Gadżety medyczne, zdrowie

Gadżety medyczne, zdrowieWzory gadżetów medycznychKontakt

 

Gadżety medyczne z nadrukiem!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę gadżetów medycznych i dotyczących profilaktyki zdrowotnej.

Aby zobaczyć wszystkie nasze gadżety medyczne kliknij w zakładkę Wzory gadżetów medycznych u góry.

ZAKREŚLACZ STRZYKAWKA 1-1523-21. Agencja Czarne Magnolie poleca zakreślacz w kształcie strzykawki w kolorze zielonym lub czerwonym. Zakreślacz ma wymiary: 13,5 x 2,5 x 1,8 cm i jest wykonany z plastiku. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ten praktyczny zakreślacz polecamy wszystkim tym którzy lubią zabawne gadżety. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

DŁUGOPIS PLASTIKOWY TUBKA 1-1476-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowy długopis w kształcie tubki o średnicy 1,8 x 12 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Długopis tubka to zabawny gadżet, może być sympatycznym i nieszablonowym prezentem. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

DŁUGOPIS PLASTIKOWY STRZYKAWKA 1-1524-10. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowy długopis w kształcie strzykawki z kolorowym wkładem w rozmiarze: 2 x 1,3 x 12,7 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Długopis strzykawka doskonale nadaje się na prezent dla wszystkich, którzy lubią zabawne gadżety. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

ZEGAREK LEKARSKI 1-3288-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowy zegarek w kolorze białym, o wymiarach: 3 x 9 x 2 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Wiszący zegarek na łańcuszku jest praktyczny. Łatwo się go zaczepia do fartucha. Jest idealny dla personelu medycznego, nie zawadza i jest zawsze na miejscu. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

ZEGAREK LEKARSKI/PIELĘGNIARSKI 7-7662-04. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca analogowy, wodoodporny zegarek dla pielęgniarek lub lekarzy z plastikową zawieszką i paskiem (dołączona 1 bateria). Zegarek ma średnicę 4 x 12 x 1 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku, transferu lub naklejki 3D. Ten praktyczny zegarek będzie bardzo przydatny nie tylko dla służb medycznych ale i dla wszystkich, którzy lubią nietypowe zegarki. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

ZEGAREK PIELĘGNIARSKI/LEKARSKI 7-8256-06. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca analogowy zegarek pielęgniarski  w kolorze białym, przypinany do fartucha z dołączoną baterią. Zegarek ma średnicę 4 x 8 x 1,2 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Zegarek jest praktyczny i ma ciekawa formę. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

LATARKA MEDYCZNA DIAGNOSTYCZNA 1-5506-32. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikową latarkę medyczną w kształcie długopisu o średnicy 1,5 x 14 cm. Latarka jest w kolorze srebrno-czarnym. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Latarka medyczna może być doskonałym prezentem nie tylko dla służb medycznych ale dla wszystkich którzy lubią nietypowe gadżety. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

DREWNIANY OŁÓWEK LEKARZ 1-7673-00. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca drewniany ołówek nienaostrzony, zakończony postacią lekarza. Ołówek ma średnicę: 0,7 x 21,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ten zabawny ołówek nadaje się na prezent dla każdego kto lubi zabawne gadżety. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

LATARKA MEDYCZNA DIAGNOSTYCZNA 1-7730-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikową latarkę medyczną z elementami metalowymi o średnicy: 1,4 x 12,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Diagnostyczna latarka lekarska w kształcie długopisu przyda się każdemu kto lubi praktyczne gadżety. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

PUDEŁKO NA LEKARSTWA 6-186806. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca białe, plastikowe etui na lekarstwa. W etui znajdują się dwa pudełeczka czerwone i niebieskie na pigułki oraz nożyk do przecinania pigułek. Wymiary etui: 9,5 x 4,8 x 1,2 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Etui na lekarstwa jest bardzo przydatne w domu i w podróży. Pudełeczka różnokolorowe pozwalają na segregowanie pigułek, a nożyk na przecinanie leków. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

ZESTAW DO MYCIA ZĘBÓW 8-6303866. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw do mycia zębów w którego skład wchodzi: składana szczoteczka do zębów i mini pasta do zębów. Wszystko mieści się w plastikowym, transparentnym pudełku o wymiarach 9 x 3 x 1,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Zestaw do zębów jest mały i doskonale przydaje się w podróży. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

PUDEŁKO NA TABLETKI 8-6339566. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowe, przezroczyste pudełko na pigułki o średnicy 9 x 1,2 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Pudełko posiada 7 przegródek na lekarstwa z nazwami dni tygodnia. Pudełko jest bardzo praktyczne. Przyda się w domu i w podróży. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

BUTELKA ZE ŚRODKIEM DEZYNFEKUJĄCYM 8-6791666. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikową, przezroczystą butelkę ze środkiem dezynfekującym w rozmiarze: 14 x 4 x 3 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Do butelki dołączony jest karabińczyk dzięki któremu butelkę można doczepić do torby lub plecaka. Butelka dezynfekująca jest praktyczna w użyciu i niezbędna w podróży. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

CHUSTECZKI OCZYSZCZAJĄCE 8-6779507. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca chusteczki oczyszczające w rozmiarze: 12,5 x 5 x 2 cm. Znakowanie wykonamy za pomocą naklejki. Chusteczki znajdują się w srebrnym opakowaniu po 10 sztuk. Chusteczki mają przyjemny zapach zielonej herbaty i działają także odświeżająco. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

WILGOTNY RĘCZNICZEK 8-6828007. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wilgotny ręczniczek w kolorze szarym w rozmiarze: 26 x 26 cm. Znakowanie wykonamy za pomocą naklejki. Wilgotny ręczniczek nasączony jest pachnącym balsamem. Ręczniczek idealnie sprawdza się w podróży. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

TORBA LEKARSKA Z EKO-SKÓRY 8-6837201. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę lekarską w kolorze brązowym, o wymiarach 42 x 28 x 28 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Klasyczna torba lekarska w stylu retro jest pojemna i praktyczna, wykonana z eko-skóry. Posiada 2 uchwyty do trzymania, wewnętrzną kieszeń zamykana na suwak. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

CHUSTECZKI HIGIENICZNE 8-6866907. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca chusteczki higieniczne w rozmiarze: 7 x 5 x 2,5 cm. Chusteczki są pakowane w szare opakowanie, na którym możemy znakować metodą naklejki. Opakowanie mieści 10 chusteczek higienicznych, 3-warstwowych. Chusteczki są niezwykle delikatne i chronią nos przed podrażnieniami. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

WYCISKACZ DO TUBEK 8-7330606. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wyciskacz do tubek w rozmiarze 8 x 3,8 x 0,7 cm w kolorze białym. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Wyciskacz do tubek jest bardzo praktycznym gadżetem, dzięki wyciskaczowi wyciśnie się pastę do samego końca. Wyciskacz to gadżet niezbędny w każdym domu. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

WKŁADKI CHŁODZĄCE 8-7882008. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wkładki chłodzące dla dzieci w kształcie zwierzątek o wymiarach: 10,5 x8,3 x 1,5 cm. Znakowanie wykonamy przy pomocy naklejki (4 x 1,8 mm). Wkładki są idealne w wypadku drobnych stłuczeń czy siniaków. Złagodzą ból i przyniosą ulgę. Sprzedaż już od 1 sztuki !!!

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl