Gadżety ekologiczne

Gadżety ekologiczneWzory gadżetów ekologicznychKontakt

reklamowe, nadrukiem, grawerem, laserem, laser, nadruk, tampodruk, tampon, tampondruk, długopis, z nadrukiem, z sitodrukiem, z sitem, z laserem, z grawerem, długopisy, reklamowy, długopisy z nadrukiem, długopisy reklamowe z nadrukiem, tanie długopisy, długopisy z logo, gadżety reklamowe, reklamowe gadżety, długopisy reklamowe z sitodrukiem, długopisy reklamowe z grawerem, długopisy reklamowe z laserem, długopisy reklamowe z logiem

 

 

Gadżety ekologiczne na każdą okazję!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę w zakresie – gadżetów ekologicznych.

Aby zobaczyć wszystkie nasze gadżety ekologiczne kliknij w zakładkę Wzory gadżetów ekologicznych u góry.

reklamowe, nadrukiem, grawerem, laserem, laser, nadruk, tampodruk, tampon, tampondruk, długopis, z nadrukiem, z sitodrukiem, z sitem, z laserem, z grawerem, długopisy, reklamowy, długopisy z nadrukiem, długopisy reklamowe z nadrukiem, tanie długopisy, długopisy z logo, gadżety reklamowe, reklamowe gadżety, długopisy reklamowe z sitodrukiem, długopisy reklamowe z grawerem, długopisy reklamowe z laserem, długopisy reklamowe z logiemDŁUGOPIS 2-5000, Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wykonany w całości z papieru pochodzącego z recyklingu. Produkt ekologiczny. Wyglądem przypomina saszetkę cukru. Długopis wyposażony jest w niebieski wkład. Znakowanie długopisów reklamowych wykonamy metodą tampodruku, sitodruku lub grawerem laserowym na korpusie długopisu reklamowego  i/lub na skuwce.

DŁUGOPIS DREWNIANY EKOLOGICZNY 7-6725-40. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniany długopis z przezroczystą skuwką o średnicy 0,9 x 14,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub graweru. Długopis jest lekki i praktyczny.

DŁUGOPIS EKOLOGICZNY Z KARTONU W ETUI 1-1465-32. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kartonowy długopis z falistym klipem w dopasowanym kolorystycznie kartonowym etui. Długopis ma średnicę 0,9 x 14,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Długopis jest nieszablonowy, ma ciekawy kształt klipa i jest wykonany z nietypowego materiału. Ten długopis reklamowy polecamy również jako długopis ekologiczny.

DŁUGOPIS ZWIERZATKO 1-6120-00. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniany długopis o średnicy 1,5 x 15 cm, zakończony główką w kształcie zwierzątka (6 wzorów). Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ten zabawny długopis może być miłym gadżetem dla dziecka.

DŁUGOPIS EKOLOGICZNY BAMBUSOWY 1-1410-32. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca długopis bambusowy z kolorowymi plastikowymi elementami o średnicy 1,3 x 14, 2 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Długopis bambusowy jest ekologiczny, lekki i wygodny.

DŁUGOPIS DREWNIANY 7-7393-13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca długopis z drewna różanego i klonu z chromowanymi elementami o średnicy 1,3 x 14 cm. Długopis znajduje się w czarnym kartonowym pudełku. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub graweru. Ten elegancki długopis ma nieszablonowy klips i ładną formę. Opakowanie doskonale pasuje do długopisu. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

ZESTAW PIŚMIENNICZY DREWNIANY EKOLOGICZNY 7-8111-40. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bambusowy zestaw piśmienniczy w którego skład wchodzi: długopis na przycisk i ołówek. Drewniany długopis i ołówek są zapakowane w kartonowe pudełko pasujące kolorystycznie do zestawu piśmienniczego. Drewniany zestaw piśmienniczy ma wymiary: 16 x 5 x 2 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku, graweru lub etykiety cyfrowej. Ekologiczny długopis i ołówek wykonany jest z bambusa z dołączonymi srebrnymi metalowymi elementami które doskonale współgrają z kolorem bambusa. Całość bardzo dobrze komponuje się w kartonowym, estetycznym pudełku. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

GRA LOGICZNA 4-8824. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną, drewnianą, kolorową grę logiczną o wymiarach 15 x 15 x15 cm. Pakowaną w woreczek płócienny. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku lub tampodruku. Gra logiczna to doskonała zabawka umysłowa. Każdy kto lubi szarady i łamigłówki ucieszy się z tego gadżetu.

DREWNIANA UKŁADANKA, ZESTAW 3 UKŁADANEK DREWNIANYCH 4-8826. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw 3 drewnianych układanek logicznych w drewnianym pudełku, o wymiarach: 210 x 77 x 70 mm. Znakowanie wykonamy metodą graweru, tampodruku lub sitodruku. Zestaw układanek doskonale nadaje się na prezent dla kogoś kto lubi gry logiczne.

DREWNIANA SZEŚCIENNA UKŁADANKA KOSTKA 4-8827. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca sześcienną drewnianą układankę logiczną z 2-kolorowego drewna o wymiarach: 60 x 60 x 60 mm. Układanka pakowana jest w czarne kartonowe pudełko. Znakowanie wykonamy metodą graweru. Sześcienna układanka to wspaniała rozrywka dla wszystkich, którzy lubią gry logiczne.

DREWNIANA UKŁADANKA LOGICZNA GWIAZDKA 4-88823. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewnianą układankę logiczną o wymiarach: 75 x 75 x 75 mm. Układanka wykonana jest z jasnego drewna i ma ciekawy kształt, pakowana jest w płócienny woreczek (170 x 145 mm). Znakowanie wykonamy metodą sitodruku lub graweru. Układanka nadaje się doskonale na prezent dla osób lubiących gry umysłowe.

DREWNIANA UKŁADANKA LOGICZNA 4-8821. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewnianą układankę logiczną, o wymiarach: 70 x 70 x 70 cm. Układanka wykonana jest z jasnego drewna i pakowana jest w płócienny woreczek (170 x145 mm). Układanka logiczna jest doskonałym ćwiczeniem dla umysłu.

DREWNIANA UKŁADANKA LOGICZNA KOSTKA 4-8828. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewnianą układankę logiczną o wymiarach: 170 x 145 mm. Układanka jest wykonana z jasnego drewna i zapakowana jest w płócienny woreczek(170 x 145 mm). Znakowanie możemy wykonać metodą sitodruku lub graweru. Układanka logiczna sprawi radość każdemu kto lubi gry umysłowe.

KOMPAS W DREWNIANYM PUDEŁKU 4-22166. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca elegancki kompas w bambusowym pudełku o wymiarach: 88 x 88 x 22 mm. Kompas pakowany jest w srebrne kartonowe pudełko. Znakowanie wykonamy metodą graweru. Kompas w bambusowym pudełku jest nie tylko ładny, ale i funkcjonalny.

DREWNIANA TEMPERÓWKA Z BUŹKĄ HAPPY 4-74010. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca temperówkę z drewna o wymiarach : 36 x 40 x 36 mm z buźką Happy. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Temperówka jest w kształcie walca i zamyka się pokryweczką. Jest to bardzo wygodne podczas strugania ołówków czy kredek. Drewniane odpady zostają wewnątrz temperówki i można je łatwo usunąć. Temperówka Happy to miły i sympatyczny gadżet.

ORGANIZER DREWNIANY NA BIURKO 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniany organizer na biurko ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym. Wymiary zewnętrzne organizera: 29,5 x 21 x 4,8 cm. Komora duża: 16,5 x 20 x 4,4 cm. Komora mała: 11,5 x 9,7 x 4,4 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku, sitodruku lub graweru. Organizer drewniany na biurko to przydatny pojemnik na akcesoria biurowe ( długopisy, karteczki, spinacze itp rzeczy).

POJEMNIK DREWNIANY NA DŁUGOPISY KWADRATOWY 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniany pojemnik na przybory piśmienne (długopisy, ołówki, kredki, pióra) z drewna bukowego w kolorze naturalnym. Pojemnik ma wymiary: 5,8 x 5,8 x 8,4 cm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

POJEMNIK DREWNIANY NA DŁUGOPISY 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniany pojemnik na przybory piśmienne (pisaki, długopisy, kredki, ołówki, pióra). Drewniany organizer wykonany jest z drewna bukowego o wymiarach: 5,9 x 8,4 cm. Znakowanie wykonamy metodą graweru lub tampodruku.

DREWNIANY PRZYBORNIK NA BIURKO 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca przybornik na biurko z drewna lipowego i sklejki brzozowej w kolorze naturalnym. Wymiary zewnętrzne drewnianego przybornika:12 x 10,5 x 7 cm. Komora duża: 8,6 x 8,6 x 6,6 cm. Komora mała: mieści długopisy, ołówki i linijki. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

DREWNIANY STOJAK NA RĘCZNIKI 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniany stojak na ręczniki papierowe z drewna bukowego w kolorze naturalnym, o wymiarach: 13 x 13 x 29 cm. Znakowanie wykonamy na podstawce metodą tampodruku lub graweru.

DREWNIANE SZUFLADY NA DOKUMENTY 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniane szuflady z drewna sosnowego i sklejki brzozowej z elementami metalowymi w kolorze naturalnym (idealne do decupage). Szuflada ma wymiary: 32 x 26,7 x 6,8 cm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

DREWNIANY WIESZAK NA KLUCZE – DOMEK 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wieszak na klucze w kształcie domku z drewna sosnowego z elementami metalowymi w kolorze naturalnym. Wieszak idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Wymiary: 14 x 16,5 x 2,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

DREWNIANY WIESZAK NA KLUCZE LIŚĆ 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniany wieszak na klucze w kształcie liścia, wykonany z drewna lipowego i sosnowego w kolorze naturalnym z elementami metalowymi, o wymiarach: 20 x 13,5 x 1 x 1,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub graweru.

DREWNIANY PIERŚCIEŃ NA SERWETKI PROSTY 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny pierścień na serwetki prosty z drewna bukowego o wymiarach: 6 x 4,5 x 3 cm. Pierścień jest w kolorze naturalnego drewna. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub graweru.

DREWNIANY PIERŚCIEŃ NA SERWETKI WKLĘSŁY 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny pierścień na serwetki wklęsły z drewna bukowego o wymiarach: 5,9 x 4,5 x 3 cm. Pierścień jest w kolorze naturalnego drewna. Znakowanie możemy wykonać metodą tampodruku lub graweru.

DREWNIANY PIERŚCIEŃ NA SERWETKI WYPUKŁY 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny pierścień na serwetki wypukły z drewna bukowego o wymiarach: 6 x 4,5 x 3 cm. Znakowanie na drewnianym pierścieniu na serwetki wykonamy metodą tampodrugu lub graweru.

DREWNIANA PODKŁADKA POD SZKLANKĘ 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną podkładkę pod szklankę ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym ( idealna do decupage). Podkładka ma wymiary: 10 x 10 x 0,3 cm (zaokrąglone narożniki). Znakowanie na drewnianej podkładce wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

DREWNIANA PODKŁADKA POD SZKLANKĘ 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną podkładkę pod szklankę ze sklejki brzozowej. Drewniana podkładka ma kolor naturalny, idealnie nadaje się do decupage i ma wymiary: 10,5 x 0,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

DREWNIANY SERWETNIK 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca serwetnik z drewna sosnowego i sklejki brzozowej o wymiarach: 16,5 x 8,5 x 10,5 cm w kolorze naturalnym. Ekologiczny serwetnik idealnie nadaje się do decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

DREWNIANY STOJAK NA SZCZOTKĘ 4-73966. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniany stojak na szczotkę do zębów w kształcie myszki. Stojak jest wykonany z drewna i ma wbudowaną klepsydrę (3minuty). Stojak ma wymiary: 75 x 80 x 40 mm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub graweru. Stojak pakowany jest w biały kartonik. Stojak na szczotkę do zębów z klepsydrą to ładny i praktyczny gadżet. Stojak spełnia 2 funkcje – może służyć jako stojak na szczotkę i jako minutownik do gotowania jaj.

JOJO DREWNIANE DLA DZIECI 3-56-0501044. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczne, drewniane jojo w kolorze naturalnym o średnicy: 5,3 x 2,8 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku (fi 30mm) lub graweru (fi 25 mm). Drewniane jojo jest najbardziej klasyczną zabawką wśród zabawek,. Jest też sympatycznym ekologicznym gadżetem który może być doskonałym prezentem dla wszystkich.

DREWNIANA RAMKA NA ZDJĘCIA 3-56-0501074. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewnianą ,wielobarwną, stojącą ramkę na zdjęcia w kształcie zwierząt: krówka, owieczka, lew i żyrafa. Ramka ma rozmiar: 13,3 x 10 x 0,9 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku: 10 x10 mm lub graweru 10 x 10 mm. Tą słodką ramkę można postawić na biurku, w pracy lub w domu.

GWIZDEK DREWNIANY DLA DZIECI 3-56-0501072. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wielobarwny, drewniany gwizdek w kształcie różnych zwierzątek o wymiarze 9 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku: 8 x 5 mm lub graweru: 8 x 5 mm. Zabawka w kształcie gwizdka jest dostępna w 5 wersjach: piesek, pszczółka, żabka, kanarek i biedronka.

DREWNIANA ZABAWKA DLA DZIECI PAJACYK 3-56-0501075. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewnianą zabawkę w kształcie pajacyka, o średnicy: 4,5 x 13 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub graweru. Pajacyk stoi na głowie na postumencie, jeżeli naciśnie się palcem pod postumentem pajacyk porusza się. Ta niecodzienna zabawka spodoba się wszystkim tym, którzy lubią nieszablonowe gadżety.

EKOLOGICZNA DREWNIANA GRA SPRAWNOŚCIOWA 3-56-0501053. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczna, kolorową grę sprawnościową. Gra ma rozmiary: 24,8 x 14,9 x 15,5 cm i jest zrobiona z drewna. Znakowanie wykonamy metoda tampodruku: 30 x 20mm. Gra składa się z pola, bramki i piłki. W bramce znajdują się otwory, do których należy umieścić piłkę. W polu jest umieszczony piłkarz na ruchomej podstawce, z ruchomymi nogami do strzelania goli. Gra sprawnościowa jest nieszablonową zabawką, która spodoba się nie tylko fanom piłki nożnej.

KLIPS DO NOTATEK DREWNIANY 3-56-0501071. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wielobarwny klips na notatki z magnesem w kształcie zwierzątek. Klips jest wykonany z drewna i występuje w 4 rodzajach: żabka, lew, krówka i tygrysek. Klips na notatki ma rozmiary: 6,5 x 5,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku: 20 x 10 mm. Klips – zwierzątko to wspaniały gadżet, ucieszy dziecko i dorosłego.

EKOLOGICZNY BRELOK DO KLUCZY RĘKAWICA BOKSERSKA 10. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok ekologiczny o sportowym charakterze. Nasz brelok ma kształt rękawicy bokserskiej i do złudzenia przypomina autentyczna rękawicę bokserską. Brelok rękawica bokserska ma wymiary 7cm x 4cm x 3,5cm i wykonana jest ze skóry ekologicznej. Środek rękawicy bokserskiej wypełniony jest watą bawełnianą. Ponieważ rękawice są ręcznie szyte w Polsce, istnieje możliwość dopasowania koloru rękawicy bokserskiej do Państwa wymagań. Gadżet może być doskonałym prezentem nie tylko dla miłośników boksu ale i sportowego trybu życia w ogóle. Każda rękawica bokserska wyposażona jest w łąńcuszek (2,5cm) oraz kółko (2,5cm). Na breloku możemy wykonać znakowanie metodą tampodruku. Sprzedaż realizujemy od 250 sztuk.

DREWNIANY BRELOK DO KLUCZY DZWON (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok do kluczy w kształcie dzwonu. Wykonany z pełnego jasnego drzewa klonowego. Brelok do kluczy dzwon nadaje  się nie tylko na prezent świąteczny. Sprawi radość też ekologom, muzykom i wszystkim tym  którzy lubią nieszablonowe gadżety. Znakowanie na breloku wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

DREWNIANY BRELOK DO KLUCZY KASK BUDOWLANY (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok do kluczy w kształcie kasku budowlanego. Wykonany z pełnego jasnego drzewa klonowego lub sklejki drewnianej. Brelok do kluczy kask nadaje  się nie tylko na prezent dla klientów branży budowlanej. Sprawi radość też górnikom, ekologom, muzykom, inżynierom czy szkoleniowcom BHP. Znakowanie na breloku wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym. Sprzedaż realizujemy od 1 sztuki.

BRELOK ECCO PALETA, EURO PALETA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ręcznie robiony, ekologiczny brelok wykonany z jasnego drewna klonowego w kształcie ecco palety. Ten zabawny brelok jest miły w dotyku i naturalny. Nadaje się nie tylko dla robotników budowlanych czy magazynierów ale dla wszystkich: od majstra do prezesa zarządu. Znakowanie na breloku wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

DREWNIANY BRELOK DO KLUCZY GITARA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok ekologiczny z jasnego, szlifowanego drewna klonowego. Drewniany brelok do kluczy jest w kształcie gitary akustycznej. Brelok gitara będzie nie tylko miłym prezentem dla gitarzystów ale dla wszystkich wielbicieli muzyki. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

BRELOK KOT (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny, drewniany brelok w kształcie pyszczka kota. Na breloku można drukować metodą tampodruku i wykonać grawer laserem. Drewniany brelok kot będzie znakomitym prezentem dla miłośników kotów dużych i małych, ekologów i dzieci oraz wszystkich tych, którzy lubią zabawne gadżety.

BRELOK KOTWICA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z klejonego drewna bukowego w ciepłym, jasnym kolorze. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub graweru laserowego. Brelok jest w kształcie kotwicy i będzie doskonałym prezentem dla żeglarzy, marynarzy i wszystkich amatorów spędzania wolnego czasu nad wodą.

BRELOK DREWNIANY EKOLOGICZNY PIESEK (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z klejonego drewna bukowego w kształcie pieska. Na breloku wykonamy znakowanie metodą tampodruku, lasera i sitodruku. Brelok piesek będzie fantastycznym prezentem dla ekologów, wielbicieli psów oraz wszystkich tych którzy lubią gadżety nieszablonowe.

BRELOK DREWNIANY MIŚ (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z jasnego, klonowego drewna w kształcie misia. Na gadżecie można drukować metodą tampodruku, lasera i sitodruku. Brelok miś nadaje się na zawieszkę do kluczy i jako maskotka przy teczce lub torebce.

BRELOK DO KLUCZY Z DREWNA ROWER (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z klejonego drewna bukowego w jasnobrązowym kolorze. Brelok przedstawia rower i można na nim drukować metodą tampodruku, laserową i sitodruku. Brelok nadaje się doskonale jako prezent dla ekologów, rowerzystów i wszystkich tych którzy lubią zabawne gadżety.

EKOLOGICZNY BRELOK DO KLUCZY Z DREWNA SAMOLOT (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny brelok z pełnego, jasnego drewna klonowego w kształcie samolotu. Na breloku można drukować metodą tampodruku, lasera i sitodruku. Brelok samolot ucieszy nie tylko amatorów lotnictwa czy dzieci. Drewniany brelok będzie też kapitalnie wyglądał jako zawieszka przy obroży Twojego czworonożnego pupila lub jako maskotka przypięta do torby.

SCYZORYK DREWNIANY DO GRZYBÓW 5-82440. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniany scyzoryk do grzybów. Scyzoryk wykonany jest ze stali nierdzewnej. Po drugiej stronie rękojeści posiada szczoteczkę ułatwiającą czyszczenie grzybów z runa leśnego. Obudowa wykonana jest z jasnego drewna. Drewniany scyzoryk ma wymiary 11,5 x 1,3 x 2,6 cm. Specjalny kształt ostrza ułatwia grzybiarzowi odcięcie grzyba. Można też od razu grzyb oczyścić szczoteczką. Drewniany scyzoryk do grzybów jest niezawodny i niezastąpiony dla amatorów zbierania grzybów.

SCYZORYK Z DREWNIANĄ RĘKOJEŚCIĄ 5-82438. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca scyzoryk ze stali nierdzewnej w drewnianej obudowie, koloru jasnego. Wymiary scyzoryka to 8,8 x 1,4 x 2,4 cm. Drewniany scyzoryk posiada jedno ostrze. Scyzoryk ma ładny kształt i jest solidnie wykonany. Jego atutem są niewielkie rozmiary i zmieści się nawet w małej kieszonce spodni czy plecaka. Z pewnością będzie przydatny nie tylko na biwaku.

KRATKA DO GRILLOWANIA 5-81321. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowa kratkę do grillowania, zakończoną ergonomiczną drewnianą rączką w kolorze naturalnym o wymiarach 24 x 50 x 2 cm. Drewniana kratka jest bardzo przydatna dla osób, które lubią spędzać czas na łonie natury i lubią grillować. Urządzenie łatwo się myje. Drewniana kratka do grillowania jest estetyczna i łatwa w obsłudze. Dzięki niej będzie można zaspokoić niejedno podniebienie – można w niej umieścić ryby, warzywa, mięso dzięki czemu nic się nie będzie rozpadać i kruszyć. Nie trzeba będzie się martwić, ze coś wpadnie nam do ogniska.

ZESTAW NOŻY DO KROJENIA SERÓW 5-81235. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca elegancki zestaw noży do serów. Noże wykonane są ze stali nierdzewnej, rękojeść zaś zrobiona jest z jasnego drewna. Drewniany zestaw posiada cztery różne noże i ma wymiary 14,2 x 7,2 x 3,5 cm. Ten niewielki zestaw jest bardzo ergonomiczny i estetyczny. Przyda się w każdym domu, będzie pomocny w podróży i może być wspaniałym prezentem dla wielbicieli serów.

OŁÓWEK FREJA 5-13907-PR. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniany ołówek o naturalnej barwie z gumką o wymiarach d=0,7 x 19 cm. Ołówek jest dostępny także w kolorach: białym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Drewniany ołówek w naturalnym kolorze z drewna lipowego odwołuje się do ekologii i jest po prostu ładny.

YOKO OŁÓWKI 5-11248. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny zestaw 8 drewnianych ołówków w drewnianym piórniczku. Ciekawostką jest, że jedna z części piórnika jest drewnianą linijką. Cały zestaw jest wykonany z jasnego drewna o naturalnej barwie. Wymiary piórnika wynoszą 20,8 x 2,5 x 4,5cm. Każdy z ołówków posiada gumkę do mazania. Ten ciekawy zestaw może być nieszablonowym prezentem dla dziecka. Można na nim drukować metodą tampodruku. Drewniany piórnik jest odwołaniem się do przeszłości, kiedy przybory szkolne były robione tylko z drewna.

KREDKI PASTELOWE 5-11239-20. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw sześciu drewnianych kolorowych kredek w ekologicznym, twardym, tekturowym opakowaniu w kształcie walca. Opakowanie zamknięte jest przezroczysto-niebieską zakrętką, w której znajduje się zastrugaczka do drewnianych kredek. Te pięknie wykonane drewniane kredki mają długość 10 cm i średnicę 2,5 cm. Można na nich drukować metodą tampodruku. Zestaw drewnianych kredek z pewnością będzie miłym prezentem dla każdego. Kredki ze względu na swoje niewielkie gabaryty, jak na fakt posiadania zastrugaczki, która jest w komplecie, będą wygodniejsze niż inne zestawy kredek. Drewniane kredki są trwalsze niż inne kredki, dlatego będą służyły dłużej ich użytkownikom. Dysponujemy także innymi kolorami zakrętek z zastrugaczką.

NOTES EKOLOGICZNY DLA DZIECI 4-73822. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny notes wykonany z surowców wtórnych. Notes zawiera 50 kartek w linie, oprawa jest zrobiona z grubego kartonu, widnieje na nim rysunek krówki lub motylka. Kartki i oprawa są na wygodnej spiralce. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Każde dziecko ucieszy się z takiego prezentu.

KREDKI PASTELOWE 5-112337. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw sześciu kolorowych kredek drewnianych w ekologicznym i estetycznym opakowaniu o wymiarach 5,7 x 9cm. Drewniany zestaw mini kredek nie zajmie zbyt wiele miejsca, a można go wykorzystać w każdej sytuacji. Drewniane kredki mają tę zaletę, że nie połamią się jak kredki np. woskowe. Drewniane kredki z pewnością przydadzą się dzieciom, ale także dorosłym, którzy lubią rysować i szkicować.

TECZKA ZE SKÓRY EKOLOGICZNEJ NA RAMIĘ 1-2514. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca teczkę wykonaną ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym z przegrodami zapinaną na srebrną klamerkę. Torba ma wymiary: 42 x 34,5 x 10 cm i posiada regulowany pasek na ramię. Znakowanie wykonamy metodą tłoczenia. Ta elegancka torba przyda się nie tylko w wyjazdy służbowe. Jest praktyczna, przyda się na co dzień. Torba jest bardzo pojemna można w niej trzymać dokumenty, notesy i przybory do pisania.

PLECAK EKOLOGICZNY Z BAWEŁNY 6-346606. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plecak na zakupy w postaci bawełnianego worka zaciąganego mocnym sznurkiem, o wymiarach: 45 x 51 cm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku lub transferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

WOREK – PLECAK SPORTOWY BAWEŁNIANY 8-6346606. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca worek – plecak sportowy, bawełniany w naturalnym kolorze, ze sznurkami do założenia na ramiona oraz sznureczkiem do zapinania w rozmiarze 45 x 51 cm. Znakowanie możemy wykonać metodą sitodruku w rozmiarze 28 x 28 cm. Bawełniany i ekologiczny worek – plecak sportowy jest wygodny, pojemny i ładny. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA EKOLOGICZNA Z JUTY NA ZAKUPY 8-6753601. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną torbę z juty o wymiarach: 45 x 35 x 13 cm. Torba jest w kolorze naturalnym, zamyka się na guzik, uchwyty torby wykonane są z grubych bawełnianych sznurków w kolorze naturalnym. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu. Ekologiczna torba jest pojemna i wytrzymała. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA EKOLOGICZNA Z JUTY NA ZAKUPY 8-6753809. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną torbę z juty z bambusowymi uchwytami, o wymiarach:33 x 27 x 11 cm. Torba zapinana jest na guzik i bawełnianą haftkę. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu. Ekologiczna torba występuje w 3 wersjach: brązowo-niebieskim, brązowo-pomarańczowym i brązowo-zielonym. Torba z juty jest pojemna i wygodna. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KAPELUSZ BAWEŁNIANY 1-7008. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bawełniany kapelusz turystyczny o średnicy 25 x 13 cm. Znakowanie wykonamy metodą transferu. W magazynach mamy kapelusze w różnych kolorach. Ekologiczny, bawełniany kapelusz jest twarzowy i w dobrym gatunku, doskonale nadaje się do podróży i na wycieczki.

KAPELUSZ PRZECIWSŁONECZNY BAWEŁNIANY 3-56-0702003. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bawełniany kapelusz z daszkiem. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Kolorowy kapelusz z daszkiem doskonale sprawdza się w podróży, na plaży lub na wycieczce. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

CZAPKA BAWEŁNIANA Z DASZKIEM 3-56-0702067. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bawełnianą czapkę z daszkiem (5-segmentową). Dostępne kolory daszka: czarny, zielony, granatowy, niebieski. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

CZAPKA BAWEŁNIANA Z DASZKIEM 3-56-0702100. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bawełnianą, ekologiczną czapkę daszkiem. Czapka posiada 4 wywietrzniki i metalowe zapięcie. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Czapka z daszkiem doskonale sprawdza się w podróży. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TECZKA KONFERENCYJNA 1-2593. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną, kartonową teczkę konferencyjną o wymiarach: 34,5 x 28,5 x 2,3 cm. Teczka zawiera notatnik (20 kartek), długopis, 25 karteczek samoprzylepnych (7,4 x 7,4 cm) oraz 125 karteczek samoprzylepnych (7,5 x 1,5 cm). Teczka ma wycięty otwór na dłoń. Znakowanie wykonamy metodą tamponu lub sitodruku. Ekologiczna kartonowa teczka jest ładna i funkcjonalna, przyda się nie tylko w pracy ale i w domu.

TECZKA KONFERENCYJNA 7-7411. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną, kartonową teczkę konferencyjną o wymiarach; 34,5 x 28,5 x 2,5 cm. W teczce wycięty jest uchwyt na dłoń.. W kartonowej teczce znajduje się 6 kolorowych samoprzylepnych karteczek, biały blok w linie (20 kartek) i długopis. Znakowanie możemy wykonać metodą tamponu i sita. Teczka ekologiczna zamykana jest na zatrzaski i jest wygodna i funkcjonalna.

NOTES Z EKO-SKÓRY 4-64232. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes ekologiczny o wymiarze: 90 x 140 13 mm, 80 kartkowy w kratkę. Oprawa notesu wykona na jest z eko-skóry i jest w kolorze czarnym z białym paskiem. Notes zamykany jest na czarną gumkę. Znakowanie wykonamy metodą graweru. Czarno-biały notes może być praktycznym prezentem spełniającym swoje funkcje przez wiele tygodni.

NOTES EKOLOGICZNY 4-64221. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny notes o wymiarach: 105 x 180 x 13 mm, 80 kartkowy w kratkę. Oprawa notesu wykonana jest z lnu i eko-skóry. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ekologiczny notes ma ładny zestaw kolorystyczny na oprawie. Notes nadaje się doskonale na prezent.

NOTES Z KARTONU Z DŁUGOPISEM 1-2335-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes o wymiarach: 10 x 14,5 cm, 70 kartkowy w linie z plastikowym długopisem. Okładka notesu wykonana jest z grubego kartonu w różnych kolorach. Kolor pasków na notesie odpowiada kolorowi długopisu. Sposób bindowania notesu- sprężynka. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub sitodruku. Notes zamykany jest kolorową gumką. Notes posiada uchwyt na długopis, dzięki czemu długopis zawsze jest pod ręką kiedy chcemy coś zanotować.

NOTES EKOLOGICZNY Z DŁUGOPISEM 1-2389-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes 60 kartkowy w linie z długopisem. Notes ma wymiary: 13,7 x 18 x 1,4 cm. Znakowanie wykonamy na nim metodą tampodruku. Okładka notesu wykonana jest z grubego kartonu. Sposób bindowania notesu – sprężynka. Notes posiada uchwyt na długopis. Długopis jest wykonany z biodegradowalnego materiału i jest w kolorze notesu. Ekologiczny notes z długopisem jest praktyczny i nie niszczy środowiska naturalnego.

NOTES EKOLOGICZNY Z TEKTURY Z DŁUGOPISEM 1-2687-07. Agencja reklamowa czarne Magnolie poleca notes z tektury z długopisem. Notes ma wymiary: 9 x 11,1 x 1 cm i zawiera 80 stron w linie. Okładka notesu wykonana jest w całości z tektury w kolorze naturalnym. Uchwyt na długopis stanowi przedłużenie notesu. Długopis jest w kolorze notesu i ma kolorowe akcenty. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ekologiczny notes ma ciekawą formę i doskonale nadaje się na prezent.

NOTES Z KARTONU Z DŁUGOPISEM 1-2793-05. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes (50 kartek) z długopisem. Notes ma spiralne bindowanie. Notes wykonany jest z kartonu i ma wymiary: 12 x 8 x 0,7 cm. W naszej ofercie mamy notesy w różnych kolorach. Długopis jest dopasowany do koloru okładki notesu. Znakowanie wykonamy metoda tampodruku lub sitodruku. Kolorowy notesik z kolorowym długopisem zmieści się w każdej torebce, torbie czy plecaku.

ZESTAW Z KARTONU Z DŁUGOPISEM 1-2816-10. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes z długopisem. Notes jest wykonany z kartonu w kolorze naturalnym i ma spiralne bindowanie. Zestaw zawiera: 150 kolorowych karteczek samoprzylepnych, notes (60 stron w linie) i długopis. Notes ma wymiary: 8,7 x 13 x 1,4 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub sitodruku.

ZESTAW DO NOTATEK, NOTES, KARTECZKI SAMOPRZYLEPNE, DŁUGOPIS 1-2537-05. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw do notatek z zamknięciem magnetycznym o wymiarach: 12,4 x 15 x 1,6 cm. Zestaw do notatek zamknięty jest w okładce z kartonu. Sposób bindowania zestawu do notatek – sprężynka. W zestawie do notatek znajduje się notes 60 kartkowy w linie, kolorowe karteczki samoprzylepne: 7,5 x 5 cm, 4 x 25szt oraz długopis. Okładka wykonana jest z kartonu i występuje w różnych kolorach. Kolor długopisu odpowiada kolorowi zestawu do notatek. Długopis przymocowany jest wewnątrz zestawu przy pomocy elastycznej taśmy. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ten niewielki zestaw jest bardzo praktyczny i ładny.

ZESTAW DO NOTATEK Z KARTONU 1-2718-07. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw do notatek z kartonu w kolorze naturalnym, z akcentami kolorowymi, o wymiarach: 10 x 14,7 x 1,1 cm. Zestaw do notatek zawiera: notatnik (70 stron w linie), 125 karteczek samoprzylepnych, wskaźnik (dnia, tygodnia) i długopis. Zestaw do notatek ma spiralne bindowanie. Kolor długopisu odpowiada akcentom kolorystycznym zestawu do notatek. Do zestawu przymocowany jest uchwyt z elastycznej taśmy na długopis. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub sitodruku. Zestaw do notatek przyda się każdemu kto lubi być zorganizowany.

ZESTAW DO NOTATEK Z KARTONU 1-2695-00. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw do notatek o wymiarach: 14,1 x 10,2 x 3,4 cm. Zestaw zawiera: 150 karteczek samoprzylepnych do notatek, 160 kartek do notatek, długopis w etui. Na pokrywce w wewnętrznej stronie notesu znajduje się kieszonka, w której znajduje się linijka. Oprócz tego notes posiada kieszonkę na wizytówkę. Zestaw wykonany jest a kartonu w kolorze naturalnym. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ekologiczny zestaw do notatek jest bardzo przydatny mimo swoich niewielkich rozmiarów.

ZESTAW Z NOTESEM 1-2699-00. Agencja reklamowa czarne Magnolie poleca notes z kartonu w kolorze naturalnym z uchwytem o wymiarach: 21 x 20 x 1 cm. Notes posiada spiralne bindowanie. W notesie znajduje się: notatnik 70 kartkowy, 25 karteczek samoprzylepnych (10 x 7,5 cm), 125 mini karteczek samoprzylepnych (7,5 x 1,5 cm) i długopis. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Notes ma interesujący kształt który pozwala nosić notes za uchwyt jak teczkę.

ZESTAW DO NOTATEK NA BIURKO 1-2777-00. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw do notatek z kartonu w kolorze naturalnym w kształcie kostki. Zestaw ma wymiary: 8,9 x 8,9 x 8,9 cm i zawiera: 500 mini karteczek samoprzylepnych, 125 karteczek samoprzylepnych, kartki do notatek i pojemnik na długopis. Znakowanie wykonamy metoda tampodruku. Zestaw do notatek ma ciekawą i niecodzienną formę, doskonale nadaje się na prezent dla kogoś kto lubi ład i porządek na biurku.

NOTES Z KALKULATOREM ZE SKÓRY EKOLOGICZNEJ 1-3200-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes z kalkulatorem (bez długopisu). Notes ma wymiary: 13,5 x 9 x 1,7 cm i jest wykonany ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku i graweru. Po wewnętrznej stronie notesu znajduje się kalkulator i notes na notatki. Z boku notesu jest przymocowany uchwyt na długopis. Notes z kalkulatorem z ekologicznej skóry jest elegancki i funkcjonalny.

KWIATEK DLA DZIECI 3-56-0501076. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewnianą zabawkę w kształcie kolorowego kwiatka w doniczce o średnicy: 4,5 x 12,7 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku: 15 x 15 mm lub graweru: 10 x 10 mm. Po naciśnięciu doniczki kwiatek się porusza. Ta ekologiczna zabawka może być sympatycznym gadżetem na prezent.

DREWNIANY ANIOŁEK WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie aniołka w kolorze naturalnym. Aniołek ma wymiary: 73 x 98 x 3 mm i doskonale nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Ekologiczny aniołek może być na zawieszce lub magnesie.

DREWNIANA BOMBKA WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym (idealna do decupage). Ekologiczna wycinanka ma rozmiary: 80 x 85 x 3 mm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka ma otwór na zawieszkę, ale może też mieć magnes do umocowania. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

DREWNIANA CHOINKA WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym w kształcie choinki. Ekologiczna choinka ma wymiary:120 x 150 x 3 mm i idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka może być na zawieszce lub magnesie.

DREWNIANY DZWONECZEK WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie dzwoneczka w rozmiarze 100 x 127 x 3 mm. Drewniany dzwoneczek idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka zamiast dziurki na zawieszkę może mieć magnes.

DREWNIANE JABŁKO WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie jabłka w kolorze naturalnym. ekologiczne drewniane jabłko ma wymiary 85 x 95 x 3 mm i doskonale nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka zamiast zawieszki może mieć magnes.

DREWNIANE JAJKO WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewnianą wycinankę jajko ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym. Ekologiczne drewniane jajko doskonale nadaje się do zdobienia metodą decupage. Wycinanka jajko jest dostępna w 3 rozmiarach: 50 x 70 x 3 mm, 75 x 100 x 3 mm, 110 x 150 x 3mm. Znakowanie wykonamy metodą graweru, sitodruku lub tampodruku. Wycinanka zamiast zawieszki może mieć magnes.

DREWNIANA CZTEROLISTNA KONICZYNKA WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewnianą wycinankę ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym o wymiarach: 50 x 50 x 3 mm w kształcie koniczynki. Wycinanka idealnie nadaje się do zdobienia decupage. Znakowanie wykonamy metodą: sitodruku, tampodruku lub graweru. Ekologiczna koniczynka zamiast zawieszki może mieć magnes.

DREWNIANY KONIK NA BIEGUNACH WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną wycinankę ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym w kształcie konika na biegunach o wymiarach: 70 x 65 x 3 mm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka może mieć zawieszkę lub magnes.

DREWNIANY KWIATEK WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewnianą wycinankę ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym w kształcie kwiatka o wymiarach: 70 x 140 x 3 mm. Ekologiczny drewniany kwiatek doskonale nadaje się do zdobienia decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Ekologiczna wycinanka może mieć magnes.

DREWNIANY LUDZIK WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie ludzika w kolorze naturalnym. Ekologiczna wycinanka drewniany ludzik ma wymiary: 97 x 117 x 3 mm. LDrewniany ludzik idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Ludzik zamiast dziurki na zawieszkę może mieć magnes.

DREWNIANY MIŚ WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie misia. Drewniany miś ma wymiary 75 x 80 x 3 mm i kolor naturalnego drewna i idealnie nadaje się do zdobienia decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Ekologiczny drewniany miś może mieć zamontowany magnes.

DREWNIANY MOTYLEK WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie motylka. Wymiary motylka: 90 x 60 x 3 mmm. Ekologiczna wycinanka jest wykonana z drewna kolorze naturalnym. Znakowanie wykonamy metodą: sitodruku, tampodruku lub graweru laserowego. Drewniany motylek idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Motylek może mieć zamontowany magnes.

DREWNIANA PODKOWA WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki w kształcie podkowy w kolorze naturalnym, o rozmiarach: 140 x 166 x 3 mm. Drewniana wycinanka idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie możemy wykonać metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka może mięć zamontowany magnes.

DREWNIANA PODKOWA Z SERCAMI WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie podkowy z wyciętymi serduszkami o wymiarach: 150 x 150 x 3 mm. Drewniana podkowa jest w kolorze naturalnego drewna i nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Wycinanka może mieć zamontowany magnes.

DREWNIANY PREZENT WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wycinankę ze sklejki brzozowej w kształcie pudełka na prezent w kolorze naturalnego drewna. Ekologiczny prezent ma wymiary: 60 x 90 3 mm i można na nim wykonać zdobienie metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Drewniany prezent może mieć domontowany magnes.

DREWNIANY PTASZEK WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną wycinankę w kształcie ptaszka o wymiarach: 80 x 45 x 3 mm. Drewniany ptaszek wykonany jest ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Ekologiczna wycinanka ptaszek doskonale nadaje się do zdobienia decupage. Drewniany ptaszek może być na zawieszce lub magnesie.

DREWNIANE SERCE WYCINANKA 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca gadżet reklamowy w kształcie serca ze sklejki brzozowej w kolorze naturalnym. Drewniana wycinanka jest dostępna w 4 rozmiarach: 50 x 50 3 mm, 80 x 80 x 3 mm, 125 x 125 x 3 mm, 150 x 150 x 3 mm. Ekologiczne brzozowe serce idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Drewniane serce może być na zawieszce lub magnesie.

OZDOBY ŚWIĄTECZNE DREWNIANE 56-0902332. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ozdoby świąteczne wykonane z drewna. W skład miksu wchodzi: zawieszka renifer, zawieszka serduszko, zawieszka aniołek, zawieszka gwiazdka i zawieszka renifer. Zawieszka z akcentem świątecznym ma wymiary 7,5cm x 4,5cm x 0,2cm. Każda zawieszka posiada sznureczek do zawieszenia i zapakowana jest w torebkę z czerwonym tłem co dodaje prezentowi atrakcyjności. Dostępne wzory przesyłamy w losowo zebranym miksie. Znakowanie na zawieszce wykonamy metodą tampodruku, sitodruku lub graweru laserowego.

DREWNIANE PUDEŁKO NA HERBATĘ 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniane pudełko na herbatę (6 rozmiarów) z drzewa sosnowego, sklejki bukowej, z metalowymi elementami. Ekologiczne pudełko idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. Mamy następujące wymiary pudełek: 15 x 9,5 x 7,5 cm (z 2 komorami),22,5 x 10 x 7,5 cm (z 3 komorami), 15 x 18 x 7,5 cm (z 4 komorami), 21,5 x 16,5 x 7,5 cm (z 6 komorami), 21 x 24,5 x 7,5 cm (z 9 komorami), 29 x 25,5 x 7,5 cm (z 12 komorami).

DREWNIANE PUDEŁKO ZASUWANE 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczne zasuwane pudełko z drewna sosnowego/sklejki brzozowej w kolorze naturalnym. Drewniane pudełko nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku, lub graweru. Pudełko zasuwane mamy w 4 rozmiarach: 13,5 x 7,6 x 5,4 cm, 16 x 10 7,8 cm, 18 x 12 x9,5 cm, 20 x 14 x 11 cm.

DREWNIANA SZKATUŁKA SERCE 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca szkatułkę z drewna lipowego/bukowego w kształcie serca. Drewniane serce ma zaokrąglone wieko i nóżki. Wieczko szkatułki otwiera się przez pociągnięcie w dół nóżki od strony dolnej serca i przekręcenie wieczka. Ekologiczna szkatułka ma 4 wymiary. 5 x 5 x 4,5 cm, 6 x 6 x 5,5 cm, 7,7 x 7 x 7,5 cm, 9,5 x 9 x 8,5 cm. Drewniana szkatułka serce idealnie nadaje się do zdobienia metodą decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

DREWNIANA SKRZYNKA NA WINO 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zasuwaną skrzynkę na wino, o wymiarach: 35,1 x 10,5 x 10,5 cm (z 1 komorą na butelkę wina). Ekologiczna skrzynka wykonana jest z drewna sosnowego i sklejki brzozowej z metalowymi elementami i uchwytem ze sznura. Drewniana skrzynka na wino idealnie nadaje się do decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku i graweru. W magazynach mamy także skrzynkę na wino z 2 komorami na 2 wina o wymiarach: 35,1 x 20 x 10,5 cm.

DREWNIANA SKRZYNKA NA WINO 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną skrzynkę na wino (1 komorową),o wymiarach:35,1 x 11 x 10 cm. Ekologiczna skrzynka jest wykonana z drewna sosnowego, sklejki brzozowej i ozdobiona jest mosiężnym okuciem. Drewniana skrzynka jest w kolorze naturalnym i doskonale nadaje się do decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru. W ofercie mamy także skrzynki na wino w następujących rozmiarach:35,1 x 20 x 10 cm (2 komory), 35, 1 x 30 x 10 cm ( 3 komory).

DREWNIANE PUDEŁKO NA CHUSTECZKI MAŁE 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczne pudełko na chusteczki, o wymiarach: 13 x 13 x 13 cm. Drewniane pudełko na chusteczki wykonane jest z drewna sosnowego i sklejki brzozowej. Doskonale nadaje się do decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

DREWNIANE PUDEŁKO NA CHUSTECZKI DUŻE 19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniane pudełko na chusteczki, o wymiarach: 25,8 x 13,5 x 8,5 cm. Ekologiczne pudełko wykonane jest z drewna sosnowego i sklejki brzozowej (w kolorze naturalnym). Pudełko ekologiczne doskonale nadaje się do decupage. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub graweru.

ZESTAW DO HERBATY EKOLOGICZNY (HERBATA W PUDEŁKU I ZAPARZACZ) 1-9537. Agencja Reklamowa Czarne Magnolie poleca ekskluzywny zestaw do herbaty. Nasz zestaw do herbaty zawiera 25g herbaty liściastej LoyalTea Ž, pochodzącej z najlepszych plantacji na Sri Lance oraz ręcznie wykonanego zaparzacza z bambusa, wielokrotnego użytku. Luksusowy zestaw do herbaty nadaje się zarówno do domu jak i biura. Pudełko wykonane z kartonu oraz zaparzacz z bambusa sprawia, że zestaw zaliczamy do produktów ekologicznych. W ofercie posiadamy zestaw w kolorze pomarańczowym, niebieskim, czarnym i zielonym. Znakowanie wykonamy metodą etykiety cyfrowej lub tampodruku.

 

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl