Pompony reklamowe

Pompony reklamoweWzory pomponów reklamowychKontakt

 

Pompony reklamowe na każdą okazję!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę pomponów reklamowych.

Aby zobaczyć wszystkie nasze maskotki reklamowe, kliknij w zakładkę Wzory pomponów reklamowych u góry.

MASKOTKA POMPON A. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca maskotkę o wymiarach 4 cm. Maskotka ma kształt kulisty i jest wykonana z miękkiego materiału, ma ruszające się oczka i samoprzylepne łapki. Do maskotki doszyta jest wstążka papierowa dwustronnie laminowana lub satynowa (95 x 15mm, 95 x 20mm, 114 x 15 mm, 114 x 20mm), na której możemy wykonać znakowanie. Istnieje możliwość modyfikacji wzoru i kolorystyki, oraz opracowanie całkiem nowego wzoru. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

MASKOTKA POMPON B. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca maskotkę pompon o wymiarach 4 cm. Maskotka ma kształt kulisty i jest wykonana z miękkiego materiału. Maskotka pomponik ma ruszające oczka, samoprzylepne łapki i rączki. Do maskotki doszyta jest wstążka papierowa dwustronnie laminowana lub satynowa (95 x 15mm, 95 x 20mm, 114 x 15 mm, 114 x 20mm), na której możemy wykonać znakowanie. Maskotka reprezentuje różne zawody i profesje. W ofercie mamy również maskotki w kształcie owoców. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

MASKOTKA POMPON C. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca maskotkę pompon z kartonową buźką. Maskotki w tej grupie przedstawiają zwierzątka. Maskotka pomponik jest wykonana z miękkiego materiału, ma samoprzylepne łapki oraz wystający element kartonowy (buźka, aureolka, łapki).  Do maskotki doszyta jest wstążka papierowa dwustronnie laminowana lub satynowa (95 x 15mm, 95 x 20mm, 114 x 15 mm, 114 x 20mm), na której możemy wykonać znakowanie. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

MASKOTKA POMPON D. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca maskotkę pomponik w kształcie zwierzątek. Maskotka wykonana jest z miękkiego materiału, ma ruszające się oczka i samoprzylepne łapki. Do maskotki doczepiona jest wstążka (110 x 15 mm), na której wykonamy znakowanie. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

MASKOTKA POMPON E. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca maskotkę pomponik w kształcie zwierzątek. Maskotka wykonana jest z miękkiego materiału, ma ruszające się oczka i samoprzylepne łapki. Do maskotki doszyta jest wstążka papierowa dwustronnie laminowana lub satynowa (95 x 15mm, 95 x 20mm, 114 x 15 mm, 114 x 20mm), na której możemy wykonać znakowanie. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

MASKOTKA POMPON F. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca maskotkę pomponik z miękkiego materiału, o ciekawych kształtach i intensywnych kolorach. Do maskotki doszyta jest wstążka papierowa dwustronnie laminowana lub satynowa (95 x 15mm, 95 x 20mm, 114 x 15 mm, 114 x 20mm), na której możemy wykonać znakowanie. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

MASKOTKA POMPON DUŻA G. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca maskotkę pomponik około 10 cm o różnych wzorach i kształtach. Do maskotki doszyta jest wstążka papierowa dwustronnie laminowana lub satynowa (95 x 15mm, 95 x 20mm, 114 x 15 mm, 114 x 20mm), na której możemy wykonać znakowanie. Istnieje możliwość modyfikacji wzoru lub opracowanie własnego projektu. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

MASKOTKA WISZĄCA. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca maskotkę pomponik z nóżkami i rączkami ze sznurka. Maskotka posiada 2 zawieszki: sznurkową i metalowe kółko na łańcuszku. Maskotkę można doczepić do torby lub plecaka jako brelok. Do maskotki doszyta jest wstążka papierowa dwustronnie laminowana lub satynowa (95 x 15mm, 95 x 20mm, 114 x 15 mm, 114 x 20mm), na której możemy wykonać znakowanie. Istnieje także możliwość modyfikacji wzoru i koloru maskotki. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

MASKOTKA SIEDZĄCA. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca maskotkę pomponik posiadającą sznurkowe rączki i nóżki. Do maskotki doszyta jest wstążka papierowa dwustronnie laminowana lub satynowa (95 x 15mm, 95 x 20mm, 114 x 15 mm, 114 x 20mm), na której możemy wykonać znakowanie. Istnieje także możliwość modyfikacji wzoru i koloru maskotki. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

PACYNKA NA PALEC. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pacynkę na palec w kształcie zabawnego zwierzątka. Pacynka ma około 8 cm wysokości i jest wykonana z miękkiego i miłego w dotyku materiału. Do pacynki może być dołączona metka żakardowa lub smycz na której możemy nanieść Państwa logo. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

MASKOTKA FILCOWA. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca maskotkę filcową o różnorodnych kształtach która może być broszką lub kotylionem. Istnieje możliwość modyfikacji wzoru lub opracowanie własnego wzoru. Znakowanie wykonamy na satynowej wstążce doczepionej do maskotki. Mocowanie maskotki: magnes, zawieszka lub agrafka. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

KUKIEŁKA. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kukiełkę na patyczku (ok. 17 cm wys.). Proponujemy różne wzory kukiełek. Istnieje możliwość modyfikacji istniejących wzorów lub opracowanie własnego wzoru kukiełki. Znakowanie: żakardowa metka lub smycz. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

CZYŚCIK DO TELEFONÓW. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca czyścik do telefonów, smartfonów lu tabletów. Czyścik ma zabawny kształt i jest wyposażony w specjalną wkładkę z mikrofibry do czyszczenia ekranów. Dołączona jest do niego zawieszka lub posiada specjalną wtyczkę do gniazda. Sprzedaż od 1 sztuki!!!

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl