Gadżety filcowe

Gadżety filcoweWzory gadżetów filcowychKontakt

 

Gadżety filcowe na każdą okazję!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę gadżetów filcowych.

Aby zobaczyć wszystkie nasze gadżety filcowe kliknij w zakładkę Wzory gadżetów filcowych u góry.

MASKOTKA FILCOWA. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca maskotkę filcową o różnorodnych kształtach która może być broszką lub kotylionem. Istnieje możliwość modyfikacji wzoru lub opracowanie własnego wzoru. Znakowanie wykonamy na satynowej wstążce doczepionej do maskotki. Mocowanie maskotki: magnes, zawieszka lub agrafka. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

FILCOWY BRELOK 14-P1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok z filcu stworzony ze złożonego paska materiału. Budowa naszego filcowego breloka powoduje, że idealnie nadaje się na uchwyt do kluczy, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie je wyciągać z torby lub innych miejsc. Dodatkowo brelok z filcu jest miły w dotyku i wytrzymały. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA ZAKŁADKA 14-Z1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową zakładkę do książek. To doskonały sposób by urozmaicić proces czytania wśród dzieci. Zakładka posiada ciekawy kształt oraz zabawne wycięcia, dzięki czemu powinna zainteresować najmłodszych. Zastosowanie filcu powoduje, że całość jest przyjemna w dotyku oraz bardzo elastyczna. Wiele dostępnych kolorów powoduje, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Filcowe zakładki do książek to niezwykły gadżet dla najmłodszych. Dodatkowo zakładka z filcu jest miła w dotyku i wytrzymała. Zakładki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Do produkcji zakładek filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA BRANSOLETKA 14-R1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bransoletkę z filcu. Idealnie nada się dla dzieci. Dzięki użyciu filcu bransoletka jest niezwykle lekka, co powoduje, że jest niemal nieodczuwalna przy noszeniu. Mocne zapięcie na zatrzask zapewnia gwarancję bezpieczeństwa. Bransoletkę trudno odpiąć, dzięki czemu nie powinna łatwo się zgubić nawet podczas intensywnej zabawy najmłodszych. Dodatkowo jest ona miła w dotyku. Bransoletki z filcu to interesujący dodatek dla każdego. Do produkcji bransoletek filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA BRANSOLETKA 14-R2. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wiązaną bransoletkę z filcu. To niewielki ale stylowy dodatek do garderoby kobiety. Wiązanie zapewni nie tylko ciekawy wygląd ale także gwarancję, że bransoletka nie rozepnie się i nie spadnie z ręki. Zastosowanie filcu powoduje, że całość jest bardzo wytrzymała, a do tego przyjemna w dotyku i nie podrażniająca skóry. Bransoletka idealnie nadaje się do grawerowania dowolnego napisu lub logo. Bransoletki z filcu to interesujący dodatek dla każdego. Dodatkowo jest ona miła w dotyku. Do produkcji bransoletek filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY BRELOK 14-P7. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok z filcu o ciekawym wyglądzie. Składa się on z trzech elementów. Każdy z nich można dowolnie dobierać pod względem koloru, dzięki czemu może powstać gadżet dostosowany do wizerunku każdej firmy. Odpowiednie miejsce na logo jest wyróżnione i rzuca się w oczy. Dodatkowo umieszczony na nim ciekawy i zabawny wzór “on” lub “off” nadaje mu pozytywnego i lekkiego charakteru. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY BRELOK 14-P9. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy brelok w kształcie dwóch kostek. Taki gadżet pozwoli wyróżnić się z tłumu i zapaść w pamięci klientów. Kilka warstw różnokolorowych skrawków filcu nadaje całości ciekawego i oryginalnego wyglądu. Dwie niewielkie kostki są poręczne i lekkie. Nie powinny obciążać dodatkowo kluczy ani przeszkadzać w ich użytkowaniu. Dwa wytrzymałe sznurki zapewnią trwałość breloka i dadzą pewność, że filcowe kostki nie zgubią się podczas używania. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Dodatkowo brelok z filcu jest miły w dotyku i wytrzymały. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY BRELOK 14-PO1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy dziecięcy brelok z filcu. Kształt sowy z pewnością zainteresuje maluchy. Różne kolory materiału z możliwością dowolnego dobierania to gwarancja ciekawego i rzucającego się w oczy wyglądu. Ważnym elementem breloka jest odblaskowa folia flex, która odbija światło i zwiększa bezpieczeństwo. Dodatkową zaletą jest fakt, że przez zastosowanie filcu brelok jest miękki w dotyku. Dzięki temu będzie on bezpieczny nawet dla najmłodszych pociech. Ze względu na swoją wielkość brelok powinien także ułatwić znalezienie kluczy. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Dodatkowo brelok z filcu jest miły w dotyku i wytrzymały. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

BRELOK FILCOWY DO KLUCZY GWIAZDKA 3-0902358. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy brelok do kluczy w kształcie gwiazdki. Brelok gwiazdka jest wykonany z filcu. Każdy brelok gwiazdka posiada metalowe kółko do wczepienia kluczy. Brelok do kluczy z akcentem świątecznym ma wymiary ok. 6cm x 5cm. Gwiazdka nadaje  się nie tylko na prezent świąteczny. Znakowanie na breloku wykonamy metodą termotransferu.

BRELOK FILCOWY DO KLUCZY KORONA Z KRYSZTAŁKAMI 3-0902354. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy brelok do kluczy w kształcie korony z kryształkami. Brelok korona jest wykonany z szarego filcu. Każdy brelok korona posiada metalowe kółko do wczepienia kluczy. Brelok do kluczy z akcentem świątecznym ma wymiary ok. 6,7cm x 3,5cm x 0,3cm. Korona nadaje  się nie tylko na prezent świąteczny. Na breloku umieściliśmy trzy kryształki które dodają gadżetowi blasku i odróżniają go od innych gadżetów filcowych. Znakowanie na breloku wykonamy metodą termotransferu.

FILCOWY BRELOK 14-P11. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowy brelok w kształcie portmonetki. W środku breloka umieszczona jest efektowna kieszonka na kartę kredytową. Do naszego filcowego breloka doczepione są karabińczyki na klucze. Do produkcji filcowego breloka możemy zastosować dwa różne kolory filcu. Breloki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Dodatkowo brelok z filcu jest miły w dotyku i wytrzymały. Do produkcji breloków filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY PIÓRNIK 14-S1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca piórnik z filcu o ciekawym wyglądzie. Zwijanie w rulon zapewnia, że całość wygląda intrygująco, a sam piórnik nie zajmuje dużo miejsca. Możliwość rozwijania go powoduje, że dostęp do trzymanych wewnątrz przedmiotów jest niezwykle łatwy i szybki. Zastosowanie filcu powoduje, że jest on niespotykanie lekki i nie obciąży dodatkowo torby czy teczki. Piórniki z filcu to ciekawy pomysł na promocje firmy. Do produkcji filcowego piórnika możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY PIÓRNIK 14-S2. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca piórnik z filcu o niewielkich rozmiarach. To poręczne i wygodne zastosowanie niezwykle lekkiego filcowego materiału. Dodatkowo możliwość łączenia dwóch kolorów zapewni, że ten element biurowego wyposażenia nie musi być nudny. Piórnik z filcu to nie tylko praktyczna rzecz do biura ale także świetny gadżet reklamowy. Uchwyt do otwierania zamka błyskawicznego idealnie nadaje się na umieszczenie tam logo firmy. Piórniki z filcu to ciekawy pomysł na promocje firmy. Zastosowanie filcu powoduje, że jest on niespotykanie lekki i nie obciąży dodatkowo torby czy teczki. Do produkcji filcowego piórnika możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY PIÓRNIK 14-S3. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca klasyczny piórnik z filcu. To średniego rozmiaru standardowy element każdego biura. Posiada on dodatkowy uchwyt, dzięki któremu o wiele łatwiej wyjąć go z torby czy teczki konferencyjnej. Wykonanie z filcu zapewnia, że piórnik jest miły w dotyku, a przenoszone w nim przedmioty chronione są przed wstrząsami i uszkodzeniami. Dodatkowe, wyróżnione miejsca na znakowanie to świetny sposób na umieszczenie logo lub hasła firmy. Piórniki z filcu to ciekawy pomysł na promocje firmy. Zastosowanie filcu powoduje, że jest on niespotykanie lekki i nie obciąży dodatkowo torby czy teczki. Do produkcji filcowego piórnika możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA KIESZEŃ DO ŁADOWANIA TELEFONU 14-MK1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową kieszeń do ładowania telefonu. Niezwykle wygodne rozwiązanie dla użytkowników smartfonów, którzy dużą uwagę zwracają na bezpieczeństwo swojego sprzętu. Miękki ale wytrzymały filc powoduje, że kieszeń zabezpieczy ekran przed zarysowaniami oraz ochroni przed wszelkimi wstrząsami. Posiada ona bardzo wygodne wycięcie do ładowania. Do produkcji filcowych kieszeni do ładowania telefonu możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA KIESZEŃ DO ŁADOWANIA TELEFONU 14-MK2. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową kieszeń do ładowania telefonu. Niezwykle wygodne rozwiązanie dla użytkowników smartfonów, którzy dużą uwagę zwracają na bezpieczeństwo swojego sprzętu. Miękki, ale wytrzymały filc powoduje, że kieszeń zabezpieczy ekran przed zarysowaniami oraz ochroni przed wszelkimi wstrząsami. Posiada ona bardzo wygodne wycięcie do ładowania. Do produkcji filcowych kieszeni do ładowania telefonu możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA KIESZEŃ DO ŁADOWANIA TELEFONU 14-MK3. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową kieszeń do ładowania telefonu. To wygodne rozwiązanie dla użytkowników smartfonów, którzy szczególną uwagę zwracają na bezpieczeństwo swojego sprzętu. Odpowiednią ochronę zapewnia filc – materiał cechujący się lekkością oraz dużą odpornością na wstrząsy. Dodatkowo jego delikatna struktura pozwoli uniknąć zarysowań ekranu. Filcowa kieszeń posiada bardzo wygodne wycięcie do ładowania. Do produkcji filcowych kieszeni do ładowania telefonu możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWE ETUI NA TELEFON 14-M1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca klasyczne etui na smartfon z filcu. Prosta budowa zapewnia łatwy i szybki dostęp do urządzenia. Daje to także gładką powierzchnię na znakowania hasła lub logo firmy. Dzięki zastosowaniu odpornego na wstrząsy materiału, etui gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę przed zabrudzeniami. Dodatkowo filc jest niezwykle miękki w dotyku, co zmniejsza ryzyko zarysowania ekranu. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów filcu. Odpowiednią ochronę zapewnia filc – materiał cechujący się lekkością oraz dużą odpornością na wstrząsy. Dodatkowo jego delikatna struktura pozwoli uniknąć zarysowań sprzętu. Do produkcji filcowego etui na telefon możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWE ETUI NA TELEFON 14-M8. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca etui na telefon przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Filcowe etui posiada długi i wytrzymały sznurek do noszenia na szyi, dzięki któremu trudniej jest zgubić etui. Dodatkowo zapięcie na rzep uniemożliwia wypadnięcie telefonu ze środka. Zastosowanie filcu powoduje, że całość jest lekka i przyjemna w dotyku, przez co nie powinna przeszkadzać dzieciom w zabawie. Dzięki zastosowaniu odpornego na wstrząsy materiału, etui gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę przed zabrudzeniami. Dodatkowo filc jest niezwykle miękki w dotyku, co zmniejsza ryzyko zarysowania ekranu. Istnieje możliwość łączenia kolorów filcu. Do produkcji filcowego etui na telefon możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWE ETUI NA TELEFON 14-M2. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wygodne filcowe etui na smartfon. Filc doskonale absorbuje uderzenia, co zapewnia wymagane bezpieczeństwo dla telefonu. Materiał jest na tyle delikatny, że nie powoduje powstawania rys na ekranie. Etui posiada solidne zamknięcie na rzep, co zabezpiecza telefon przed wypadnięciem. Kolor zapięcia można dowolnie dobrać, dzięki czemu można stworzyć ciekawą i interesującą całość. Prosta budowa zapewnia łatwy i szybki dostęp do urządzenia. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów filcu. Dodatkowo jego delikatna struktura pozwoli uniknąć zarysowań sprzętu. Do produkcji filcowego etui na telefon możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWE ETUI NA TELEFON 14-M3. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca funkcjonalne etui na telefon z filcu. Metalowa obręcz na zapięciu rzuca się w oczy i czyni ten model bardzo oryginalnym. Jest to idealne miejsce na umieszczenie napisu związanego z firmą – nazwy bądź hasła. Etui nie tylko ciekawie wygląda ale jest też niezwykle funkcjonalne. Dzięki dwóm wycięciom, bez problemu można podłączyć telefon do ładowania. To także dobre rozwiązanie dla słuchających muzyki ze smartfona – nie muszą oni w tym celu wyjmować sprzętu z etui. Filc doskonale absorbuje uderzenia, co zapewnia wymagane bezpieczeństwo dla telefonu. Materiał jest na tyle delikatny, że nie powoduje powstawania rys na ekranie. Prosta budowa zapewnia łatwy i szybki dostęp do urządzenia. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów filcu. Dodatkowo delikatna struktura etui pozwoli uniknąć zarysowań sprzętu. Do produkcji filcowego etui na telefon możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWE ETUI NA LAPTOP 14-CL2. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowe etui na laptop o prostym wzornictwie. Możliwość doboru koloru klapy pozwoli dostosować etui do własnego stylu. Dodatkowo dzięki wzmocnionej klapie i zapięciu na dwa zatrzaski sprzęt będzie w niej zupełnie bezpieczny. W filcowym etui zmieścimy laptop 15″ lub większy. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów filcu. Odpowiednią ochronę zapewnia filc – materiał cechujący się lekkością oraz dużą odpornością na wstrząsy. Dodatkowo jego delikatna struktura pozwoli uniknąć zarysowań sprzętu. Do produkcji filcowego etui na laptop możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWE ETUI NA LAPTOP 14-CL4. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę miejską na laptop. Etui/torba na laptop z filcu posiada wytrzymały pasek mocowany za pomocą karabińczyków. Można go bez problemu odczepić, co będzie użyteczne dla tych, którzy wolą nosić torbę w ręce. Poza tym wewnętrzna kieszeń i zamknięcie na zatrzaski nadają całości praktycznego charakteru. Filcowe etui na chroni laptopa przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. W filcowym etui zmieścimy laptop 15″ lub większy. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów filcu. Odpowiednią ochronę zapewnia filc – materiał cechujący się lekkością oraz dużą odpornością na wstrząsy. Dodatkowo jego delikatna struktura pozwoli uniknąć zarysowań sprzętu. Do produkcji filcowego etui na laptop możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWE ETUI NA LAPTOP 14-CL3. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowe etui na laptop ze wzmocnionym paskiem. Oprócz paska etui posiada wygodną i wzmocnioną plexi rączkę. Zapewnia to wygodę i poręczność w przenoszeniu sprzętu. Chroni laptopa przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. W filcowym etui zmieścimy laptop 15″ lub większy. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów filcu. Odpowiednią ochronę zapewnia filc – materiał cechujący się lekkością oraz dużą odpornością na wstrząsy. Dodatkowo jego delikatna struktura pozwoli uniknąć zarysowań sprzętu. Do produkcji filcowego etui na laptop możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWE ETUI NA LAPTOP 14-CL10. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcowe etui na laptop. To komfortowy sposób na przenoszenie swojego sprzętu. Niecodzienne zamknięcie na gumę powoduje, że etui zaciekawia swoim wyglądem. Dodatkowym elementem zapięcia jest kolorowy dodatek, którego barwy można dowolnie dostosowywać. Dzięki zastosowaniu niezwykle lekkiego, ale wytrzymałego materiału jakim jest filc, etui gwarantuje bezpieczeństwo sprzętu i skutecznie chroni przed nadmiernymi wstrząsami. W filcowym etui zmieścimy laptop 15″ lub większy. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów filcu. Odpowiednią ochronę zapewnia filc – materiał cechujący się lekkością oraz dużą odpornością na wstrząsy. Dodatkowo jego delikatna struktura pozwoli uniknąć zarysowań sprzętu. Do produkcji filcowego etui na laptop możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TECZKA 14-T1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca prostą teczkę konferencyjną z filcu. Bez problemu pomieści wszelkie potrzebne dokumenty A4. Zapinanie na rzep zapewnia bezpieczeństwo trzymanych wewnątrz przedmiotów. To niezwykle wygodny i modny sposób na transportowanie dokumentów bez ryzyka pogniecenia. Dzięki użyciu filcowego materiału teczka jest lekka i przyjemna w dotyku. Istnieje możliwość łączenia kolorów. Teczki konferencyjne z filcu to świetny pomysł na reklamowanie swojej firmy. Do produkcji filcowej teczki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TECZKA 14-T2. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową teczkę konferencyjną o prostej budowie. To poręczne akcesorium do każdego biura. Brak klapy zamykającej powoduje, że jest ona bardzo praktyczna. Wkładanie dokumentów jest łatwe, a także dzięki temu dostęp do nich jest wręcz natychmiastowy. Całość jest niezwykle lekka – to dzięki użyciu filcowego materiału, który łączy wytrzymałość z niezauważalną wręcz wagą. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów. Teczki konferencyjne z filcu to świetny sposób na promocję firmy. Do produkcji filcowej teczki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TECZKA 14-T3. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową teczkę konferencyjną poręczną i praktyczną. To w zasadzie pełnoprawna teczka do pracy. Wzmocniony ale miękki w dotyku uchwyt zapewnia wygodę przenoszenia dokumentów. Zapięcie na zamek błyskawiczny pozwala na szybki dostęp do środka teczki. Poza tym chroni dokumenty przed wypadnięciem. W środku znajdują się dwie kieszonki w których można schować klucze, telefon bądź długopis. Teczki konferencyjne z filcu to świetny sposób na promocję firmy. Całość jest niezwykle lekka – to dzięki użyciu filcowego materiału, który łączy wytrzymałość z niezauważalną wręcz wagą. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów. Teczki konferencyjne z filcu to świetny sposób na promocję firmy. Do produkcji filcowej teczki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TORBA 14-B21. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową torbę konferencyjną poręczną i praktyczną. Praktyczna torba z filcu typu listonoszka. Doskonała zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Zamykana na dwa zatrzaski. Posiada przestronne wnętrze z zapinaną na zamek kieszenią. Do tego regulowany pasek i nitowana podwójna rączka. Rozmiar: 25 x 35 x 9 cm. Torby z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. W środku znajdują się dwie kieszonki w których można schować klucze, telefon bądź długopis. Całość jest niezwykle lekka – to dzięki użyciu filcowego materiału, który łączy wytrzymałość z niezauważalną wręcz wagą. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów. Torby konferencyjne z filcu to świetny sposób na promocję firmy. Do produkcji filcowej torby możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TORBA 14-B1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową torbę podróżną, poręczną i praktyczną. Odpowiednia wielkość torby z filcu (rozmiar: 28 x 50 x 15 cm) gwarantuje dużą ilość miejsca na potrzebne rzeczy. W środku znajduje się kieszeń na telefon i drobiazgi. Dodatkowo torba posiada dwie zewnętrzne kieszenie z klapami. Całość zamykana jest na zamek błyskawiczny. Torby z filcu to ciekawy pomysł na gadżety reklamowe. Do produkcji filcowej torby możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TORBA 14-B3. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową torbę na zakupy ze wzmocnioną rączką. Duża pojemność (39 x 33 x 3 cm, istnieje możliwość dopasowania rozmiaru do potrzeb klienta) powoduje, że idealnie sprawdzi się na zakupach. To także świetny pomysł na prezent dla klientów podczas konferencji – bez problemu zmieszczą się w niej dokumenty o rozmiarze A4. Prosty wygląd zapewnia także dużą powierzchnię znakowania. Torby z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Do produkcji filcowej torby możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TORBA 14-B4. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową torbę na zakupy ze wzmocnioną rączką. Nasza torebka miejska z filcu w rozmiarze : 44 x 36 x 9 cm (istnieje możliwość dopasowania rozmiaru do potrzeb klienta), jest doskonała na zakupy – poręczny uchwyt zagwarantuje potrzebną wygodę. Możliwość łączenia dwóch kolorów filcu to szansa na wyróżnienie się z tłumu. Torby z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Do produkcji filcowej torby możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TORBA 14-B16. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową letnią torebkę damską. To ciekawy design i modny fason w stylu marynarskim – rączki wykonane są z bawełnianego sznurka. Idealnie nadaje się na plażę. Sznurek jest mocny, wykończony estetycznymi niklowanymi końcówkami. Torby z filcu to ciekawy pomysł na gadżety reklamowe. Nasza torebka miejska z filcu występuje w rozmiarze : 34 x 33 x 10 cm (istnieje możliwość dopasowania rozmiaru do potrzeb klienta). Możliwość łączenia dwóch kolorów filcu to szansa na wyróżnienie się z tłumu. Istnieje możliwość dopasowania koloru sznurka do potrzeb Klienta. Do produkcji filcowej torby możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TECZKA 14-T7. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pękatą teczkę konferencyjną z filcu. To produkt dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca na materiały. Dzięki swej budowie i dużej pojemności pomieści ona nie tylko dokumenty A4, ale nawet grubsze książki. Nitowana rączka z dwóch warstw filcu zapewnia bezpieczne przenoszenie nawet ciężkich materiałów. Klapa zapinana jest tylko na jeden zatrzask, co będzie przydatne przy pełnym zapakowaniu teczki. Teczki konferencyjne z filcu to świetny sposób na promocję firmy. Nasza filcowa teczka występuje w rozmiarze : 23 x 33 x 5 cm (istnieje możliwość dopasowania rozmiaru do potrzeb klienta). Możliwość łączenia dwóch kolorów filcu to szansa na wyróżnienie się z tłumu. Do produkcji filcowej teczki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA MATA DLA DZIECI 14-MA1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową matę dla dzieci. W bezpieczny sposób zapewni najmłodszym możliwość ciekawej zabawy. Kształt miasta oraz dodatkowe postacie i przedmioty powinny przykuć uwagę dzieci i zachęcić je do wielogodzinnej zabawy. Matę można umieścić na ścianie, a postacie i inne elementy umieszczać w dowolnie wybranym miejscu – tym samym codziennie tworząc nowy obrazek. Filc w sposób naturalny „lepi się” do filcu, dlatego nie należy obawiać się, że umieszczone elementy odpadną. Na życzenie Klienta możemy wykonać dowolnie zaprojektowane elementy – np. owoce i warzywa oraz karton soku z logo. Całość jest bardzo bezpieczna – filc jest niezwykle miękkim materiałem. Naszą filcową matę wykonamy w dowolnym rozmiarze. dostosowanym do potrzeb Klienta. Możliwość łączenia dwóch kolorów filcu to szansa na wyróżnienie się z tłumu. Do produkcji filcowej maty możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA PODKŁADKA 14-G2. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową podkładkę o kwadratowym kształcie. Posiada dużą powierzchnię znakowania. Dzięki temu idealnie nadaje się do reklamowania firmy poprzez umieszczenie na niej logo lub hasła. Użycie filcu powoduje, że podkładka jest przyjemna w dotyku, ale jednocześnie wytrzymała i odporna na ścieranie. Podkładki z filcu to oryginalny dodatek do każdego mieszkania i biura. Naszą filcową podkładkę wykonamy w dowolnym rozmiarze dostosowanym do potrzeb Klienta. Do produkcji filcowej podkładki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA PODKŁADKA 14-G1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca okrągłą podkładkę z filcu. Stworzona z dwóch warstw filcu. Dzięki temu podkładka jest wytrzymała i sztywna, co z pewnością przyda się w niejednym biurze. Dodatkowo daje to możliwość łączenia dwóch kolorów, by bardziej dopasować gadżet do własnych potrzeb. Spora powierzchnia znakowania to kolejny atut tej podkładki. Dzięki temu bez problemu można umieścić na niej logo bądź hasło firmy. Podkładki z filcu to oryginalny dodatek do każdego mieszkania i biura. Naszą filcową podkładkę wykonamy w dowolnym rozmiarze dostosowanym do potrzeb Klienta. Do produkcji filcowej podkładki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA PODKŁADKA 14-G3. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca okrągłą podkładkę z filcu. To gwarancja stylowego i oryginalnego dodatku do wnętrza mieszkania lub biura. Najważniejszym i odznaczającym się elementem podkładki jest folklorystyczny grawer, który nadaje całości stylowego wyglądu. Zastosowanie filcu powoduje, że jest ona przyjemna w dotyku ale równocześnie bardzo trwała. Podkładki z filcu to oryginalny dodatek do każdego mieszkania i biura. Naszą filcową podkładkę wykonamy w dowolnym rozmiarze dostosowanym do potrzeb Klienta. Do produkcji filcowej podkładki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA PODKŁADKA 14-G4. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca prostokątną podkładkę z filcu. Zastosowanie dwóch warstw filcu powoduje, że jest ona sztywna i wytrzymała. Wycięte wzory nadają podkładce stylowego i oryginalnego wyglądu. Dodatkowo możliwość łączenia dwóch kolorów powoduje, że całość wygląda jeszcze ciekawiej. Podkładka bardzo dobrze chroni przed zabrudzeniami. Podkładki z filcu to oryginalny dodatek do każdego mieszkania, biura i hotelu. Naszą filcową podkładkę wykonamy w dowolnym rozmiarze dostosowanym do potrzeb Klienta. Do produkcji filcowej podkładki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA PODKŁADKA 14-G5. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca podkładkę z filcu w kształcie puzzli. To niezwykle ciekawy i oryginalny dodatek do wystroju mieszkania lub biura Świetnie nada się także do zabawy dzieciom. Podkładki mają różne warianty, dzięki czemu można je łączyć i tworzyć większe powierzchnie. Zastosowanie filcowego materiału powoduje, że podkładka jest miękka i przyjemna w dotyku. Podkładki z filcu to oryginalny dodatek do każdego mieszkania i biura. Podkładka bardzo dobrze chroni przed zabrudzeniami. Naszą filcową podkładkę wykonamy w dowolnym rozmiarze dostosowanym do potrzeb Klienta. Do produkcji filcowej podkładki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA PODKŁADKA 14-G6. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca dużą podkładkę z filcu. Składa się z czterech elementów, które można składać niczym wielkie puzzle. To niecodzienny sposób na ochronę mebli przed zabrudzeniami. Możliwość łączenia kolorów poszczególnych elementów powoduje, że całość wygląda jeszcze efektowniej. Dzięki użyciu niezwykle lekkiego i miękkiego materiału jakim jest filc, podkładka jest także miła w dotyku. Podkładki z filcu to oryginalny dodatek do każdego mieszkania i biura. Naszą filcową podkładkę wykonamy w dowolnym rozmiarze dostosowanym do potrzeb Klienta. Do produkcji filcowej podkładki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jeden z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl