Gadżety odblaskowe

Gadżety odblaskoweWzory gadżetów odblaskowychKontakt

gadżety, brelok, breloczki, breloki, metalowe, breloki skórzane, breloki akrylowe, drewniane, producent breloków, breloki samochodowe, breloki do kluczy, tanie breloki, tanie gadżety

 

 

Gadżety odblaskowe na każdą okazję!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę gadżetów odblaskowych.

Aby zobaczyć nasze gadżety odblaskowe kliknij w zakładkę Wzory gadżetów odblaskowych u góry.

OPASKA ODBLASKOWA SAMOZACISKOWA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca opaski odblaskowe wysokiej jakości. Nasze opaski odblaskowe zbudowane są z blaszki samozaciskowej zalaminowanej odblaskową folią pryzmatyczną. Spód opaski odblaskowej wykonany jest z materiału typu flock który jest łagodny dla dłoni. Wewnątrz naszych opasek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem. Oferujemy opaski w szerokiej gamie kolorów oraz dwóch wymiarach: 25x3cm oraz 34x3cm – dla dzieci i dorosłych. Znakowanie na opaskach odblaskowych samozaciskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na opasce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na opaskach odblaskowych samozaciskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale.

gadżety, brelok, breloczki, breloki,  metalowe, breloki skórzane, breloki akrylowe, drewniane, producent breloków, breloki samochodowe, breloki do kluczy, tanie breloki, tanie gadżetyBRELOK REKLAMOWY ODBLASKOWY 3-56-0402431, Agencja Reklamowa Czarne Magnolie szczególnie poleca reklamowe breloki odblaskowe  najmłodszym ponieważ przynoszą one dużo radości i zabawy oraz zapewniają bezpieczeństwo na drogach.  Brelok odblaskowy polecamy także dorosłym – pieszym i rowerzystom. Aby być widocznym nawet w ciemnym ubraniu na pasach lub na drodze, na rowerze i na spacerze użyj naszego misia – będziesz widoczny dla kierowcy, a tym samym bezpieczny. Odblaskowego misia możesz przyczepić do odzieży, do roweru lub trzymać w ręce. Każdy odblaskowy brelok miś posiada kółko do którego doczepisz klucze. Krawędzie breloka są zaokrąglone, a tym samym bezpieczne dla dzieci i dorosłych. Sprzedaż realizujemy od 1 sztuki.

SMYCZ REKLAMOWA ODBLASKOWA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca smycz odblaskową wykonaną z fluorescencyjnej tkaniny z odblaskowym pasem pośrodku. Nasze smycze odblaskowe wyposażone są w karabińczyk i mocowanie do telefonu komórkowego. Smycz reklamowa odblaskowa ma 1,5cm szerokości, pasek odblaskowy ma 1cm szerokości. Na smyczy odblaskowej możemy umieścić nadruk cyfrowy jednostronny w pełnym kolorze. Sprzedaż od 100szt.

OPASKA ODBLASKOWA SAMOZACISKOWA W DOWOLNYM KSZTAŁCIE 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca opaski odblaskowe wysokiej jakości. Nasze opaski odblaskowe zbudowane są z blaszki samozaciskowej zalaminowanej odblaskową folią pryzmatyczną. Spód opaski odblaskowej wykonany jest z materiału typu flock który jest łagodny dla dłoni. Wewnątrz naszych opasek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem. Nowością jest możliwość uzyskania dowolnego kształtu opaski – Państwa logo będzie elementem wystającym, a tym samym przykuwającym uwagę! Oferujemy opaski w szerokiej gamie kolorów oraz dwóch wymiarach: 25x3cm oraz 34x3cm – dla dzieci i dorosłych. Znakowanie na opaskach odblaskowych samozaciskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na opasce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na opaskach odblaskowych samozaciskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale.

OPASKA ODBLASKOWA NA ROWER 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca rękawy odblaskowe wysokiej jakości. Nasze opaski odblaskowe na rower wykonane są z mikropryzmatycznej folii odblaskowej z gąbką w środku. Oferujemy rękawy odblaskowe na rower w szerokiej gamie kolorów oraz dużych wymiarach – do uzgodnienia z Klientem. Znakowanie na opaskach odblaskowych rowerowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na opasce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na opaskach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Odblaskowy rękaw na rower zapinany jest na wygodny rzep dzięki czemu istnieje możliwość przypięcia go do dowolnego elementu naszego roweru.

KLIP ODBLASKOWY W KSZTAŁCIE SERCA 1-6463. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wielofunkcyjny klip odblaskowy z dodatkowym migającym światełkiem. Klip może być użyty przy rowerze, a także przypięty do ubrania. Walentynkowy klip odblaskowy wykonany jest z plastiku w kolorze czerwonym, a z tyłu posiada włącznik lampki oraz sprężynujące ramię które pozwoli go umieścić w każdym miejscu. Wymiary klipu „serce”: 5,1cm x 5cm x 1,7cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

PRZYPINKA ODBLASKOWA, BUTTON 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca znaczki odblaskowe wysokiej jakości z agrafką. Nasze przypinki odblaskowe zbudowane są z blaszki oraz zafoliowanej odblaskowej folii pryzmatycznej i agrafki. Odblaskowa przypinka ma średnicę 55 mm, co umożliwia zamieszczenie czytelnej informacji reklamowej. Oferujemy znaczki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na buttonach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na przypince (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na przypinkach odblaskowych z agrafką oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale.

ZAWIESZKI ODBLASKOWE MIĘKKIE W KSZTAŁCIE GEOMETRYCZNYM 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

OPASKA ODBLASKOWA SAMOZACISKOWA Z PODDRUKIEM 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca opaski odblaskowe wysokiej jakości. Nasze opaski odblaskowe zbudowane są z blaszki samozaciskowej zalaminowanej odblaskową folią pryzmatyczną. Spód opaski odblaskowej wykonany jest z materiału typu flock który jest łagodny dla dłoni. Wewnątrz naszych opasek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem. Proponujemy opaski z nadrukiem od strony odblaskowej oraz od strony spodniej. Nadruk od strony spodniej na białej folii doje możliwości nowych pomysłów w zastosowaniu opasek (na zdjęciu nadruk na stronie odblaskowej przedstawia mapę trasy rowerowej, spodnia strona to opis zaznaczonych na mapie miejsc). Oferujemy opaski w szerokiej gamie kolorów oraz dwóch wymiarach: 25x3cm oraz 34x3cm – dla dzieci i dorosłych. Opaska zapinana na rzep może mieć aż 45cm!!! Znakowanie na opaskach odblaskowych samozaciskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na opasce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na opaskach odblaskowych samozaciskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA DUCH 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Wymiary zawieszki odblaskowej ducha: ok.8cm. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA KAMIZELKA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Wymiary zawieszki odblaskowej kamizelki: 5,2cm x 5,5cm . Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA KÓŁKO 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Wymiary zawieszki odblaskowej kółka: 6,5cm x 6,5cm. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA MAŁPKA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Wymiary zawieszki odblaskowej małpka: ok. 8cm. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA MIŚ 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Wymiary zawieszki odblaskowej kółka: 6,5cm x 4cm. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA PIŁKA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Wymiary zawieszki odblaskowej piłki: 5cm. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA RYBKA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Wymiary zawieszki odblaskowej rybki: 5,5cm. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA ŚNIEŻYNKA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Wymiary zawieszki odblaskowej śnieżynki: 5,5cm. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA AUTO 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA  CHŁOPAK 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA  CHŁOPAK I DZIEWCZYNA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA  CHOINKA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA  DOM 2-13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA  DOM 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA DZIEWCZYNA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA JABŁUSZKO 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA KONICZYNKA 2-13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA KONICZYNKA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA KOT 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA ŁOŚ 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA MAŁA KSIĘŻNICZKA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA GWIAZDKA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA MAŁPA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA MIŚ 2-13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA MIŚ 3-13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA MIŚ PANDA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA OWIECZKA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA PIES 2-13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA RĘKA OK 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA ROWERZYSTA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA SŁOŃ 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA STOPA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA TIR 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA POLICJA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

ZAWIESZKA ODBLASKOWA MIĘKKA PTAK 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zawieszki odblaskowe miękkie wysokiej jakości. Nasze zawieszki odblaskowe sprzedawane są w komplecie z łańcuszkiem kulkowym który umożliwia umocowanie zawieszki. Możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Zawieszka odblaskowa miękka zalaminowana jest odblaskową folią pryzmatyczną. Wewnątrz naszych zawieszek odblaskowych znajdują się dodatkowe warstwy folii pcv chroniącej pryzmat przed zniszczeniem lub przetarciem oraz 3mm gąbka która nadaje zawieszce objętości i miękkości. Zawieszki odblaskowe mają różne kształty i wielkości: od 50mm do 80mm, a zawieszki w kształtach geometrycznych możemy zaproponować w dowolnym (nawet bardzo dużym) rozmiarze. Oferujemy zawieszki w szerokiej gamie kolorów. Znakowanie na zawieszkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku, tampodruku lub druku cyfrowego. Możemy uzyskać pełną gamę kolorystyczną na zawieszce (nadruk full kolor). Druk cyfrowy na zawieszkach odblaskowych oferujemy w pełnym kolorze co jest nowością przy nadrukach na tego typu materiale. Istnieje możliwość druku po dwóch stronach zawieszki. Zawieszki możemy zapakować w woreczek foliowy.

PLECAK ODBLASKOWY 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plecak odblaskowy z tkaniny fluorescencyjnej poliestrowej 120g. Plecak posiada pas odblaskowy o szerokości 5cm. Wszystkie elementy odblaskowe na naszych plecakach odblaskowych spełniają normę EN471. Plecak odblaskowy występuje w rozmiarze 34x40cm. Dodatkowo wzmocniliśmy narożniki aby załączony sznurek stabilniej przytrzymywał założony plecak. Znakowanie na plecakach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku lub termotransferu.

KAMIZELKA ODBLASKOWA 3-0399006. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kamizelkę odblaskową dla dorosłych w kolorze żółto-szarym lub pomarańczowo-szarym. Kamizelka zapinana jest na rzep z przodu i pakowana w etui z uchwytem. Znakowanie wykonamy metodą transferu.

KAMIZELKA ODBLASKOWA DZIECIĘCA 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kamizelki odblaskowe z tkaniny fluorescencyjnej poliestrowej 120g. Kamizelka posiada dwa pasy odblaskowe o szerokości 5cm, spełniające normę EN471. W swojej ofercie posiadamy kamizelki proste i zaokrąglone, także obszyte pomarańczową lub żółtą lamówką. Nasze kamizelki odblaskowe są zapinane na rzep. Kamizelki odblaskowe dziecięce występują w kilku rozmiarach: 45cm x 50cm (120cm – 136cm) dla dzieci przedszkolnych oraz szkoły – podstawowej klasy 0-2, 50cm x 55cm (136cm – 158cm) dla dzieci szkoły podstawowej klasy 2-4, 55cm x 60cm (152cm – 170cm) dla dzieci klas 5-6 i młodzieży szkoły – gimnazjalnej. Znakowanie na kamizelkach odblaskowych dziecięcych wykonamy metodą sitodruku lub termotransferu.

SZELKI ODBLASKOWE 13. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca szelki odblaskowe z tkaniny fluorescencyjnej poliestrowej 120g. Szelki posiadają dwa pasy odblaskowe z przodu i dwa pasy odblaskowe z tyłu. Dodatkowo na dole obciążone są dużym, okrągłym odblaskiem przez co utrzymują się w odpowiedniej pozycji na dziecku bądź dorosłym. Wszystkie elementy odblaskowe na naszych szelkach odblaskowych spełniają normę EN471. Aby szelki nie zsuwały się przez ramiona, została wszyta gumka łącząca lewe i prawe ramię szelek. Znakowanie na szelkach odblaskowych wykonamy metodą sitodruku lub termotransferu.

KURTKA ODBLASKOWA 3-56-1067422. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kurtkę odblaskową, z poliestru w kolorze pomarańczowym z szarymi elementami. Kurtka jest zamykana na zamek i na guziki. Kurtka odblaskowa posiada kaptur, który można schować w kołnierzu kurtki. Na dole pasek ściągający który chroni przed zimnem. Znakowanie wykonamy metodą transferu.

PONCHO Z ODBLASKAMI 3-56-0609038. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca poncho w kolorze białym, z odblaskowymi paskami w rozmiarze: 133 x114 cm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku. Poncho doskonale sprawdza się w deszczową i wietrzną porę. Nie zajmuje dużo miejsca.

ŚWIATEŁKO ODBLASKOWE 3-5609405. Agencja reklamowa poleca okrągłe, światełko, odblaskowe, z klipem i dołączoną baterią. Światełko odblaskowe ma średnice 4,8 cm, 1,2 cm szerokości i jest w kolorze czerwonym. Znakowanie światełka wykonamy metodą tampodruku. Wielkość znakowania ma wymiary: 2 x 1 cm. Czerwone światełko odblaskowe przyda się każdemu rowerzyście i pieszemu na drodze. Dzięki niemu będziesz widoczny i bezpieczny.

CZAPKA ODBLASKOWA Z DASZKIEM-8-5339708. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca czapkę z daszkiem, 6-cio panelową, w kolorze żółtym. Czapka jest wykonana z poliestru. Czapka posiada elementy odblaskowe i zapięcie na rzep. Czapka z daszkiem przydaje się na wycieczkach pieszych i rowerowych. Chroni głowę i oczy przed słońcem. Pieszy czy rowerzysta w odblaskowej czapce z daszkiem będzie zawsze widoczny, a co za tym idzie i bezpieczny.

OPASKA NA RĘKĘ ODBLASKOWA 8-9348508. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca opaskę na rękę z poliestru, w kolorze żółtym w rozmiarze 10, 5 x 1,5 x 9 cm. Opaskę możemy oznakować metodą termotransferu. Wielkość znakowania wynosi 6 x 5 cm. Opaska ma wszytą kieszonkę na zamek. Można do niej schować pieniądze lub klucze. Opaska będzie przydatna nie tylko biegaczom czy rowerzystom ale również amatorom pieszych wycieczek.

 

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl