Klipy do papieru i dokumentów

Klipy do papieru i dokumentówWzory klipów reklamowychKontakt

 

Klipy reklamowe do papieru i dokumentów!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę klipów reklamowych do papieru i dokumentów.

Aby zobaczyć wszystkie nasze klipy reklamowe do papieru lub dokumentów kliknij w zakładkę Wzory klipów reklamowych u góry.

AXIONKLIP. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca niezwykle oryginalny gadżet w postaci klipu do papieru. Klip zrobiony jest z aluminium, przez co jest niezwykle giętki i wytrzymały. Klipy są dostępne w 11 różnych modelach ale można zaprojektować własny wzór klipu. Na klipach można drukować metodą grawerowania laserowego lub nawet w 8 kolorach sitodrukiem. Są dostępne już od 500 sztuk. Klipy są pakowane w bezpłatne, plastikowe, przezroczyste pudełka biurkowe po 140 lub 200 klipów (zależy od modelu klipów). Na pudełku z klipami wykonamy nadruk. Pudełko z klipami znajduje się w papierowym opakowaniu które też można znakować. Dostępne są również inne rodzaje opakowań jak: etui promocyjne z wydrukowaną wkładką lub etui osobiste. Etui osobiste ma rozmiary: 10 x 7 cm i jest przeznaczone na wizytówkę i klipy. Kolorowe klipy do papieru będą wyróżniającym się gadżetem wśród innych. O jego wyjątkowości decyduje duża powierzchnia druku oraz różnorodne kształty klipów. Klip do papieru będzie doskonałą reklamą Państwa firmy. Klip do papieru może też być oryginalną wizytówką. Na klipie można zamieścić: logo firmy lub dane osobiste (np. imię, nazwisko i telefon). Kolorowy klip do papieru nie tylko jest funkcjonalnym spinaczem do kartek ale może być jeszcze fantastyczną wizytówką Państwa firmy.

CORNERCLIP. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca praktyczny i oryginalny spinacz do papieru z aluminium. Cornerclip jest dostępny w kolorze srebrnym i złotym ale może być też w kolorze jaki wybierze sobie klient. Ręcznie wykonana matryca pozwala na wytłoczenie dowolnej nazwy lub logo. Klipy są pakowane w bezpłatne, plastikowe, przezroczyste pudełka. Pudełka z klipami występują w 3 rozmiarach L (100-250klipów), M (50-100 klipów), S (30-50 klipów). Na pudełku można drukować. Pudełko znajduje się w kartoniku na którym też można nanieść druk. Dostępne są również inne opakowania jak: etui promocyjne z wydrukowaną wkładką i etui osobiste w którym mieści się wizytówka i klipy. Cornerklip nadaje elegancji i jest łatwo zauważalny.

MARKCLIP. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca stylowy spinacz do papieru ze stali nierdzewnej o wymiarach: 28 x 12 mm. Można na nim drukować metodą graweru laserowego lub w 6 kolorach na powierzchni: 10 x 10 mm.. Można też nałożyć na klip pełnobarwny nadruk. Markclipy zazwyczaj są pakowane po 250 sztuk w bezpłatne, plastikowe, przezroczyste pudełka na których można drukować. Pudełko znajduje się w papierowym opakowaniu na który też można nanieść druk. Pudełka z klipami do papieru są w następujących rozmiarach: L (100-250 klipów), M(50-100 klipów), S(30-50 klipów). Dostępne są również inne rodzaje opakowań jak: etui promocyjne z wydrukowaną wkładką i etui osobiste – przeznaczone na wizytówkę i klipy. Marklip jest nie tylko spinaczem do papieru, jest też wyróżniającym się gadżetem promującym Państwa firmę. Marcklip jest ładny, łatwo wpada w oko i jest funkcjonalny. Dołączając taki klip do korespondencji z pewnością Państwa firma pozostanie zapamiętana.

WINGCLIP. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca oryginalny spinacz do papieru o wielu możliwościach. Wingclip jest dostępny w 5 modelach: standardowym, prostokątnym, cylindrycznym, owalnym i okrągłym. Można na nim drukować w 8 kolorach lub oznakować z obu stron metodą graweru laserowego. Klip jest identyczny z przodu i z tyłu i ma dużą powierzchnię druku. Wingklip jest pakowany po 200 sztuk w bezpłatne pudełka na których można drukować. Pudełko jest zrobione z przezroczystego plastiku. Istnieje możliwość wybrania innego opakowania. Jeden klip spina 18 arkuszy papieru! Na klipie można umieścić logo lub całą nazwę firmy. Wingclip będzie wspaniałym gadżetem promującym Państwa firmę. Wingclip jest łatwo zauważalny, jego ciekawe kształty przyciągają uwagę, a jego funkcjonalność zaskakuje.

KLIPS DO NOTATEK DREWNIANY 3-56-0501071. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wielobarwny klips na notatki z magnesem w kształcie zwierzątek. Klips jest wykonany z drewna i występuje w 4 rodzajach: żabka, lew, krówka i tygrysek. Klips na notatki ma rozmiary: 6,5 x 5,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku: 20 x 10 mm. Klips – zwierzątko to wspaniały gadżet, ucieszy dziecko i dorosłego.

 

 

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl