Gadżety metalowe

Gadżety metaloweWzory gadżetów metalowychKontakt

 

Gadżety metalowe na każdą okazję!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę gadżetów metalowych.

Aby zobaczyć wszystkie nasze gadżety metalowe kliknij w zakładkę Wzory gadżetów metalowych u góry.

DŁUGOPIS METALOWY 7-4016-14. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca długopis metalowy o średnicy 0,6 x 13 cm. Znakowanie wykonamy metodą graweru lub tampodruku. Długopis jest w kolorze srebrnym i ma złote elementy. Ten smukły i elegancki długopis może być wspaniałym prezentem.

BRELOK CIŚNIENIOWY 7-8585-16. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca aluminiowy brelok mini-ciśnieniomierz do opon o średnicy 1 cm i długości 8,5 cm. Zakres pomiaru breloka: BAR 07-3,5. Na breloku można drukować metodą tampodruku, można też na nim grawerować. Brelok może być doskonałym prezentem dla każdego posiadacza samochodu oraz dla wszystkich tych, którzy lubią być przygotowani na każdą okazję.

BRELOK BUT 3D (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekskluzywny brelok w kształcie buta. Brelok jest odlewem metalowym zrobionym z dużą dokładnością. Na gadżecie można stosować różne rodzaje powłok. Na breloku można zastosować emaliowanie i grawerowanie. Brelok do kluczy but 3D jest koloru srebrnego i może służyć jako oryginalna zawieszka do kluczy nie tylko biegaczom i sportowcom, ale również wszystkim lubiącym nietuzinkowe gadżety.

BRELOK DO KLUCZY 3D BAZOOKA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolia poleca replikę trójwymiarowej bazooki. Brelok do kluczy bazooka wykonany jest z metalu i ma około dwudziestu centymetrów długości. Brelok bazooka 3D nadaje się na prezent dla militarysty ale także dla kogoś kto lubi nietuzinkowe gadżety.

METALOWY BRELOK DO KLUCZY JABŁKO (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok do kluczy w kształcie jabłuszka. Nasz brelok reklamowy wykonany jest z metalu. Można dołączyć serduszko do kluczy, torebki lub obroży twojego czworonożnego pupila. Nasz brelok w kształcie jabłuszka przypomni dorosłym i dzieciom o codziennej, zdrowej porcji owoców. Znakowanie na breloku wykonamy metodą graweru lub nadruku.

BRELOK KLUCZ FRANCUSKI (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok w kształcie klucza francuskiego. Brelok jest wierną repliką klucza francuskiego i ucieszy nie tylko monterów ale i wszystkich tych, którzy lubią nieszablonowe gadżety.

BRELOK ŁYŻKA DO BUTÓW (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca rewelacyjny designerski brelok z funkcją łyżki do butów. Brelok jest wykonany z metalu w kolorze srebrnym i już sam w sobie jest ładnym gadżetem. Na dodatek mimo swoich niewielkich rozmiarów spełnia swoją funkcję. Brelok łyżka do butów jest bardzo pomocny. Nadaje się nie tylko na prezent. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub grawerem laserowym.

BRELOK MINIGUN (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok w kształcie broni-Minigun w kolorze złoto-srebrnym. Brelok można znakować metodą tłoczenia, emaliowania i grawerowania. Brelok Minigun robi wrażenie nie tylko na militarystach ale będzie też miłym prezentem dla wszystkich którzy lubią gadżety niestandardowe. Brelok metalowy wymiarowo ponad standard ale robi ogromne wrażenie.

BRELOK MASZYNKA DO MIĘSA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca szalenie oryginalny, odbiegający od standardowych breloków dostępnych na rynku – brelok maszynkę do mięsa która jest miniaturką prawdziwej maszynki do mięsa. Brelok jest wykonany z metalu i jest w kolorze srebrno- miedzianym. Gadżet jest wykonywany na specjalne zamówienie. Brelok maszynka do mięsa może być sympatycznym i nietuzinkowym prezentem.

BRELOK METALOWY OBCĘGI (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok do kluczy – trójwymiarową replikę obcęgów. Brelok wykonany jest z metalu w kolorze srebrnym. Może służyć jako oryginalna zawieszka do kluczy i spodoba się nie tylko monterom ale także wszystkim którzy lubią zabawne gadżety. Znakowanie wykonamy metodą nadruku lub graweru laserowego.

BRELOK DO KLUCZY QR CODE (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca oryginalny brelok metalowy, srebrno-złoty z czarnym wydrukiem. Na breloku można wydrukować dowolny kod. Brelok QR CODE będzie rewelacyjnym prezentem dla wszystkich którzy lubią nieszablonowe gadżety.

BRELOKI DO KLUCZY Z METALU REPLIKI BRONI 3D (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca breloki kolekcjonerskie, repliki karabinów, pistoletów oraz broni białej. Breloki są odlewane z metalu w kolorze srebrnym. Można na nich grawerować i emaliować je. Breloki są doskonale wykonane i robią wrażenie nie tylko na pasjonatach broni. Breloki repliki broni mogą być nieszablonowym prezentem dla każdego kto lubi niestandardowe gadżety.

BRELOK METALOWY DO KLUCZY SAMOLOT (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekskluzywny brelok z metalowego odlewu w kształcie samolotu Airbusa. Brelok jest w srebrnym kolorze i można na nim zastosować emaliowanie i grawerowanie. Gadżet jest wspaniałym prezentem dla pilotów i wszystkich amatorów latania.

BRELOK METALOWY DO KLUCZY SAPERKA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok do kluczy – trójwymiarową replikę saperki. Brelok wykonany jest z metalu w kolorze srebrnym. Może służyć jako oryginalna zawieszka do kluczy i spodoba się nie tylko saperom, ale wszystkim którzy lubią zabawne gadżety.

METALOWY BRELOK DO KLUCZY SIEKIERA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok do kluczy – trójwymiarową replikę siekiery. Brelok wykonany jest z metalu w kolorze srebrnym. Może służyć jako oryginalna zawieszka do kluczy i spodoba się nie tylko drwalom ale wszystkim którzy lubią zabawne gadżety.

METALOWY BRELOK DO KLUCZY SKUTER VESPA (10). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca metalowy brelok do kluczy – trójwymiarową replikę słynnego skutera Vespy. Brelok wykonany jest z metalu w kolorze miedzianym. Może służyć jako oryginalna zawieszka do kluczy i spodoba się nie tylko amatorom dwóch kółek.


Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl