

UBRANKO NA BUTELKĘ ŚWIĘTY MIKOŁAJ 3-0902231. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca świąteczne ubranko na butelkę. Ubranko na butelkę składa się z żakieciku uszytym na wzór ubrania św. Mikołaja, a główka butelki ozdobiona będzie czapką Świętego Mikołaja. Całość stanowi uroczy i zabawny komplet który z powodzeniem zastąpi opakowanie drewniane lub kartonowe (torebkę) prezentu świątecznego. Ubranko świąteczne na butelkę ozdobione jest dodatkowo guziczkami. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku lub termotransferu.

ZESTAW KARTECZEK MEMO Z MOTYWEM ŚWIĄTECZNYM 4-73828. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca poręczny zestaw karteczek samoprzylepnych z motywem świątecznym. Pięć kolorów karteczek po 25 szt. 73 g/m². Zestaw oprawiony w barwioną kartonową okładkę 450 g/m² wykonaną z surowców wtórnych. Dostępne kolory – naturalny, zielony, czerwony. Znakowanie wykonamy metoda sitodruku lub tampordruku.

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jeden z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl