Odzież reklamowa

Odzież reklamowaWzory odzieży reklamowejKontakt

 

Odzież reklamowa na każdą okazję i dla każdego!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę odzieży reklamowej z nadrukiem.

Aby zobaczyć wszystkie nasze propozycje odzieży reklamowej kliknij w zakładkę Wzory odzieży reklamowej u góry.

KAMIZELKA ODBLASKOWA 3-0399006. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kamizelkę odblaskową dla dorosłych w kolorze żółto-szarym lub pomarańczowo-szarym. Kamizelka zapinana jest na rzep z przodu i pakowana w etui z uchwytem. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KURTKA ODBLASKOWA 3-56-1067422. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kurtkę odblaskową, z poliestru w kolorze pomarańczowym z szarymi elementami. Kurtka jest zamykana na zamek i na guziki. Kurtka odblaskowa posiada kaptur, który można schować w kołnierzu kurtki. Na dole pasek ściągający który chroni przed zimnem. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

PONCHO Z ODBLASKAMI 3-56-0609038. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca poncho w kolorze białym, z odblaskowymi paskami w rozmiarze: 133 x114 cm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku. Poncho doskonale sprawdza się w deszczową i wietrzną porę. Nie zajmuje dużo miejsca. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

ŚWIATEŁKO ODBLASKOWE 3-5609405. Agencja reklamowa poleca okrągłe, światełko, odblaskowe, z klipem i dołączoną baterią. Światełko odblaskowe ma średnice 4,8 cm, 1,2 cm szerokości i jest w kolorze czerwonym. Znakowanie światełka wykonamy metodą tampodruku. Wielkość znakowania ma wymiary: 2 x 1 cm. Czerwone światełko odblaskowe przyda się każdemu rowerzyście i pieszemu na drodze. Dzięki niemu będziesz widoczny i bezpieczny. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

CZAPKA ODBLASKOWA Z DASZKIEM 8-5339708. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca czapkę z daszkiem, 6-cio panelową, w kolorze żółtym. Czapka jest wykonana z poliestru. Czapka posiada elementy odblaskowe i zapięcie na rzep. Czapka z daszkiem przydaje się na wycieczkach pieszych i rowerowych. Chroni głowę i oczy przed słońcem. Pieszy czy rowerzysta w odblaskowej czapce z daszkiem będzie zawsze widoczny, a co za tym idzie i bezpieczny. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

CZAPKA Z DASZKIEM 1-7003. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wygodną czapkę z daszkiem z zapięciem na rzep w rozmiarze: 28,5 x 12 cm. Czapka wykonana jest z wytrzymałego materiału non woven, na której znakowanie możemy wykonać metodą termotransferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

CZAPKA Z DASZKIEM 3-56-0702050. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca czapkę 5-segmentową ze wzmocnionym daszkiem. Czapka posiada 2 haftowane otwory wentylacyjne. Rozmiar reguluje się rzepem z tyłu czapki. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Posiadamy czapki w różnych kolorach. Czapka jest wygodna i estetyczna. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

CZAPKA BAWEŁNIANA Z DASZKIEM 3-56-0702067. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bawełnianą czapkę z daszkiem (5-segmentową). Dostępne kolory daszka: czarny, zielony, granatowy, niebieski. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

CZAPKA BAWEŁNIANA Z DASZKIEM 3-56-0702100. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bawełnianą, ekologiczną czapkę daszkiem. Czapka posiada 4 wywietrzniki i metalowe zapięcie. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Czapka z daszkiem doskonale sprawdza się w podróży. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KAPELUSZ BAWEŁNIANY 1-7008. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bawełniany kapelusz turystyczny o średnicy 25 x 13 cm. Znakowanie wykonamy metodą transferu. W magazynach mamy kapelusze w różnych kolorach. Ekologiczny, bawełniany kapelusz jest twarzowy i w dobrym gatunku, doskonale nadaje się do podróży i na wycieczki. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KAPELUSZ PRZECIWSŁONECZNY BAWEŁNIANY 3-56-0702003. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bawełniany kapelusz z daszkiem. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Kolorowy kapelusz z daszkiem doskonale sprawdza się w podróży, na plaży lub na wycieczce. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

OPASKA NA RĘKĘ ODBLASKOWA 8-9348508. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca opaskę na rękę z poliestru, w kolorze żółtym w rozmiarze 10, 5 x 1,5 x 9 cm. Opaskę możemy oznakować metodą termotransferu. Wielkość znakowania wynosi 6 x 5 cm. Opaska ma wszytą kieszonkę na zamek. Można do niej schować pieniądze lub klucze. Opaska będzie przydatna nie tylko biegaczom czy rowerzystom ale również amatorom pieszych wycieczek. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl