Szkoła

Gadżety do szkołyWzory gadżetów do szkołyKontakt

 

Gadżety przydatne w szkole!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę gadżetów przydatnych w szkole.

Aby zobaczyć wszystkie nasze gadżety do użytku szkolnego kliknij w zakładkę Wzory gadżetów do szkoły u góry.

KREDKI DREWNIANE, KREDKI ŚWIECOWE, TEMPERÓWKA 1-6298-00. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca mini zestaw w kartonowej tubie: 6 kredek drewnianych, 6 kredek świecowych i temperówka. Zestaw ma wymiary: 4,5 x 10,2 cm. Zestaw kredek może być wspaniałym prezentem. Każde dziecko będzie zachwycone z zestawu mini kredek.

KREDKI DREWNIANE 7-8580-25. Agencja reklamowa Czarne Magnolia poleca zestaw 6 kredek w kartonowej tubie. Pokrywka tuby posiada temperówkę. Wymiary zestawu wynoszą: średnica tuby 2,7 cm x 10 x 4 cm. Znakowanie wykonamy metoda tampodruku, może też być etykieta cyfrowa. Kredki w tubie przydadzą się zawsze i wszędzie, są niewielkie i nie zajmują zbyt dużo miejsca. Kredki są ładne i funkcjonalne.

KREDKI KWIATEK 7-8251-06. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kredki w sześciu kolorach w kształcie kwiatka. Wymiary: 6 x 5 x 2,4 cm. Znakowanie wykonamy metodą naklejki 3D. Kredki w kształcie kwiatka są nieszablonowe i mają ciekawą formę. Doskonale nadają się na prezent.

KREDKI ŚWIECOWE 1-8606. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw 6 kredek świecowych o wymiarze 5 x 9,3 x 0,8 cm. Kredki są pakowane w kartonowe etui. Dostępne są różne wersje kolorystyczne opakowania: czerwone, niebieskie, żółte. Kredki świecowe maja wyraziste kolory i zmieszczą się w każdym plecaku dziecka.

KREDKI DREWNIANE, LINIJKA, TEMPERÓWKA 1-6101-00. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw kredek drewnianych w skład którego wchodzi: 10 kredek, linijka 15 cm, temperówka oraz kolorowanki (około 20 obrazków). Zestaw jest w pudełku i ma wymiary: 18 x 7,5 x 1,3 cm. Zestaw kredek z kolorowankami może być fantastycznym prezentem dla dziecka.

KREDKI PASTELOWE 5-112337. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw sześciu kolorowych kredek drewnianych w ekologicznym i estetycznym opakowaniu o wymiarach 5,7 x 9cm. Drewniany zestaw mini kredek nie zajmie zbyt wiele miejsca, a można go wykorzystać w każdej sytuacji. Drewniane kredki mają tę zaletę, że nie połamią się jak kredki np. woskowe. Drewniane kredki z pewnością przydadzą się dzieciom, ale także dorosłym, którzy lubią rysować i szkicować.

PIÓRNIK OŁÓWEK 1-591-99. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca piórnik z pluszu w kształcie ołówka. Piórnik jest dostępny w 4 kolorach i jest bardzo przyjemny w dotyku Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Pluszowy piórnik – ołówek jest nieszablonowym piórnikiem. Doskonale nadaje się na prezent.

PIÓRNIK NA ZAMEK Z KARABIŃCZYKIEM 1-6474-10. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca nylonowy piórnik na zamek błyskawiczny z uchwytem do paska. W piórniku znajduje się 12 flamastrów. Piórnik ma wymiary: 10 x 3,8 x 3,2 cm. Piórnik jest dostępny w różnych kolorach. Znakowanie wykonamy metodą termotransrferu w wymiarze: 20 x 40 mm. Nylonowy piórnik jest bardzo praktyczny. Dzięki uchwytowi do paska piórnik będzie zawsze pod ręką.

PIÓRNIK Z KIESZONKĄ 1-6471-04. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca piórnik z poliestru 600D, zamykany na zamek w wymiarze: 21 x 8 x 4 cm. Piórnik posiada z przodu kieszonkę zamykaną na zamek. Piórnik jest dostępny w kolorze niebieskim i czerwonym. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Poliestrowy piórnik jest bardzo praktyczny i funkcjonalny.

PIÓRNIK NA ZAMEK 1-7610-11. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca piórnik zamykany na zamek błyskawiczny w rozmiarze: 21 x 9,5 x 0,8 cm. Piórnik jest wykonany z poliestru 420D i jest dostępny w różnych kolorach. Znakowanie zrobimy metodą termotransferu ( 50 x 20 mm). Piórnik z poliestru jest wygodny i funkcjonalny.

PIÓRNIK Z KALKULATOREM 1-7622-04. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowy piórnik zamykany na zamek błyskawiczny. Piórnik ma wbudowany kalkulator. Wymiary piórnika: 22 x 10,2 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Piórnik z kalkulatorem bardzo się przyda nie tylko dzieciom w szkole. Ten piórnik jest nie tylko ładny ale i funkcjonalny.

PIÓRNIK TRANSPARENTNY Z WYPOSAŻENIEM 1-7657-08. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowy, transparentny piórnik z 2 ołówkami, linijką, gumką, temperówką i długopisem. Piórnik jest dostępny w różnych kolorach i ma wymiary: 22 x11,8 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku (30 x 40 mm). Transparentny piórnik jest ładny i funkcjonalny.

PIÓRNIK Z PLUSZU KRÓWKA 1-672-88. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca piórnik z pluszu w kształcie krówki o wysokości 9,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu. W ofercie mamy jeszcze piórnik w kształcie kotka i pieska. Pluszowy piórnik to sympatyczny gadżet dla dziecka.

FILCOWY PIÓRNIK 14-S1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca piórnik z filcu o ciekawym wyglądzie. Zwijanie w rulon zapewnia, że całość wygląda intrygująco, a sam piórnik nie zajmuje dużo miejsca. Możliwość rozwijania go powoduje, że dostęp do trzymanych wewnątrz przedmiotów jest niezwykle łatwy i szybki. Zastosowanie filcu powoduje, że jest on niespotykanie lekki i nie obciąży dodatkowo torby czy teczki. Piórniki z filcu to ciekawy pomysł na promocje firmy. Do produkcji filcowego piórnika możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY PIÓRNIK 14-S2. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca piórnik z filcu o niewielkich rozmiarach. To poręczne i wygodne zastosowanie niezwykle lekkiego filcowego materiału. Dodatkowo możliwość łączenia dwóch kolorów zapewni, że ten element biurowego wyposażenia nie musi być nudny. Piórnik z filcu to nie tylko praktyczna rzecz do biura ale także świetny gadżet reklamowy. Uchwyt do otwierania zamka błyskawicznego idealnie nadaje się na umieszczenie tam logo firmy. Piórniki z filcu to ciekawy pomysł na promocje firmy. Zastosowanie filcu powoduje, że jest on niespotykanie lekki i nie obciąży dodatkowo torby czy teczki. Do produkcji filcowego piórnika możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWY PIÓRNIK 14-S3. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca klasyczny piórnik z filcu. To średniego rozmiaru standardowy element każdego biura. Posiada on dodatkowy uchwyt, dzięki któremu o wiele łatwiej wyjąć go z torby czy teczki konferencyjnej. Wykonanie z filcu zapewnia, że piórnik jest miły w dotyku, a przenoszone w nim przedmioty chronione są przed wstrząsami i uszkodzeniami. Dodatkowe, wyróżnione miejsca na znakowanie to świetny sposób na umieszczenie logo lub hasła firmy. Piórniki z filcu to ciekawy pomysł na promocje firmy. Zastosowanie filcu powoduje, że jest on niespotykanie lekki i nie obciąży dodatkowo torby czy teczki. Do produkcji filcowego piórnika możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TECZKA 14-T1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca prostą teczkę konferencyjną z filcu. Bez problemu pomieści wszelkie potrzebne dokumenty A4. Zapinanie na rzep zapewnia bezpieczeństwo trzymanych wewnątrz przedmiotów. To niezwykle wygodny i modny sposób na transportowanie dokumentów bez ryzyka pogniecenia. Dzięki użyciu filcowego materiału teczka jest lekka i przyjemna w dotyku. Istnieje możliwość łączenia kolorów. Teczki konferencyjne z filcu to świetny pomysł na reklamowanie swojej firmy. Do produkcji filcowej teczki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TECZKA 14-T2. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową teczkę konferencyjną o prostej budowie. To poręczne akcesorium do każdego biura. Brak klapy zamykającej powoduje, że jest ona bardzo praktyczna. Wkładanie dokumentów jest łatwe, a także dzięki temu dostęp do nich jest wręcz natychmiastowy. Całość jest niezwykle lekka – to dzięki użyciu filcowego materiału, który łączy wytrzymałość z niezauważalną wręcz wagą. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów. Teczki konferencyjne z filcu to świetny sposób na promocję firmy. Do produkcji filcowej teczki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TECZKA 14-T3. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową teczkę konferencyjną poręczną i praktyczną. To w zasadzie pełnoprawna teczka do pracy. Wzmocniony ale miękki w dotyku uchwyt zapewnia wygodę przenoszenia dokumentów. Zapięcie na zamek błyskawiczny pozwala na szybki dostęp do środka teczki. Poza tym chroni dokumenty przed wypadnięciem. W środku znajdują się dwie kieszonki w których można schować klucze, telefon bądź długopis. Teczki konferencyjne z filcu to świetny sposób na promocję firmy. Całość jest niezwykle lekka – to dzięki użyciu filcowego materiału, który łączy wytrzymałość z niezauważalną wręcz wagą. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów. Teczki konferencyjne z filcu to świetny sposób na promocję firmy. Do produkcji filcowej teczki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TORBA 14-B21. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową torbę konferencyjną poręczną i praktyczną. Praktyczna torba z filcu typu listonoszka. Doskonała zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Zamykana na dwa zatrzaski. Posiada przestronne wnętrze z zapinaną na zamek kieszenią. Do tego regulowany pasek i nitowana podwójna rączka. Rozmiar: 25 x 35 x 9 cm. Torby z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. W środku znajdują się dwie kieszonki w których można schować klucze, telefon bądź długopis. Całość jest niezwykle lekka – to dzięki użyciu filcowego materiału, który łączy wytrzymałość z niezauważalną wręcz wagą. Istnieje możliwość łączenia dwóch kolorów. Torby konferencyjne z filcu to świetny sposób na promocję firmy. Do produkcji filcowej torby możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA TECZKA 14-T7. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pękatą teczkę konferencyjną z filcu. To produkt dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca na materiały. Dzięki swej budowie i dużej pojemności pomieści ona nie tylko dokumenty A4, ale nawet grubsze książki. Nitowana rączka z dwóch warstw filcu zapewnia bezpieczne przenoszenie nawet ciężkich materiałów. Klapa zapinana jest tylko na jeden zatrzask, co będzie przydatne przy pełnym zapakowaniu teczki. Teczki konferencyjne z filcu to świetny sposób na promocję firmy. Nasza filcowa teczka występuje w rozmiarze : 23 x 33 x 5 cm (istnieje możliwość dopasowania rozmiaru do potrzeb klienta). Możliwość łączenia dwóch kolorów filcu to szansa na wyróżnienie się z tłumu. Do produkcji filcowej teczki możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

FILCOWA MATA DLA DZIECI 14-MA1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową matę dla dzieci. W bezpieczny sposób zapewni najmłodszym możliwość ciekawej zabawy. Kształt miasta oraz dodatkowe postacie i przedmioty powinny przykuć uwagę dzieci i zachęcić je do wielogodzinnej zabawy. Matę można umieścić na ścianie, a postacie i inne elementy umieszczać w dowolnie wybranym miejscu – tym samym codziennie tworząc nowy obrazek. Filc w sposób naturalny „lepi się” do filcu, dlatego nie należy obawiać się, że umieszczone elementy odpadną. Na życzenie Klienta możemy wykonać dowolnie zaprojektowane elementy – np. owoce i warzywa oraz karton soku z logo. Całość jest bardzo bezpieczna – filc jest niezwykle miękkim materiałem. Naszą filcową matę wykonamy w dowolnym rozmiarze. dostosowanym do potrzeb Klienta. Możliwość łączenia dwóch kolorów filcu to szansa na wyróżnienie się z tłumu. Do produkcji filcowej maty możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

 

ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI Z ALUMINIUM 1-2786. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca aluminiową zakładkę do książek o wymiarach: 5,5 x 13,5 x 1,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą graweru (20 x 20 mm). Zakładka oprócz standardowej funkcji zakładki spełnia jeszcze niezależną funkcję – bardzo przydatnego uchwytu na długopis. Zakładka do książek ma ciekawy kształt i występuje w różnych kolorach.

FILCOWA ZAKŁADKA 14-Z1. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca filcową zakładkę do książek. To doskonały sposób by urozmaicić proces czytania wśród dzieci. Zakładka posiada ciekawy kształt oraz zabawne wycięcia, dzięki czemu powinna zainteresować najmłodszych. Zastosowanie filcu powoduje, że całość jest przyjemna w dotyku oraz bardzo elastyczna. Wiele dostępnych kolorów powoduje, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Filcowe zakładki do książek to niezwykły gadżet dla najmłodszych. Dodatkowo zakładka z filcu jest miła w dotyku i wytrzymała. Zakładki z filcu to oryginalny pomysł na gadżety reklamowe. Do produkcji zakładek filcowych możemy zastosować dwa rodzaje materiału: filc poliestrowy 100 % lub filc wełniany 100 %. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu, graweru laserowego, haftu lub doszyjemy metkę.

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl