Breloki reklamowe

Breloki reklamoweGALERIAKontakt

gadżety, brelok, breloczki, breloki,  metalowe, breloki skórzane, breloki akrylowe, drewniane, producent breloków, breloki samochodowe, breloki do kluczy, tanie breloki, tanie gadżety

 

 

Breloki reklamowe dla każdego!

Agencja reklamowa Czarne Magnolie ma zaszczyt zaprezentować szeroki wybór breloków reklamowych plastikowych,  metalowych, skórzanych, drewnianych, odblaskowych, akrylowych, gumowych, antystresowych z indywidualnym znakowaniem.

W swojej ofercie posiadamy breloki reklamowe plastikowe, metalowe, skórzane, drewniane, odblaskowe, akrylowe, gumowe, antystresowe znakowane grawerem (laserem), sitodrukiem i tampodrukiem, tłoczone, złocone, a także odlewane z gumy wg indywidualnego projektu i wzoru.

Grawer (laser), sitodruk,  tampodruk lub tłoczenie umożliwia dowolne umieszczenie nadruku reklamowego na breloku.

Możecie Państwo zamieścić na dowolnym miejscu breloka reklamowego logo firmy, adres www czy numery telefonów.

Sprzedaż realizujemy od 1 sztuki.

Proponujemy:

1. Breloki plastikowe
2. Breloki metalowe
3. Breloki ze skóry
4. Breloki akrylowe
5. Breloki odblaskowe
6. Breloki antystresowe
7. Breloki gumowe
8. Breloki filcowe
9. Breloki drewniane
10. Breloki z USB

gadżety, brelok, breloczki, breloki,  metalowe, breloki skórzane, breloki akrylowe, drewniane, producent breloków, breloki samochodowe, breloki do kluczy, tanie breloki, tanie gadżetyBRELOK REKLAMOWY ODBLASKOWY 3-0402431. Agencja Reklamowa Czarne Magnolie szczególnie poleca reklamowe breloki odblaskowe  najmłodszym ponieważ przynoszą one dużo radości i zabawy oraz zapewniają bezpieczeństwo na drogach.  Brelok odblaskowy polecamy także dorosłym – pieszym i rowerzystom. Aby być widocznym nawet w ciemnym ubraniu na pasach lub na drodze, na rowerze i na spacerze użyj naszego misia – będziesz widoczny dla kierowcy, a tym samym bezpieczny. Odblaskowego misia możesz przyczepić do odzieży, do roweru lub trzymać w ręce. Każdy odblaskowy brelok miś posiada kółko do którego doczepisz klucze. Krawędzie breloka są zaokrąglone, a tym samym bezpieczne dla dzieci i dorosłych.

BRELOK ANTYSTRESOWY DO KLUCZY SERCE 1-4018. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca antystresowy breloczek do kluczy w kształcie serca o wymiarach 4,2 x 4 x 3 cm. Produkt wykonany jest z bardzo przyjemnej pianki. Można go używać do odstresowywania się oraz jako breloka do kluczy. Będzie także doskonałą maskotką w samochodzie. Na gadżetach antystresowych wykonamy znakowanie (nadruk) metodą tampodruku.

BRELOK ALKOMAT ZE ŚWIATEŁKAMI LED 1-7791. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok alkomat z 3 światełkami LED: zielone, żółte (0,02%) i czerwone (0,05%) które wskazują zawartość alkoholu we krwi. Brelok ma wymiary: 3,9 x 7,1 x 1,9 cm i jest zrobiony z plastiku i metalu. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku.

ANTYSTRESOWY BRELOK BOXER 5-23185. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca relaksujący i antystresowy brelok o sportowym charakterze. Ma on kształt rękawicy bokserskiej i jest w kolorach biało-czerwonych. Antystresowa rękawica bokserska ma wymiary 6 x 4 x 7,3 cm i wykonana jest z miłego w dotyku poliuretanu. Gadżet może być doskonałym prezentem nie tylko dla miłośników boksu ale i sportowego trybu życia w ogóle. Na gadżetach antystresowych wykonamy znakowanie (nadruk) metodą tampodruku.

BRELOK DO KLUCZY RĘKAWICA BOKSERSKA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok o sportowym charakterze. Nasz brelok ma kształt rękawicy bokserskiej i do złudzenia przypomina autentyczna rękawicę bokserską. Brelok rękawica bokserska ma wymiary 7cm x 4cm x 3,5cm i wykonana jest ze skóry ekologicznej. Środek rękawicy bokserskiej wypełniony jest watą bawełnianą. Ponieważ rękawice są ręcznie szyte w Polsce, istnieje możliwość dopasowania koloru rękawicy bokserskiej do Państwa wymagań. Gadżet może być doskonałym prezentem nie tylko dla miłośników boksu ale i sportowego trybu życia w ogóle. Każda rękawica bokserska wyposażona jest w łańcuszek (2,5cm) oraz kółko (2,5cm). Na breloku możemy wykonać znakowanie metodą tampodruku.

BRELOK ANTYSTRESOWY KASK BUDOWLANY 4-73922. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca gadżet antystresowy w kształcie kasku budowlanego. Nasz brelok antystresowy jest wykonany z miłego w dotyku poliuretanu. Brelok kask budowlany jest w kolorze ciepło żółtym, w rozmiarze 4,6 x 3 x 5,8 cm. Ten sympatyczny gadżet nie tylko sprawi radość budowlańcom ale także ucieszy każdego kto ma nieszablonowe poczucie humoru. Zdobienia gadżetu  możemy wykonać metodą tampodruku.

BRELOK KASK BUDOWLANY Z LATARKĄ LED 7-8467. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca w kształcie kasku budowlanego. Nasz brelok kask budowlany z latarką jest wykonany z plastiku. Brelok kask budowlany występuje w kolorze żółtym i białym, w rozmiarze  4,8×3,3×2,2 cm. Latarka LED działa po przyciśnięciu i przytrzymaniu przycisku.  Zdobienia gadżetu  możemy wykonać metodą tampodruku. W komplecie znajdują się 3 baterie AG10.

DREWNIANY BRELOK DO KLUCZY KASK BUDOWLANY (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok do kluczy w kształcie kasku budowlanego. Wykonany z pełnego jasnego drzewa klonowego lub sklejki drewnianej. Brelok do kluczy kask nadaje  się nie tylko na prezent dla klientów branży budowlanej. Sprawi radość też górnikom, ekologom, muzykom, inżynierom czy szkoleniowcom BHP. Znakowanie na breloku wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

DREWNIANY BRELOK DO KLUCZY DZWON (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok do kluczy w kształcie dzwonu. Wykonany z pełnego jasnego drzewa klonowego. Brelok do kluczy dzwon nadaje  się nie tylko na prezent świąteczny. Sprawi radość też ekologom, muzykom i wszystkim tym  którzy lubią nieszablonowe gadżety. Znakowanie na breloku wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

BRELOK ECCO PALETA, EURO PALETA (L24). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ręcznie robiony, ekologiczny brelok wykonany z jasnego drewna klonowego w kształcie eko palety. Ten zabawny brelok jest miły w dotyku i naturalny. Nadaje się nie tylko dla robotników budowlanych czy magazynierów ale dla wszystkich: od majstra do prezesa zarządu. Znakowanie na breloku wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym. Teraz więcej miejsca na Twoje logo!

DREWNIANY BRELOK DO KLUCZY GITARA (L24). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok ekologiczny z jasnego, szlifowanego drewna klonowego. Drewniany brelok do kluczy jest w kształcie gitary akustycznej. Brelok gitara będzie nie tylko miłym prezentem dla gitarzystów ale dla wszystkich wielbicieli muzyki. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

BRELOK GUMOWY DO KLUCZY 2D (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok wykonany z wysokiej jakości gumy w kształcie serca. Brelok do kluczy serce nadaje się jako prezent dla zakochanych, żonatych, samotnych , a także będzie fantastycznie wyglądał jako zawieszka przy obroży twojego czworonożnego pupila. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku.

BRELOK GUMOWY 3D (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok do kluczy z gumy PVC w różnych kształtach i kolorach. Brelok soft PVC może być jednostronny lub dwustronny. Wykonany z matrycy 3D co oznacza, że posiada wypukłości. Breloki są dostępne w postaci sympatycznej żółtej świnki, czekoladowego konika lub zabawnych ludzików. Wykonamy także breloki do kluczy w indywidualnym kształcie – np. w kształcie Twojego logo. Brelok 3D może być miłym prezentem dla dziecka lub dorosłego, który lubi zabawne gadżety. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku.

BRELOK DZIURKACZ SERCE 3-0504102. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca czerwony brelok – dziurkacz do papieru w kształcie serca. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku: 10 x 5 mm lub graweru: 10 x 5 mm. Brelok dziurkacz jest zabawnym gadżetem – robi dziurki w kształcie serca. Może być doskonałym prezentem dla zakochanych lub tych którzy lubią zabawne breloki do kluczy.

METALOWY BRELOK DO KLUCZY JABŁKO (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok do kluczy w kształcie jabłuszka. Nasz brelok reklamowy wykonany jest z metalu. Można dołączyć serduszko do kluczy, torebki lub obroży twojego czworonożnego pupila. Nasz brelok w kształcie jabłuszka przypomni dorosłym i dzieciom o codziennej, zdrowej porcji owoców. Znakowanie na breloku wykonamy metodą graweru lub nadruku.

BRELOK KOT (L24). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny, drewniany brelok w kształcie pyszczka kota. Na breloku można drukować metodą tampodruku i wykonać grawer laserem. Drewniany brelok kot będzie znakomitym prezentem dla miłośników kotów dużych i małych, ekologów i dzieci oraz wszystkich tych, którzy lubią zabawne gadżety.

BRELOK KOTWICA (L24). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z klejonego drewna bukowego w ciepłym, jasnym kolorze. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub graweru laserowego. Brelok jest w kształcie kotwicy i będzie doskonałym prezentem dla żeglarzy, marynarzy i wszystkich amatorów spędzania wolnego czasu nad wodą. Sprzedaż realizujemy od 1 sztuki.

BRELOK LIŚĆ (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca akrylowy brelok w kolorze zielonym w kształcie liści. Breloki występują w bogatej gamie kolorystycznej. Breloki akrylowe możemy wykonać w dowolnie wybranym przez Klienta kształcie – również w kształcie logo. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Brelok liść nadaje się na prezent dla ekologów, sadowników i wszystkich lubiących przyrodę.

BRELOK ŁYŻKA DO BUTÓW (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca rewelacyjny designerski brelok z funkcją łyżki do butów. Brelok jest wykonany z metalu w kolorze srebrnym i już sam w sobie jest ładnym gadżetem. Na dodatek mimo swoich niewielkich rozmiarów spełnia swoją funkcję. Brelok łyżka do butów jest bardzo pomocny. Nadaje się nie tylko na prezent. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

BRELOK MIŚ AKRYLOWY (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca akrylowy breloczek w kształcie misia który jest dostępny w różnych kolorach. Na gadżecie wykonamy znakowanie metodą tampodruku. Miś może być słodką maskotką dla dziecka jak i miłą zawieszką do kluczy lub torby. W ofercie mamy także inne breloki akrylowe – zapraszamy do kontaktu.

BRELOK DREWNIANY MIŚ (L24). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z jasnego, klonowego drewna w kształcie misia. Na gadżecie można drukować metodą tampodruku, lasera i sitodruku. Brelok miś nadaje się na zawieszkę do kluczy i jako maskotka przy teczce lub torebce.

BRELOK DREWNIANY EKOLOGICZNY PIESEK (24). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z klejonego drewna bukowego w kształcie pieska. Na breloku wykonamy znakowanie metodą tampodruku, lasera i sitodruku. Brelok piesek będzie fantastycznym prezentem dla ekologów, wielbicieli psów oraz wszystkich tych którzy lubią gadżety nieszablonowe.

BRELOK DO KLUCZY QR CODE (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca oryginalny brelok metalowy, srebrno-złoty z czarnym wydrukiem. Na breloku można wydrukować dowolny kod. Brelok QR CODE będzie rewelacyjnym prezentem dla wszystkich którzy lubią nieszablonowe W ofercie mamy także inne breloki metalowe – zapraszamy do kontaktu.

BRELOK DO KLUCZY Z DREWNA ROWER (L24). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z klejonego drewna bukowego w jasnobrązowym kolorze. Brelok przedstawia rower i można na nim drukować metodą tampodruku, laserową i sitodruku. Rozmiary breloka dostosowujemy do potrzeb i wymagań Klienta. Brelok nadaje się doskonale jako prezent dla ekologów, rowerzystów i wszystkich tych którzy lubią zabawne gadżety.

BRELOK DO KLUCZY Z ALUMINIUM ROWER 1-8430. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca aluminiowy brelok z do kluczy w różnych kolorach. Brelok nadaje się doskonale jako prezent dla aktywnych fizycznie, sportowców, i rowerzystów. Brelok z aluminium rower możemy oznakować metodą tampodruku lub graweru laserowego. Wymiary breloka „rower”: 3,5cm x 5,7cm x 0,4 cm.

EKOLOGICZNY BRELOK DO KLUCZY Z DREWNA SAMOLOT (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z pełnego, jasnego drewna klonowego w kształcie samolotu. Na breloku można drukować metodą tampodruku, lasera i sitodruku. Brelok samolot ucieszy nie tylko amatorów lotnictwa czy dzieci. Drewniany brelok będzie też kapitalnie wyglądał jako zawieszka przy obroży Twojego czworonożnego pupila lub jako maskotka przypięta do torby.

BRELOK METALOWY DO KLUCZY SAMOLOT (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekskluzywny brelok z metalowego odlewu w kształcie samolotu Airbusa. Brelok jest w srebrnym kolorze i można na nim zastosować emaliowanie i grawerowanie. Gadżet jest wspaniałym prezentem dla pilotów i wszystkich amatorów latania.

BRELOK METALOWY DO KLUCZY SAPERKA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok do kluczy – trójwymiarową replikę saperki. Brelok wykonany jest z metalu w kolorze srebrnym. Może służyć jako oryginalna zawieszka do kluczy i spodoba się nie tylko saperom, ale wszystkim którzy lubią zabawne gadżety.

METALOWY BRELOK DO KLUCZY SIEKIERA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok do kluczy – trójwymiarową replikę siekiery. Brelok wykonany jest z metalu w kolorze srebrnym. Może służyć jako oryginalna zawieszka do kluczy i spodoba się nie tylko drwalom ale wszystkim którzy lubią zabawne gadżety.

PLASTIKOWY BRELOK Z ŻETONEM TOKEN (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca jeden z najpraktyczniejszych breloków reklamowych – brelok do kluczy z żetonem. Brelok wykonany jest z plastiku, może mieć różne kształty i być w różnych kolorach. Można na nim drukować metodą tampodruku. Brelok do kluczy z żetonem jest bardzo przydatny przy robieniu zakupów.

BRELOK CIŚNIENIOWY 7-8585. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca aluminiowy brelok mini-ciśnieniomierz do opon o średnicy 1 cm i długości 8,5 cm. Zakres pomiaru breloka: BAR 07-3,5. Na breloku można drukować metodą tampodruku, można też na nim grawerować. Brelok może być doskonałym prezentem dla każdego posiadacza samochodu oraz dla wszystkich tych, którzy lubią być przygotowani na każdą okazję.

BRELOK METALOWY GWIZDEK  3-0407913. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok metalowy reklamowy w kształcie gwizdka. Brelok gwizdek wykonany jest z aluminium i ma średnicę 1,2 x,6,2 cm. Nasz brelok metalowy gwizdek jest dostępny w różnych kolorach. Znakowanie na nim możemy wykonać metodą tampodruku (30 x 5mm) i graweru (30 x 5 mm). Do gwizdka dołączony jest pierścień do przyczepienia kluczy lub torby. Brelok metalowy gwizdek będzie sympatycznym prezentem dla dzieci, kibiców oraz właścicieli psów.

BRELOK LATARKA 7-8466-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok latarkę dwudiodową i brelok z żetonem (do wózków w sklepie) w jednym. Brelok wykonany jest z plastiku w kolorze biało-czarnym lub biało-czerwonym i ma wymiary: 7 x 2,5 x 1 cm. Do breloka dołączona jest bateria CR 1220. Znakowanie wykonamy w rozmiarze: 12 x 35 mm, metodą tampodruku i druku cyfrowego. Brelok latarka z żetonem przyda się w wielu sytuacjach.

BRELOK Z LATARKĄ 7-8485. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok latarkę, wykonaną z plastiku w kolorze czarnym lub białym. Do breloka-latarki dołączone są 2 baterie CR1220. Latarka ma wymiary: 6,5 x 3 x 1,2 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku i druku cyfrowego, w rozmiarze 25 x 50 mm. Latarka brelok przyda się każdemu kto lubi być przygotowanym na każdą sytuację.

ZAJĄCZEK BRELOK 1-258. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca puszystego zajączka – brelok. Zajączek jest zrobiony z pluszu, ma 6,5 cm wysokości i jest w kolorze biało-różowym. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu. Ten słodki brelok z zajączkiem może być wspaniałym prezentem nie tylko dla dziecka ale i dla dorosłego, który lubi breloki ze zwierzątkami.

LEW BRELOK 1-595-18. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok – zabawkę pluszowego lwa o wymiarze 10 cm. Lew ma na sobie bawełnianą koszulkę (pakowaną osobno). Znakowanie wykonamy metodą termotransferu na koszulce. Brelok lew jest sympatycznym i miękkim w dotyku gadżetem który można również przypiąć do torby lub plecaka.

ŻYRAFA BRELOK 1-562-18. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pluszową żyrafę brelok w białej koszulce bawełnianej (pakowanej oddzielnie). Znakowanie wykonamy metodą termotransferu na koszulce. Brelok żyrafa to miły w dotyku gadżet, może być sympatyczną zawieszką do kluczy, plecaka lub torby.

MIŚ BRELOK 1-559-18. Agencja reklamowa Czarne magnolie poleca brelok w kształcie misia. Miś wykonany jest z pluszu i jest w kolorze miodowym. Miś ma na sobie bawełnianą koszulkę (pakowaną oddzielnie). Wielkość misia-10 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Brelok miś doskonale nadaje się jako brelok do kluczy lub zawieszka do torby lub plecaka.

FILCOWY BRELOK 14-P1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok z filcu stworzony ze złożonego paska materiału. Budowa naszego filcowego breloka powoduje, że idealnie nadaje się na uchwyt do kluczy, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie je wyciągać z torby lub innych miejsc. Dodatkowo brelok z filcu jest miły w dotyku i wytrzymały. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY BRELOK 14-P7. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok z filcu o ciekawym wyglądzie. Składa się on z trzech elementów. Każdy z nich można dowolnie dobierać pod względem koloru, dzięki czemu może powstać gadżet dostosowany do wizerunku każdej firmy. Odpowiednie miejsce na logo jest wyróżnione i rzuca się w oczy. Dodatkowo umieszczony na nim ciekawy i zabawny wzór “on” lub “off” nadaje mu pozytywnego i lekkiego charakteru. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY BRELOK 14-P9. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy brelok w kształcie dwóch kostek. Taki gadżet pozwoli wyróżnić się z tłumu i zapaść w pamięci klientów. Kilka warstw różnokolorowych skrawków filcu nadaje całości ciekawego i oryginalnego wyglądu. Dwie niewielkie kostki są poręczne i lekkie. Nie powinny obciążać dodatkowo kluczy ani przeszkadzać w ich użytkowaniu. Dwa wytrzymałe sznurki zapewnią trwałość breloka i dadzą pewność, że filcowe kostki nie zgubią się podczas używania. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Dodatkowo brelok z filcu jest miły w dotyku i wytrzymały. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY BRELOK 14-PO1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy dziecięcy brelok z filcu. Kształt sowy z pewnością zainteresuje maluchy. Różne kolory materiału z możliwością dowolnego dobierania to gwarancja ciekawego i rzucającego się w oczy wyglądu. Ważnym elementem breloka jest odblaskowa folia flex, która odbija światło i zwiększa bezpieczeństwo. Dodatkową zaletą jest fakt, że przez zastosowanie filcu brelok jest miękki w dotyku. Dzięki temu będzie on bezpieczny nawet dla najmłodszych pociech. Ze względu na swoją wielkość brelok powinien także ułatwić znalezienie kluczy. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Dodatkowo brelok z filcu jest miły w dotyku i wytrzymały. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY BRELOK 14-P11. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy brelok w kształcie portmonetki. W środku breloka umieszczona jest efektowna kieszonka na kartę kredytową. Do naszego filcowego breloka doczepione są karabińczyki na klucze. Do produkcji filcowego breloka możemy zastosować dwa różne kolory filcu. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Dodatkowo brelok z filcu jest miły w dotyku i wytrzymały. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

 

gadżety, brelok, breloczki, breloki,  metalowe, breloki skórzane, breloki akrylowe, drewniane, producent breloków, breloki samochodowe, breloki do kluczy, tanie breloki, tanie gadżetyBRELOK REKLAMOWY ODBLASKOWY 3-0402431, Agencja Reklamowa Czarne Magnolie szczególnie poleca reklamowe breloki odblaskowe  najmłodszym ponieważ przynoszą one dużo radości i zabawy oraz zapewniają bezpieczeństwo na drogach.  Brelok odblaskowy polecamy także dorosłym – pieszym i rowerzystom. Aby być widocznym nawet w ciemnym ubraniu na pasach lub na drodze, na rowerze i na spacerze użyj naszego misia – będziesz widoczny dla kierowcy, a tym samym bezpieczny. Odblaskowego misia możesz przyczepić do odzieży, do roweru lub trzymać w ręce. Każdy odblaskowy brelok miś posiada kółko do którego doczepisz klucze. Krawędzie breloka są zaokrąglone, a tym samym bezpieczne dla dzieci i dorosłych.

BRELOK ANTYSTRESOWY DO KLUCZY SERCE 1-4018. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca antystresowy breloczek do kluczy w kształcie serca o wymiarach 4,2 x 4 x 3 cm. Produkt wykonany jest z bardzo przyjemnej pianki. Można go używać do odstresowywania się oraz jako breloka do kluczy. Będzie także doskonałą maskotką w samochodzie. Na gadżetach antystresowych wykonamy znakowanie (nadruk) metodą tampodruku.

BRELOK ALKOMAT ZE ŚWIATEŁKAMI LED 1-7791. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok alkomat z 3 światełkami LED: zielone, żółte (0,02%) i czerwone (0,05%) które wskazują zawartość alkoholu we krwi. Brelok ma wymiary: 3,9 x 7,1 x 1,9 cm i jest zrobiony z plastiku i metalu. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku.

ANTYSTRESOWY BRELOK BOXER 5-23185. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca relaksujący i antystresowy brelok o sportowym charakterze. Ma on kształt rękawicy bokserskiej i jest w kolorach biało-czerwonych. Antystresowa rękawica bokserska ma wymiary 6 x 4 x 7,3 cm i wykonana jest z miłego w dotyku poliuretanu. Gadżet może być doskonałym prezentem nie tylko dla miłośników boksu ale i sportowego trybu życia w ogóle. Na gadżetach antystresowych wykonamy znakowanie (nadruk) metodą tampodruku.

BRELOK DO KLUCZY RĘKAWICA BOKSERSKA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok o sportowym charakterze. Nasz brelok ma kształt rękawicy bokserskiej i do złudzenia przypomina autentyczna rękawicę bokserską. Brelok rękawica bokserska ma wymiary 7cm x 4cm x 3,5cm i wykonana jest ze skóry ekologicznej. Środek rękawicy bokserskiej wypełniony jest watą bawełnianą. Ponieważ rękawice są ręcznie szyte w Polsce, istnieje możliwość dopasowania koloru rękawicy bokserskiej do Państwa wymagań. Gadżet może być doskonałym prezentem nie tylko dla miłośników boksu ale i sportowego trybu życia w ogóle. Każda rękawica bokserska wyposażona jest w łąńcuszek (2,5cm) oraz kółko (2,5cm). Na breloku możemy wykonać znakowanie metodą tampodruku. Sprzedaż realizujemy od 250 sztuk.

BRELOK ANTYSTRESOWY KASK BUDOWLANY 4-73922. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca gadżet antystresowy w kształcie kasku budowlanego. Nasz brelok antystresowy jest wykonany z miłego w dotyku poliuretanu. Brelok kask budowlany jest w kolorze ciepło żółtym, w rozmiarze 4,6 x 3 x 5,8 cm. Ten sympatyczny gadżet nie tylko sprawi radość budowlańcom ale także ucieszy każdego kto ma nieszablonowe poczucie humoru. Zdobienia gadżetu  możemy wykonać metodą tampodruku.

BRELOK KASK BUDOWLANY Z LATARKĄ LED 7-8467. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca w kształcie kasku budowlanego. Nasz brelok kask budowlany z latarką jest wykonany z plastiku. Brelok kask budowlany występuje w kolorze żółtym i białym, w rozmiarze  4,8×3,3×2,2 cm. Latarka LED działa po przyciśnięciu i przytrzymaniu przycisku.  Zdobienia gadżetu  możemy wykonać metodą tampodruku. W komplecie znajdują się 3 baterie AG10.

DREWNIANY BRELOK DO KLUCZY KASK BUDOWLANY (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok do kluczy w kształcie kasku budowlanego. Wykonany z pełnego jasnego drzewa klonowego lub sklejki drewnianej. Brelok do kluczy kask nadaje  się nie tylko na prezent dla klientów branży budowlanej. Sprawi radość też górnikom, ekologom, muzykom, inżynierom czy szkoleniowcom BHP. Znakowanie na breloku wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

BRELOK GUMOWY 3D APARAT FOTOGRAFICZNY (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok 3D w kształcie aparatu fotograficznego. Nasz gumowy brelok jest przestrzenna bryłą. Brelok 3D aparat fotograficzny jest wykonany z gumy PVC, w kolorze czarnym. Jest dosłowną miniaturką aparatu fotograficznego SONY. Brelok 3D do kluczy w kształcie aparatu fotograficznego jest oryginalnym gadżetem dla pasjonatów fotografii, amatorów i profesjonalistów. Nadaje się na prezent. Na breloku wykonamy znakowanie (nadruk) metodą tampodruku.

BRELOK BUT 3D (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekskluzywny brelok w kształcie buta. Brelok jest odlewem metalowym zrobionym z dużą dokładnością. Na gadżecie można stosować różne rodzaje powłok. Na breloku można zastosować emaliowanie i grawerowanie. Brelok do kluczy but 3D jest koloru srebrnego i może służyć jako oryginalna zawieszka do kluczy nie tylko biegaczom i sportowcom, ale również wszystkim lubiącym nietuzinkowe gadżety.

BRELOK BANANY (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok w kształcie kiści bananów. Brelok wykonany jest z akrylu w kolorze żółtym. Na naszym breloku do kluczy 3D można drukować metodą tampodruku. Brelok banany jest oryginalnym gadżetem nie tylko dla smakoszy owoców południowych. O realizację zamówienia proszę pytać indywidualnie.

DREWNIANY BRELOK DO KLUCZY DZWON (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok do kluczy w kształcie dzwonu. Wykonany z pełnego jasnego drzewa klonowego. Brelok do kluczy dzwon nadaje  się nie tylko na prezent świąteczny. Sprawi radość też ekologom, muzykom i wszystkim tym  którzy lubią nieszablonowe gadżety. Znakowanie na breloku wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

BRELOK ECCO PALETA, EURO PALETA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ręcznie robiony, ekologiczny brelok wykonany z jasnego drewna klonowego w kształcie eko palety. Ten zabawny brelok jest miły w dotyku i naturalny. Nadaje się nie tylko dla robotników budowlanych czy magazynierów ale dla wszystkich: od majstra do prezesa zarządu. Znakowanie na breloku wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym. UWAGA!!! Teraz więcej miejsca na Twoje logo!

DREWNIANY BRELOK DO KLUCZY GITARA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok ekologiczny z jasnego, szlifowanego drewna klonowego. Drewniany brelok do kluczy jest w kształcie gitary akustycznej. Brelok gitara będzie nie tylko miłym prezentem dla gitarzystów ale dla wszystkich wielbicieli muzyki. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

BRELOK GUMOWY DO KLUCZY 2D (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok wykonany z wysokiej jakości gumy w kształcie serca. Brelok do kluczy serce nadaje się jako prezent dla zakochanych, żonatych, samotnych , a także będzie fantastycznie wyglądał jako zawieszka przy obroży twojego czworonożnego pupila. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku.

BRELOK GUMOWY 3D (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok do kluczy z gumy PVC w różnych kształtach i kolorach. Brelok soft PVC może być jednostronny lub dwustronny. Wykonany z matrycy 3D co oznacza, że posiada wypukłości. Breloki są dostępne w postaci sympatycznej żółtej świnki, czekoladowego konika lub zabawnych ludzików. Wykonamy także breloki do kluczy w indywidualnym kształcie – np. w kształcie Twojego logo. Brelok 3D może być miłym prezentem dla dziecka lub dorosłego, który lubi zabawne gadżety. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku.

BRELOK DZIURKACZ SERCE 3-0504102. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca czerwony brelok – dziurkacz do papieru w kształcie serca. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku: 10 x 5 mm lub graweru: 10 x 5 mm. Brelok dziurkacz jest zabawnym gadżetem – robi dziurki w kształcie serca. Może być doskonałym prezentem dla zakochanych lub tych którzy lubią zabawne breloki do kluczy.

METALOWY BRELOK DO KLUCZY JABŁKO (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok do kluczy w kształcie jabłuszka. Nasz brelok reklamowy wykonany jest z metalu. Można dołączyć serduszko do kluczy, torebki lub obroży twojego czworonożnego pupila. Nasz brelok w kształcie jabłuszka przypomni dorosłym i dzieciom o codziennej, zdrowej porcji owoców. Znakowanie na breloku wykonamy metodą graweru lub nadruku.

BRELOK KOT (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny, drewniany brelok w kształcie pyszczka kota. Na breloku można drukować metodą tampodruku i wykonać grawer laserem. Drewniany brelok kot będzie znakomitym prezentem dla miłośników kotów dużych i małych, ekologów i dzieci oraz wszystkich tych, którzy lubią zabawne gadżety.

BRELOK KOTWICA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z klejonego drewna bukowego w ciepłym, jasnym kolorze. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub graweru laserowego. Brelok jest w kształcie kotwicy i będzie doskonałym prezentem dla żeglarzy, marynarzy i wszystkich amatorów spędzania wolnego czasu nad wodą.

BRELOK LIŚĆ (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca akrylowy brelok w kolorze zielonym w kształcie liści. Breloki występują w bogatej gamie kolorystycznej. Breloki akrylowe możemy wykonać w dowolnie wybranym przez Klienta kształcie – również w kształcie logo. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Brelok liść nadaje się na prezent dla ekologów, sadowników i wszystkich lubiących przyrodę.

BRELOK ŁYŻKA DO BUTÓW (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca rewelacyjny designerski brelok z funkcją łyżki do butów. Brelok jest wykonany z metalu w kolorze srebrnym i już sam w sobie jest ładnym gadżetem. Na dodatek mimo swoich niewielkich rozmiarów spełnia swoją funkcję. Brelok łyżka do butów jest bardzo pomocny. Nadaje się nie tylko na prezent. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

BRELOK MASZYNKA DO MIĘSA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca szalenie oryginalny, odbiegający od standardowych breloków dostępnych na rynku – brelok maszynkę do mięsa która jest miniaturką prawdziwej maszynki do mięsa. Brelok jest wykonany z metalu i jest w kolorze srebrno- miedzianym. Gadżet jest wykonywany na specjalne zamówienie. Brelok maszynka do mięsa może być sympatycznym i nietuzinkowym prezentem.

BRELOK MIŚ AKRYLOWY (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca akrylowy breloczek w kształcie misia który jest dostępny w różnych kolorach. Na gadżecie wykonamy znakowanie metodą tampodruku. Miś może być słodką maskotką dla dziecka jak i miłą zawieszką do kluczy lub torby. W ofercie mamy także inne breloki akrylowe – zapraszamy do kontaktu.

BRELOK DREWNIANY MIŚ (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z jasnego, klonowego drewna w kształcie misia. Na gadżecie można drukować metodą tampodruku, lasera i sitodruku. Brelok miś nadaje się na zawieszkę do kluczy i jako maskotka przy teczce lub torebce.

BRELOK METALOWY OBCĘGI (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok do kluczy – trójwymiarową replikę obcęgów. Brelok wykonany jest z metalu w kolorze srebrnym. Może służyć jako oryginalna zawieszka do kluczy i spodoba się nie tylko monterom ale także wszystkim którzy lubią zabawne gadżety. Znakowanie wykonamy metodą nadruku lub graweru laserowego.

BRELOK DREWNIANY EKOLOGICZNY PIESEK (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z klejonego drewna bukowego w kształcie pieska. Na breloku wykonamy znakowanie metodą tampodruku, lasera i sitodruku. Brelok piesek będzie fantastycznym prezentem dla ekologów, wielbicieli psów oraz wszystkich tych którzy lubią gadżety nieszablonowe.

BRELOK DO KLUCZY QR CODE (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca oryginalny brelok metalowy, srebrno-złoty z czarnym wydrukiem. Na breloku można wydrukować dowolny kod. Brelok QR CODE będzie rewelacyjnym prezentem dla wszystkich którzy lubią nieszablonowe W ofercie mamy także inne breloki metalowe – zapraszamy do kontaktu.

BRELOKI DO KLUCZY Z METALU REPLIKI BRONI 3D (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca breloki kolekcjonerskie, repliki karabinów, pistoletów oraz broni białej. Breloki są odlewane z metalu w kolorze srebrnym. Można na nich grawerować i emaliować je. Breloki są doskonale wykonane i robią wrażenie nie tylko na pasjonatach broni. Breloki repliki broni mogą być nieszablonowym prezentem dla każdego kto lubi niestandardowe gadżety.

BRELOK DO KLUCZY Z DREWNA ROWER (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z klejonego drewna bukowego w jasnobrązowym kolorze. Brelok przedstawia rower i można na nim drukować metodą tampodruku, laserową i sitodruku. Rozmiary breloka dostosowujemy do potrzeb i wymagań Klienta. Brelok nadaje się doskonale jako prezent dla ekologów, rowerzystów i wszystkich tych którzy lubią zabawne gadżety.

BRELOK DO KLUCZY Z ALUMINIUM ROWER 1-8430. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca aluminiowy brelok z do kluczy w różnych kolorach. Brelok nadaje się doskonale jako prezent dla aktywnych fizycznie, sportowców, i rowerzystów. Brelok z aluminium rower możemy oznakować metodą tampodruku lub graweru laserowego. Wymiary breloka „rower”: 3,5cm x 5,7cm x 0,4 cm.

EKOLOGICZNY BRELOK DO KLUCZY Z DREWNA SAMOLOT (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z pełnego, jasnego drewna klonowego w kształcie samolotu. Na breloku można drukować metodą tampodruku, lasera i sitodruku. Brelok samolot ucieszy nie tylko amatorów lotnictwa czy dzieci. Drewniany brelok będzie też kapitalnie wyglądał jako zawieszka przy obroży Twojego czworonożnego pupila lub jako maskotka przypięta do torby.

BRELOK METALOWY DO KLUCZY SAMOLOT (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekskluzywny brelok z metalowego odlewu w kształcie samolotu Airbusa. Brelok jest w srebrnym kolorze i można na nim zastosować emaliowanie i grawerowanie. Gadżet jest wspaniałym prezentem dla pilotów i wszystkich amatorów latania.

BRELOK METALOWY DO KLUCZY SAPERKA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok do kluczy – trójwymiarową replikę saperki. Brelok wykonany jest z metalu w kolorze srebrnym. Może służyć jako oryginalna zawieszka do kluczy i spodoba się nie tylko saperom, ale wszystkim którzy lubią zabawne gadżety.

METALOWY BRELOK DO KLUCZY SIEKIERA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok do kluczy – trójwymiarową replikę siekiery. Brelok wykonany jest z metalu w kolorze srebrnym. Może służyć jako oryginalna zawieszka do kluczy i spodoba się nie tylko drwalom ale wszystkim którzy lubią zabawne gadżety.

PLASTIKOWY BRELOK Z ŻETONEM TOKEN (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca jeden z najpraktyczniejszych breloków reklamowych – brelok do kluczy z żetonem. Brelok wykonany jest z plastiku, może mieć różne kształty i być w różnych kolorach. Można na nim drukować metodą tampodruku. Brelok do kluczy z żetonem jest bardzo przydatny przy robieniu zakupów.

BRELOK CIŚNIENIOWY 7-8585. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca aluminiowy brelok mini-ciśnieniomierz do opon o średnicy 1 cm i długości 8,5 cm. Zakres pomiaru breloka: BAR 07-3,5. Na breloku można drukować metodą tampodruku, można też na nim grawerować. Brelok może być doskonałym prezentem dla każdego posiadacza samochodu oraz dla wszystkich tych, którzy lubią być przygotowani na każdą okazję.

BRELOK METALOWY GWIZDEK  3-0407913. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok metalowy reklamowy w kształcie gwizdka. Brelok gwizdek wykonany jest z aluminium i ma średnicę 1,2 x,6,2 cm. Nasz brelok metalowy gwizdek jest dostępny w różnych kolorach. Znakowanie na nim możemy wykonać metodą tampodruku (30 x 5mm) i graweru (30 x 5 mm). Do gwizdka dołączony jest pierścień do przyczepienia kluczy lub torby. Brelok metalowy gwizdek będzie sympatycznym prezentem dla dzieci, kibiców oraz właścicieli psów.

BRELOK LATARKA 7-8466-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok latarkę dwudiodową i brelok z żetonem (do wózków w sklepie) w jednym. Brelok wykonany jest z plastiku w kolorze biało-czarnym lub biało-czerwonym i ma wymiary: 7 x 2,5 x 1 cm. Do breloka dołączona jest bateria CR 1220. Znakowanie wykonamy w rozmiarze: 12 x 35 mm, metodą tampodruku i druku cyfrowego. Brelok latarka z żetonem przyda się w wielu sytuacjach.

BRELOK Z LATARKĄ 7-8485. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok latarkę, wykonaną z plastiku w kolorze czarnym lub białym. Do breloka-latarki dołączone są 2 baterie CR1220. Latarka ma wymiary: 6,5 x 3 x 1,2 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku i druku cyfrowego, w rozmiarze 25 x 50 mm. Latarka brelok przyda się każdemu kto lubi być przygotowanym na każdą sytuację.

ZAJĄCZEK BRELOK 1-258. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca puszystego zajączka – brelok. Zajączek jest zrobiony z pluszu, ma 6,5 cm wysokości i jest w kolorze biało-różowym. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu. Ten słodki brelok z zajączkiem może być wspaniałym prezentem nie tylko dla dziecka ale i dla dorosłego, który lubi breloki ze zwierzątkami.

LEW BRELOK 1-595-18. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok – zabawkę pluszowego lwa o wymiarze 10 cm. Lew ma na sobie bawełnianą koszulkę (pakowaną osobno). Znakowanie wykonamy metodą termotransferu na koszulce. Brelok lew jest sympatycznym i miękkim w dotyku gadżetem który można również przypiąć do torby lub plecaka.

ŻYRAFA BRELOK 1-562-18. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pluszową żyrafę brelok w białej koszulce bawełnianej (pakowanej oddzielnie). Znakowanie wykonamy metodą termotransferu na koszulce. Brelok żyrafa to miły w dotyku gadżet, może być sympatyczną zawieszką do kluczy, plecaka lub torby.

MIŚ BRELOK 1-559-18. Agencja reklamowa Czarne magnolie poleca brelok w kształcie misia. Miś wykonany jest z pluszu i jest w kolorze miodowym. Miś ma na sobie bawełnianą koszulkę (pakowaną oddzielnie). Wielkość misia-10 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Brelok miś doskonale nadaje się jako brelok do kluczy lub zawieszka do torby lub plecaka.

FILCOWY BRELOK 14-P1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok z filcu stworzony ze złożonego paska materiału. Budowa naszego filcowego breloka powoduje, że idealnie nadaje się na uchwyt do kluczy, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie je wyciągać z torby lub innych miejsc. Dodatkowo brelok z filcu jest miły w dotyku i wytrzymały. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY BRELOK 14-P7. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok z filcu o ciekawym wyglądzie. Składa się on z trzech elementów. Każdy z nich można dowolnie dobierać pod względem koloru, dzięki czemu może powstać gadżet dostosowany do wizerunku każdej firmy. Odpowiednie miejsce na logo jest wyróżnione i rzuca się w oczy. Dodatkowo umieszczony na nim ciekawy i zabawny wzór “on” lub “off” nadaje mu pozytywnego i lekkiego charakteru. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY BRELOK 14-P9. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy brelok w kształcie dwóch kostek. Taki gadżet pozwoli wyróżnić się z tłumu i zapaść w pamięci klientów. Kilka warstw różnokolorowych skrawków filcu nadaje całości ciekawego i oryginalnego wyglądu. Dwie niewielkie kostki są poręczne i lekkie. Nie powinny obciążać dodatkowo kluczy ani przeszkadzać w ich użytkowaniu. Dwa wytrzymałe sznurki zapewnią trwałość breloka i dadzą pewność, że filcowe kostki nie zgubią się podczas używania. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Dodatkowo brelok z filcu jest miły w dotyku i wytrzymały. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY BRELOK 14-PO1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy dziecięcy brelok z filcu. Kształt sowy z pewnością zainteresuje maluchy. Różne kolory materiału z możliwością dowolnego dobierania to gwarancja ciekawego i rzucającego się w oczy wyglądu. Ważnym elementem breloka jest odblaskowa folia flex, która odbija światło i zwiększa bezpieczeństwo. Dodatkową zaletą jest fakt, że przez zastosowanie filcu brelok jest miękki w dotyku. Dzięki temu będzie on bezpieczny nawet dla najmłodszych pociech. Ze względu na swoją wielkość brelok powinien także ułatwić znalezienie kluczy. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Dodatkowo brelok z filcu jest miły w dotyku i wytrzymały. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY BRELOK 14-P11. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy brelok w kształcie portmonetki. W środku breloka umieszczona jest efektowna kieszonka na kartę kredytową. Do naszego filcowego breloka doczepione są karabińczyki na klucze. Do produkcji filcowego breloka możemy zastosować dwa różne kolory filcu. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Dodatkowo brelok z filcu jest miły w dotyku i wytrzymały. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl