Kubki i filiżanki reklamowe

Kubki i filiżanki reklamoweWzory kubków i filiżanekKontakt

 

 

Kubki i filiżanki reklamowe na każdą okazję!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę kubków i filiżanek reklamowych z różnego rodzaju materiałów.

Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca:

1. Kubki ceramiczne:

– Kubki z porcelany

– Kubki z porcelitu

– Kubki z fajansu

– Kubki z kamionki

2. Filiżanki ceramiczne:

– Filiżanki z porcelany

– Filiżanki z porcelitu

– Filiżanki z fajansu

– Filiżanki z kamionki

3. Zestawy do kawy lub herbaty

4. Kubki szklane

5. Kubki plastikowe

6. Kubki termiczne

 

Aby zobaczyć wszystkie nasze propozycje kubków i filiżanek reklamowych kliknij w zakładkę Wzory kubków i filiżanek u góry.

KUBEK Z ŁYŻECZKĄ 1-5269. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca biało-niebieski kubek ceramiczny z uchwytem na łyżeczkę o pojemności 260 ml. Średnica kubka 8,5 mm, wysokość 12,5 cm. Ceramiczny kubek jest starannie zrobiony i ma ładne, pastelowe kolory (niebieski, czerwony, pomarańczowy, żółty, błękitny, pistacjowy). Ten oryginalny kubek, który tworzy całość z łyżeczką będzie wspaniałym i funkcjonalnym prezentem do domu lub biura.

KUBEK SERCE Z ŁYŻECZKĄ 1-5270. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ceramiczny kubek z łyżeczką w kolorze czerwonym, żółtym i zielonym. Kubek ma kształt serca i pojemność 260ml. Wymiary kubka ceramicznego to: 8,3 x 10,9 x 10 cm. Kubek ceramiczny w kształcie serca z łyżeczką nadaje się nie tylko na prezent dla zakochanych ale może być też sympatycznym gadżetem wyróżniającym się wśród kubków.

KUBEK REKLAMOWY CERAMICZNY 1-5476. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ceramiczny kubek w kolorze niebieskim z białym środkiem o pojemności 150 ml. Wymiary kubka ceramicznego: 7,4 x 8,5 cm. Mamy też kubki ceramiczne w innych kolorach: białym, czarnym, pomarańczowym i żółtym. Kubek ceramiczny jest bardzo klasycznym kubkiem do kawy lub jak kto woli herbaty. Ma wygodne uszko i jest bardzo starannie zrobiony. Ceramiczny kubek reklamowy przyda się w pracy i w domu.

KUBEK REKLAMOWY CERAMICZNY 1-5563. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca biały kubek ceramiczny o pojemności 250 ml. Wymiary kubka: 8 x 9,6 cm. Dostępne są też kubki w kolorze czarnym, niebieskim i żółtym. Kubek ceramiczny ma ciekawe i duże uszko. Może być sympatycznym prezentem dla kobiet i mężczyzn.

KUBEK DO RYSOWANIA 1-5251_02_A. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca biały, plastikowy kubek do rysowania. Kubek posiada 3 rysunki do kolorowania o wymiarach 26 x 9 cm. Ten kubek polubią wszystkie dzieci, ponieważ z dumą będą mogły prezentować na nim swoje rysunki.

FILIŻANKA ZE SPODECZKIEM 1-5562-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ceramiczną, biała filiżankę z talerzykiem, o wymiarach: 7,2 x 6,4 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku (15 x 15 mm). Ta elegancka biała filiżanka jest bardzo praktyczna i doskonale nadaje się na prezent.

FILIŻANKA Z PODSTAWKIEM 1-5468-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ceramiczną, białą filiżankę z podstawkiem w rozmiarze 15 x 7,4 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. (15 x 5 mm). Ta klasyczna filiżanka przyda się w domu i w pracy. Może też być wspaniałym prezentem.

FILIŻANKA Z TALERZYKIEM 1-5485-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ceramiczną białą filiżankę z talerzykiem o rozmiarach: 12 x 5,6 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku (20 x 20 mm). Ta standardowa filiżanka przyda się w domu i w pracy. Może tez być sympatycznym prezentem.

FILIŻANKA CAPPUCCINO 8-8344001. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ceramiczną filiżankę z talerzykiem w kolorze brązowo-białym o średnicy 16 x 10 cm. Znakowanie wykonamy metodą kalkomanii. Ta niepowtarzalna filiżanka doskonale nadaje się do picia kawy. Może być wspaniałym prezentem dla kawoszy i ozdobą biura.

FILIŻANKA ZE SPODECZKIEM 8-8878506. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca klasyczną, ceramiczną filiżankę z talerzykiem w kolorze białym o pojemności 300ml. Średnica filiżanki: 15 x 10,4 cm. Znakowanie wykonamy metodą kalkomanii. Ta elegancka filiżanka przyda się w domu i w pracy. Nadaje się też doskonale na prezent.

FILIŻANKA ZE SPODECZKIEM 5-04348-24. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca śliczny ceramiczny zestaw z filiżanką i talerzykiem w kolorze ciemnoniebieskim, czerwonym, kremowym lub białym. Zestaw ma średnicę 8,5 x 7,3 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ten elegancki zestaw doskonale nadaje się na prezent.

FILIŻANKA ZE SPODECZKIEM 5-04347-30. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca elegancką filiżankę z ceramiki w kolorze: czerwono-białym, kremowo-białym i białym ze spodeczkiem. Średnica filiżanki: 8,4 x 7,6 cm. Znakowanie wykonamy metoda tampodruku. Subtelny kształt filiżanki i ładne kolory ucieszą oczy każdego kawosza.

ZESTAW FILIŻANEK DO ESPRESSO 7-8498-99. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca porcelanowy zestaw kolorowych filiżanek i spodeczków do espresso. Każda filiżanka ma pojemność 60 ml i ma wymiary: 12 x 12 x 9 cm. Znakowanie wykonamy metodą : etykiety cyfrowej lub sitodruku. Zestaw do espresso jest pakowany w kolorowe pudełko (kolory odpowiadają kolorom filiżanek i spodeczków). Kolorowy zestaw do kawy jest idealnym prezentem – oryginalnym i ładnym.

ZESTAW DO HERBATY 1-5471-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw do herbaty ceramiczny: czajniczek i filiżanka w kolorze białym w rozmiarze: 10 x 14 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku (15 x 15 mm). Zestaw do herbaty jest nieszablonowym zestawem, nadaje się doskonale na prezent. Czajnik i filiżanka stanowi całość i będzie ozdobą biura lub kuchni.

ZESTAW DO HERBATY 7-7343-06. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw z białej ceramiki do herbaty: czajnik 400ml i filiżankę. Wymiary zestawu: 12,5 x 12,5 x 13 cm. Znakowanie wykonamy metodą; tampodruku lub transferem. Zestaw pakowany jest w czarne, ozdobne pudełko. Ten elegancki zestaw do herbaty przyda się w domu i w pracy.

ZAPARZACZ DO HERBATY 1-5903-32. Agencja reklamowa Czarne magnolie poleca zaparzacz do herbaty ze stali nierdzewnej. W skład zaparzacza wchodzi czajnik z podstawką o wymiarze: 3 x 3 cm – czajnik, 5,5 x 5,5 cm- podstawka. Znakowanie wykonamy metodą graweru laserowego (15 x 15 mm). Ten śliczny zaparzacz do herbaty przyda się w każdym domu i w pracy. Zaparzacz nadaje się na prezent dla amatorów dobrej herbaty.

KUBEK AKRYLOWY 18 AME(terma). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kubek termiczny z polipropylenu (350 ml.) Kubek może być w 2 wersjach: matowy lub błyszczący w kolorze białym lub czarnym. Kubek termiczny ma podwójne ścianki, dzięki czemu długo zachowuje ciepło płynu w nim zawartego. Pokrywka kubka i osłonka (z silikonu) występuje w następujących kolorach: czarnym, niebieskim, zielonym, fioletowym, czerwonym, białym, różowym, pomarańczowym, żółtym i morskim. Kubek termiczny można myć w zmywarce używać mikrofalówce. Znakowanie możemy wykonać metodą sitodruku.

KUBEK AKRYLOWY MAŁY 18 AME(primo). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kubek na wynos z silikonową osłonką o pojemności 250 ml. Kubek można myć w zmywarce. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku. Kubek występuje w różnych kolorach: morskim, niebieskim, cytrynowym, pomarańczowym, różowym, fioletowym, białym, żółtym.

KUBEK AKRYLOWY Z UCHEM 18 AME(grande). Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kubek z uchem. Nasz kubek akrylowy z uchem wykonany jest z polipropylenu (350ml). Kubek posiada podwójne ścianki dzięki czemu płyn długo utrzymuje ciepło. Kubek można myć zmywarce i można go używać w mikrofalówce. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku.

KUBEK ZE SŁOMKĄ 18. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kubek wielorazowego użytku z nakręcaną pokrywką i słomką. Kubek jest w transparentnych kolorach: czerwonym, niebieskim, granatowym, cytrynowym, czarnym i żółtym. Słomka jest w kolorze przezroczystym. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku.

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl