Magiczna kostka

Magiczna kostkaWzory magicznych kostekKontakt

 

Magiczna kostka reklamowa na każdą okazję!

Przedstawiamy Państwu naszą magiczną kostkę reklamową dla każdego.

Aby zobaczyć nasze propozycje magicznej kostki reklamowej, kliknij w zakładkę Wzory magicznych kostek u góry.

MAGICZNA KOSTKA. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca oryginalny gadżet reklamowy w postaci magicznej kostki. Magiczna kostka reklamowa standardowo zaopatrzona jest w banderolę na której możemy wykonać znakowanie. Ponieważ kostki wykonujemy ręcznie, tygodniowo realizujemy ok. 100szt. Sprzedaż od 50szt.

MAGICZNA KOSTKA. Magiczna kostka reklamowa może zostać zapakowana w przezroczyste etui (7 x 7 cm). Gadżet reklamowy magiczna kostka to 8 kostek wykonanych z lekkiego materiału, przymocowanych elastyczną taśmą, przez co kostki można w dowolny sposób układać i nadawać im nową formę. Na zdjęciu przedstawiamy możliwości ułożenia magicznej kostki reklamowej. Sprzedaż od 50szt.

MAGICZNA KOSTKA. Zawartość merytoryczna grafiki na kostce jest dowolna i zależy od oczekiwań i potrzeb Klienta. Znakowanie można wykonywać na wielu płaszczyznach metodą papierowej naklejki. Na zdjęciu kolejne „odsłony” magicznej kostki reklamowej. Ten nieszablonowy gadżet jest wyjątkowo atrakcyjnym nośnikiem reklamy. Sprzedaż od 50szt.

 

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl