Dla domu

Gadżety dla domuWzory gadżetów reklamowych dla domuKontakt

 

Gadżety reklamowe dla domu!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę gadżetów reklamowych dla domu.

Aby zobaczyć wszystkie nasze gadżety reklamowe dla domu, kliknij w zakładkę Wzory gadżetów reklamowych dla domu u góry.

ZESTAW DO HERBATY (HERBATA W PUDEŁKU I ZAPARZACZ) 1-9537. Agencja Reklamowa Czarne Magnolie poleca ekskluzywny zestaw do herbaty. Nasz zestaw do herbaty zawiera 25g herbaty liściastej LoyalTea Ž, pochodzącej z najlepszych plantacji na Sri Lance oraz ręcznie wykonanego zaparzacza z bambusa, wielokrotnego użytku. Luksusowy zestaw do herbaty nadaje się zarówno do domu jak i biura. Pudełko wykonane z kartonu oraz zaparzacz z bambusa sprawia, że zestaw zaliczamy do produktów ekologicznych. W ofercie posiadamy zestaw w kolorze pomarańczowym, niebieskim, czarnym i zielonym. Znakowanie wykonamy metodą etykiety cyfrowej lub tampodruku.

KOMPLET PODKŁADEK Z FILCU L24. Jesteśmy producentem gadżetów z filcu i zachęcamy do zakupu produktu który sprawdzi się w każdym domu i biurze. Zestaw składa się z 4 podkładek o dowolnej kolorystyce (z naszego wzornika).  Standardowe wymiary to ok. 20x20cmx3mm ale jesteśmy otwarci na sugestie Klientów. Na elementach możemy wykonać dowolny, wielokolorowy nadruk lub grawer. Elementy funkcjonują razem lub osobno. Całość zapakowana jest w foliowy woreczek.

ZESTAW DO HERBATY (HERBATA W PUSZCE I ZAPARZACZ) 1-9537. Agencja Reklamowa Czarne Magnolie poleca ekskluzywny zestaw do herbaty w puszce. Nasz zestaw do herbaty zawiera herbatę liściastą LoyalTea, pochodzącą z najlepszych plantacji na Sri Lance oraz dopasowany kolorystycznie do pudełka plastikowy zaparzacz. Dysponujemy kilkoma kolorami matowych puszek z herbatą – czarny, grafit, zielony, pomarańczowy. Luksusowy zestaw do herbaty nadaje się zarówno do domu jak i biura. Znakowanie wykonamy metodą etykiety cyfrowej, graweru lub tampodruku.

ZESTAW FOREMEK DO CIASTA 1-7591. Agencja Reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw foremek do ciasteczek. Nasz zestaw foremek składa się z pięciu elementów: serduszka oraz dwóch gwiazdek i dwóch kwiatuszków. Foremki do wypieku ciastek zapakowane są w okrągłe, plastikowe pudełko dzięki czemu można je łatwo odnaleźć wtedy kiedy tylko są potrzebne. Zestaw foremek jest kolorowy i rzucający się w oczy dzięki czemu Państwa logo na wieczku będzie w centrum uwagi. Zestaw foremek nadaje się dla dorosłych i dzieci. Znakowanie wykonamy metodą etykiety cyfrowej lub tampodruku.

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl