Notesy reklamowe

Notesy reklamoweWzory notesów reklamowychKontakt

 

Notesy reklamowe na każdą okazję!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę notesów reklamowych w różnych rozmiarach i z różnym przeznaczeniem.

Aby zobaczyć wszystkie nasze notesy kliknij w zakładkę Wzory notesów reklamowych u góry.

NOTES Z EKO-SKÓRY 4-64232. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes ekologiczny o wymiarze: 90 x 140 13 mm, 80 kartkowy w kratkę. Oprawa notesu wykona na jest z eko-skóry i jest w kolorze czarnym z białym paskiem. Notes zamykany jest na czarną gumkę. Znakowanie wykonamy metodą graweru. Czarno-biały notes może być praktycznym prezentem spełniającym swoje funkcje przez wiele tygodni.

NOTES EKOLOGICZNY 4-64221. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczny notes o wymiarach: 105 x 180 x 13 mm, 80 kartkowy w kratkę. Oprawa notesu wykonana jest z lnu i eko-skóry. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ekologiczny notes ma ładny zestaw kolorystyczny na oprawie. Notes nadaje się doskonale na prezent.

NOTES Z EKO-SKÓRY 4-64230. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes o wymiarach 90 x 140 x 14 mm, 64 kartkowy w kratkę. Oprawa notesu jest wykonana z eko-skóry w kolorze czarnym. Notes ekologiczny zamykany jest na gumkę i posiada uchwyt na długopis. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ten estetyczny notes przyda się nie tylko w pracy ale i w domu.

NOTES W KSZTAŁCIE PIŁKI NOŻNEJ 4-73798. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes w kształcie piłki nożnej o wymiarach: 150 x 160 x 7 mm, 70 kartkowy, gładki. Notes jest bindowany spiralą. Na okładce notesu widnieje wydruk piłki futbolowej i notes jest przycięty do jej kształtu. Znakowanie wykonamy metoda tampodruku lub sitodruku. Ten zabawny notes może byś wyśmienitym prezentem dla fana piłki nożnej.

NOTES Z DŁUGOPISEM 1-1669-04. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes A6 w miękkiej oprawie z poliuretanu w kolorze niebieskim, na której znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Notes ma ok. 100 kartek w linie i ma wymiary: 12,8 x 16,5 x 2,5 cm. Do notesu dołączony jest srebrno-niebieski długopis. Notes i długopis pakowany jest w czarne pudełko zamykane czarną gumką. Ten elegancki zestaw doskonale nadaje się na prezent.

NOTES Z DŁUGOPISEM 1-2249-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes z długopisem. Notes ma ok. 80 kartek i ma wymiary: 8 x 10,5 x 1 cm. Notes oprawiony jest w sztywną, plastikową okładkę, na której znakowanie wykonamy metodą tampodruku.

NOTES A4 Z DŁUGOPISEM 1-2334-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes A4, 64 kartkowy z długopisem. Oprawa notesu wykonana jest z plastiku i występuje w różnych kolorach. Kolor okładki odpowiada kolorowi długopisu. Sposób bindowania notesu – sprężynka. Notes ma wymiary: 29,5 x 23,5 x 1,3 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Notes ma ciekawy kształt, długopis dołączony jest do notesu przy pomocy gumowej taśmy.

NOTES Z DŁUGOPISEM 1-2390-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes z długopisem. Notes ma wymiary: 11,3 x 7,4 x 1,9 cm i plastikową okładkę na której znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Notesy są w kolorze czarnym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Kolor długopisu odpowiada kolorowi notesu. Sposób bindowania notesu – sprężynka. Długopis dołączony jest do notesu przy pomocy uchwytu zrobionego z gumowej taśmy. Ten designerski notes z długopisem polecamy wszystkim, którzy lubią nieszablonowe gadżety.

NOTES Z DŁUGOPISEM 1-2391-04. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes A6 (65 stron) o wymiarach: 15 x 13 x 1,3 cm z długopisem. Sposób bindowania notesu – sprężynka. Okładka notesu wykonana jest z kolorowego plastiku kolor długopisu odpowiada kolorowi okładki. Długopis przymocowany jest do notesu uchwytem zrobionym z taśmy elastycznej, dzięki czemu długopis jest zawsze pod ręka. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku.

ELEGANCKI NOTES 1-2544-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes o wymiarach: 9 x 13,5 x 1,5 cm, 30 stron w linie (bez długopisu). Oprawa notesu wykonana jest z polichlorku winylu w kolorze czarnym i posiada kieszonki. Znakowanie wykonamy metodą graweru. Ten elegancki notes nadaje się wyśmienicie dla prezent.

NOTES KIESZONKOWY Z DŁUGOPISEM 1-2575-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes o wymiarach: 7 x 9,5 x 0,7 cm (z białymi kartkami) i długopisem. Okładka notesu wykonana jest z plastiku i występuje w różnych kolorach. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Sposób bindowania notesu – sprężynka. Kolor długopisu odpowiada kolorowi okładki. Na okładce notesu znajduje się uchwyt z taśmy elastycznej na długopis. Dzięki temu długopis jest zawsze pod ręka. Kieszonkowy notes z długopisem przyda się zawsze i wszędzie.

NOTES Z DŁUGOPISEM 1-2684-00. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes z długopisem. Notes ma wymiary: 14, 6 x 17,8 x 1,6 cm i zawiera 70 stron w linie. Okładka notesu wykonana jest z polipropylenu. Notes ma spiralne bindowanie. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. W ofercie mamy różne kolory notesów oraz odpowiadające im kolory długopisów. Notes z boku posiada uchwyt na długopis z elastycznej taśmy. Na okładce znajduje się kieszonka w której można umieścić wizytówkę. Notes może być wykorzystywany jako zeszyt szkolny (w kieszonce może być umieszczony opis przedmiotu lub tematu).

NOTES Z DŁUGOPISEM I SMYCZĄ 1-2697-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes ze smyczą i długopisem. Notes ma wymiary: 8 x 9 x 1,8 cm i zawiera 65 stron w linie. Okładka notesu wykonana jest z poliestru. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku . W ofercie mamy notesy w różnych kolorach. Kolor okładki odpowiada kolorowi długopisu i regulowanej smyczy. Notes jest bindowany spiralnie. Z boku notesu znajduje się uchwyt z elastycznej taśmy na długopis. Notes na smyczy z długopisem jest bardzo wygodny – możemy z niego skorzystać w każdej chwili, bo nie musimy tracić czasu na szukanie w torbie czy w plecaku.

NOTES Z DŁUGOPISEM 1-2719-07. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes (60 stron) w miękkiej poliuretanowej oprawie o wymiarach: 11, 5 x 8,7 x 1,5 cm. W ofercie mamy notesy w różnych kolorach do których dołączony jest metalowy długopis. Kolor notesu odpowiada kolorowi długopisu. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub graweru. Kolorowy notes z długopisem jest ładny i funkcjonalny. Przyda się każdej kobiecie w torebce i męskiej aktówce.

NOTES Z KARTONU Z DŁUGOPISEM 1-2335-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes o wymiarach: 10 x 14,5 cm, 70 kartkowy w linie z plastikowym długopisem. Okładka notesu wykonana jest z grubego kartonu w różnych kolorach. Kolor pasków na notesie odpowiada kolorowi długopisu. Sposób bindowania notesu- sprężynka. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub sitodruku. Notes zamykany jest kolorową gumką. Notes posiada uchwyt na długopis, dzięki czemu długopis zawsze jest pod ręką kiedy chcemy coś zanotować.

NOTES EKOLOGICZNY Z DŁUGOPISEM 1-2389-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes 60 kartkowy w linie z długopisem. Notes ma wymiary: 13,7 x 18 x 1,4 cm. Znakowanie wykonamy na nim metodą tampodruku. Okładka notesu wykonana jest z grubego kartonu. Sposób bindowania notesu – sprężynka. Notes posiada uchwyt na długopis. Długopis jest wykonany z biodegradowalnego materiału i jest w kolorze notesu. Ekologiczny notes z długopisem jest praktyczny i nie niszczy środowiska naturalnego.

NOTES EKOLOGICZNY Z TEKTURY Z DŁUGOPISEM 1-2687-07. Agencja reklamowa czarne Magnolie poleca notes z tektury z długopisem. Notes ma wymiary: 9 x 11,1 x 1 cm i zawiera 80 stron w linie. Okładka notesu wykonana jest w całości z tektury w kolorze naturalnym. Uchwyt na długopis stanowi przedłużenie notesu. Długopis jest w kolorze notesu i ma kolorowe akcenty. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ekologiczny notes ma ciekawą formę i doskonale nadaje się na prezent.

NOTES Z KARTONU Z DŁUGOPISEM 1-2793-05. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes (50 kartek) z długopisem. Notes ma spiralne bindowanie. Notes wykonany jest z kartonu i ma wymiary: 12 x 8 x 0,7 cm. W naszej ofercie mamy notesy w różnych kolorach. Długopis jest dopasowany do koloru okładki notesu. Znakowanie wykonamy metoda tampodruku lub sitodruku. Kolorowy notesik z kolorowym długopisem zmieści się w każdej torebce, torbie czy plecaku.

ZESTAW Z KARTONU Z DŁUGOPISEM 1-2816-10. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes z długopisem. Notes jest wykonany z kartonu w kolorze naturalnym i ma spiralne bindowanie. Zestaw zawiera: 150 kolorowych karteczek samoprzylepnych, notes (60 stron w linie) i długopis. Notes ma wymiary: 8,7 x 13 x 1,4 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub sitodruku.

ZESTAW DO NOTATEK, NOTES, KARTECZKI SAMOPRZYLEPNE, DŁUGOPIS 1-2537-05. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw do notatek z zamknięciem magnetycznym o wymiarach: 12,4 x 15 x 1,6 cm. Zestaw do notatek zamknięty jest w okładce z kartonu. Sposób bindowania zestawu do notatek – sprężynka. W zestawie do notatek znajduje się notes 60 kartkowy w linie, kolorowe karteczki samoprzylepne: 7,5 x 5 cm, 4 x 25szt oraz długopis. Okładka wykonana jest z kartonu i występuje w różnych kolorach. Kolor długopisu odpowiada kolorowi zestawu do notatek. Długopis przymocowany jest wewnątrz zestawu przy pomocy elastycznej taśmy. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ten niewielki zestaw jest bardzo praktyczny i ładny.

ZESTAW DO NOTATEK Z KARTONU 1-2718-07. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw do notatek z kartonu w kolorze naturalnym, z akcentami kolorowymi, o wymiarach: 10 x 14,7 x 1,1 cm. Zestaw do notatek zawiera: notatnik (70 stron w linie), 125 karteczek samoprzylepnych, wskaźnik (dnia, tygodnia) i długopis. Zestaw do notatek ma spiralne bindowanie. Kolor długopisu odpowiada akcentom kolorystycznym zestawu do notatek. Do zestawu przymocowany jest uchwyt z elastycznej taśmy na długopis. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub sitodruku. Zestaw do notatek przyda się każdemu kto lubi być zorganizowany.

ZESTAW DO NOTATEK Z KARTONU 1-2695-00. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw do notatek o wymiarach: 14,1 x 10,2 x 3,4 cm. Zestaw zawiera: 150 karteczek samoprzylepnych do notatek, 160 kartek do notatek, długopis w etui. Na pokrywce w wewnętrznej stronie notesu znajduje się kieszonka, w której znajduje się linijka. Oprócz tego notes posiada kieszonkę na wizytówkę. Zestaw wykonany jest a kartonu w kolorze naturalnym. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ekologiczny zestaw do notatek jest bardzo przydatny mimo swoich niewielkich rozmiarów.

ZESTAW Z NOTESEM 1-2699-00. Agencja reklamowa czarne Magnolie poleca notes z kartonu w kolorze naturalnym z uchwytem o wymiarach: 21 x 20 x 1 cm. Notes posiada spiralne bindowanie. W notesie znajduje się: notatnik 70 kartkowy, 25 karteczek samoprzylepnych (10 x 7,5 cm), 125 mini karteczek samoprzylepnych (7,5 x 1,5 cm) i długopis. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Notes ma interesujący kształt który pozwala nosić notes za uchwyt jak teczkę.

ZESTAW DO NOTATEK NA BIURKO 1-2777-00. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw do notatek z kartonu w kolorze naturalnym w kształcie kostki. Zestaw ma wymiary: 8,9 x 8,9 x 8,9 cm i zawiera: 500 mini karteczek samoprzylepnych, 125 karteczek samoprzylepnych, kartki do notatek i pojemnik na długopis. Znakowanie wykonamy metoda tampodruku. Zestaw do notatek ma ciekawą i niecodzienną formę, doskonale nadaje się na prezent dla kogoś kto lubi ład i porządek na biurku.

NOTES Z KALKULATOREM ZE SKÓRY EKOLOGICZNEJ 1-3200-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca notes z kalkulatorem (bez długopisu). Notes ma wymiary: 13,5 x 9 x 1,7 cm i jest wykonany ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku i graweru. Po wewnętrznej stronie notesu znajduje się kalkulator i notes na notatki. Z boku notesu jest przymocowany uchwyt na długopis. Notes z kalkulatorem z ekologicznej skóry jest elegancki i funkcjonalny.

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jeden z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl