Torby, plecaki i teczki reklamowe

Torby, plecaki i teczki reklamoweWzory toreb, plecaków i teczekKontakt

 

Torby, plecaki i teczki reklamowe na każdą okazję!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę toreb, plecaków i teczek reklamowych.

Aby zobaczyć wszystkie nasze propozycje toreb, plecaków i teczek reklamowych kliknij w zakładkę Wzory toreb, plecaków i teczek u góry.

TECZKA NA DOKUMENTY 1-2160-04. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca teczkę zamykaną na zamek. Teczka na dokumenty jest zrobiona z poliestru, posiada miejsce na wizytówkę. Teczka ma wymiary: 34,5 x 25,5 x 0,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Dostępne są teczki w kolorze niebieskim  (1-2160-04), czarnym (1-2160-03), czerwonym (1-2160-05) i zielonym (1-2160-10). Teczka na dokumenty jest pojemna i wygodna przyda się w domu i w pracy, a także na konferencji. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TECZKA KONFERENCYJNA 1-2351. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca teczkę konferencyjną A5 z poliuretanu o wymiarze: 17 x 22 cm . Znakowanie na teczce na dokumenty wykonamy metodą transferu. Teczka konferencyjna nie zawiera notatnika i długopisu. Elegancka teczka na dokumenty będzie przydatna w pracy.

TECZKA REKLAMOWA 1-2370. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca teczkę z poliuretanu w kolorze czarnym o wymiarach: 25 x 32 cm. Znakowanie możemy wykonać metodą graweru laserowego. Ta elegancka i funkcjonalna teczka przyda się w domu i w biurze.

TECZKA NA DOKUMENTY A4 1-2423. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca teczkę na dokumenty o wymiarach: 32 x 22,5 x 1 cm. Teczka jest wykonana z polipropylenu i ma 4 rozkładane kieszenie. Zamykana jest na gumkę, która zahaczana jest na gustowny guziczek. Znakowanie wykonamy metodą tamponu. Teczka A4 na dokumenty z kieszeniami jest wygodna w użyciu. Możemy pogrupować dokumenty i włożyć do osobnych kieszeni, dzięki temu będzie można znaleźć natychmiast szukany dokument. Teczka jest lekka, wystarczająco sztywna i wygodna. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TECZKA ZE SKÓRY EKOLOGICZNEJ NA RAMIĘ 1-2514. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca teczkę wykonaną ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym z przegrodami zapinaną na srebrną klamerkę. Torba ma wymiary: 42 x 34,5 x 10 cm i posiada regulowany pasek na ramię. Znakowanie wykonamy metodą tłoczenia. Ta elegancka torba przyda się nie tylko w wyjazdy służbowe. Jest praktyczna, przyda się na co dzień. Torba jest bardzo pojemna można w niej trzymać dokumenty, notesy i przybory do pisania. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TECZKA A4 Z NOTATNIKIEM 1-2543. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca teczkę konferencyjną A4, wykonaną z polichlorku winylu, metalu i papieru, o wymiarach 25 x 31,5 x 0,7 cm. Teczka zawiera notatnik (30 stron w linie), oraz dużą kieszeń na dokumenty, 2 kieszenie na karty bądź wizytówki i miejsce na długopis. Znakowanie wykonamy metodą graweru laserowego. Ta elegancka teczka przyda się każdemu pracownikowi biurowemu oraz każdemu kto lubi ładne i funkcjonalne rzeczy. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TECZKA KARTONOWA 1-2564. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną, kartonową teczkę na dokumenty w kolorze naturalnym o wymiarach: 25 x 34,5 x 3,1 cm. Teczka zamyka się na gumkę. Możemy wykonać znakowanie na niej metodą sitodruku i tampodruku. Kartonowa teczka przyda się w pracy i w domu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TECZKA Z KALKULATOREM 1-2585. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca teczkę wykonaną z poliuretanu o wymiarach: 35 x 28,5 x 5 cm. Teczka jest dostępna w kolorze ciemnobrązowym i jasnobrązowym. Teczka z kalkulatorem ma krótką rączkę za którą można trzymać teczkę jak torbę. Nasza teczka z kalkulatorem zawiera notatnik (20 kartek) i kalkulator. Teczka konferencyjna z kalkulatorem ma dużo miejsca i wiele przegródek. Znakowanie wykonamy metodą graweru laserowego. Ta elegancka i pojemna teczka jest bardzo przydatna w pracy. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TECZKA KONFERENCYJNA A4 1- 2588. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca teczkę konferencyjną A4 z notatnikiem (30 kartek), o wymiarach: 24 x 31 x 1 cm. Teczka wykonana jest z plastiku i papieru w kolorach: czarnym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Teczka zamykana jest na gumkę zahaczaną o oryginalny guziczek. Na teczce możemy wykonać znakowanie metodą sitodruku i tampodruku. Kolorowe teczki są giętkie, funkcjonalne i ładne.

TECZKA KONFERENCYJNA 1-2593. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną, kartonową teczkę konferencyjną o wymiarach: 34,5 x 28,5 x 2,3 cm. Teczka zawiera notatnik (20 kartek), długopis, 25 karteczek samoprzylepnych (7,4 x 7,4 cm) oraz 125 karteczek samoprzylepnych (7,5 x 1,5 cm). Teczka ma wycięty otwór na dłoń. Znakowanie wykonamy metodą tamponu lub sitodruku. Ekologiczna kartonowa teczka jest ładna i funkcjonalna, przyda się nie tylko w pracy ale i w domu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TECZKA NA DOKUMENTY 1-2618. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikową teczkę na dokumenty o rozmiarach 33cm x 24cm. Teczka jest dostępna w kolorze czarnym, czerwonym i niebieskim. Zapinana jest na 2 zatrzaski. Znakowanie wykonamy metoda sitodruku lub tampodruku. Plastikowa teczka przydaje się w pracy i w domu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TECZKA KONFERENCYJNA 1-2625. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca teczkę konferencyjną wykonaną z poliestru 600D w kolorach: czarnym, czerwonym, pomarańczowym i niebieskim. Teczka jest zamykana na zamek. Zawiera notatnik (20 kartek) i przegródkę na dokumenty. W miejscu gdzie jest zamek znajduje się kolejna przegródka, do której można włożyć wizytówkę lub przybory do pisania. Znakowanie możemy wykonać metodą sitodruku lub termotransferu. Teczka konferencyjna jest funkcjonalna i ładna. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TECZKA KONFERENCYJNA 1-2783. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca teczkę konferencyjną z poliestru 600D o wymiarach: 24,8 x 32,3 x 1 cm. Teczka jest dostępna w kolorach: szarym, niebieskim, czerwonym, żółtym, zielonym i czarnym. Teczka po otworzeniu zawiera notatnik (20 kartek), przegródkę na dokumenty i kieszonkę na wizytówkę. Teczka zamykana jest na zamek. Znakowanie możemy wykonać metodą termotransferu i sitodruku. Teczka konferencyjna z poliestru jest starannie wykonana, funkcjonalna i ładna. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TECZKA KONFERENCYJNA 7-7411. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną, kartonową teczkę konferencyjną o wymiarach; 34,5 x 28,5 x 2,5 cm. W teczce wycięty jest uchwyt na dłoń. W kartonowej teczce znajduje się 6 kolorowych samoprzylepnych karteczek, biały blok w linie (20 kartek) i długopis. Znakowanie możemy wykonać metodą tamponu i sita. Teczka ekologiczna zamykana jest na zatrzaski i jest wygodna i funkcjonalna.

TORBA EKOLOGICZNA Z DŁUGIMI USZAMI 16-TT191. Agencja reklamowa Czarne Magnolia poleca torbą ekologiczną, o wymiarach: 42 x 38 x 10 cm. Torba wykonana jest z materiału non woven. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku lub termotransferu.

TORBA EKOLOGICZNA 16-Te143. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę ekologiczną, o wymiarach: 38 x 38 x 10 cm. Torba wykonana jest z materiału non woven. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku lub termotransferu. Zamówienia realizujemy już od 1 sztuki.

TORBA EKOLOGICZNA Z USZAMI 16-TG 105. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną torbę z materiału non woven, o wymiarach: 30 x 34 x 20 cm.. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku lub termotransferu. Zamówienia realizujemy już od 1 sztuki!!!

TORBA EKOLOGICZNA Z USZAMI 16-TO174. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę ekologiczną, o wymiarach: 35 x 40 x 15 cm. Torba wykonana jest z materiału non woven. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku, termotransferu – nadruk na zdjęciu jest przykładowy. Torba występuje w różnych kolorach. Zamówienia realizujemy już od 1 sztuki!!!

TORBA NA ZAKUPY 3-56-0808056. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na zakupy w rozmiarze: 21,5 x 20,5 x 2 cm lub w rozmiarze: 40 x 34 x 20 cm. Torba wykonana jest z polipropylenu. Znakowanie wykonamy metodą transferu lub sitodruku. Torbę zapina się na zatrzask. Torba na zakupy jest pojemna i wytrzymała (ma wzmocnione dno). Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA NA ZAKUPY 8-6875205. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca dużą torbę na zakupy o wymiarach:33 x 24,5 x 37,5 cm. Torba jest dostępna w 5 kolorach: niebieskim, czerwonym, żółtym, zielonym i beżowym. Znakowanie wykonamy metodą transferu lub termotransferu.. Torba na zakupy ma długie uchwyty umożliwiające noszenia torby na ramieniu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA NA ZAKUPY 8-6874804. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na zakupy z materiału non-woven w kolorze niebieskim. Torba ma wymiary: 31,5 x 0,2 x57 cm i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Znakowanie wykonamy metodą transferu lub termotransferu. Torba na zakupy jest bardzo wygodna, pojemna i wytrzymała. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA TERMICZNA 8-6874904. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę termiczną z materiału non-woven w kolorze niebieskim o wymiarach: 32,7 x 14 x 40 cm. Torba posiada dodatkową kieszeń i ma długie poręczne uszy. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu i transferu. Torba termiczna znakomicie sprawdza się w podróży lub na plaży. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA NA ZAKUPY 3-56-0820518. Agencja reklamowa Czarne magnolie poleca torbę na zakupy z poliestru. Torba ma wymiary: 38 x 28-42 x 13,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Torba zamykana jest na zamek błyskawiczny, posiada wewnętrzną kieszeń na portfel i klucze (zamykana na zamek błyskawiczny). Pasek na ramię można regulować. Torba jest wygodna i pojemna, można jej używać także na plaży czy wycieczce. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA NA ZAKUPY 3-56-0820542. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na zakupy z poliestru o wymiarach: 42 x 21 x 33 cm. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Torba posiada 2 kieszenie boczne, zamyka się na zamek błyskawiczny, posiada wewnętrzną kieszeń na telefon komórkowy. Torba ma wytrzymałe uchwyty i wzmocnione dno. Z przodu torby widnieje ładny motyw roślinny. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA NA ZAKUPY NA ZAMEK 3-56-0820546. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca niebiesko-granatową torbę na zakupy z poliestru w rozmiarze: 47–42 x 34 x 9,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Torba posiada kieszeń zapinaną na zatrzask, przednią kieszeń zapinaną na zamek błyskawiczny oraz dwa paski na ramię. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA NA ZAKUPY Z DŁUGIMI USZAMI 3-560820551. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na zakupy wykonaną z poliestru w rozmiarze: 38 x 38 cm. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Torba posiada dużą komorę na zamek błyskawiczny oraz długie uszy do noszenia torby na ramię. Do torby umocowany jest uchwyt do zaczepienia kluczy lub breloka z żetonem do wózków sklepowych. Torba występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA NA ZAKUPY 6-273405. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na zakupy z poliestru o wymiarze: 33 x 41,5 x 0,3 cm. Torba jest w kolorze czerwonym i zapina się na zatrzask. Znakowanie wykonamy metoda sitodruku, transferu lub termotransferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA PAPIEROWA NA ZAKUPY 8-6334001. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na zakupy, o wymiarach: 42 x 14 32 cm.. Torba wykonana jest z grubego papieru w kolorze naturalnym, a jej boczne ścianki zrobione są z non –woven w kolorze brązowym. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku lub termotransferu. Torba ma długie i wygodne uszy. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA EKOLOGICZNA Z JUTY NA ZAKUPY 8-6753601. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną torbę z juty o wymiarach: 45 x 35 x 13 cm. Torba jest w kolorze naturalnym, zamyka się na guzik, uchwyty torby wykonane są z grubych bawełnianych sznurków w kolorze naturalnym. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu. Ekologiczna torba jest pojemna i wytrzymała. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA EKOLOGICZNA Z JUTY NA ZAKUPY 8-6753809. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ekologiczną torbę z juty z bambusowymi uchwytami, o wymiarach:33 x 27 x 11 cm. Torba zapinana jest na guzik i bawełnianą haftkę. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu. Ekologiczna torba występuje w 3 wersjach: brązowo-niebieskim, brązowo-pomarańczowym i brązowo-zielonym. Torba z juty jest pojemna i wygodna. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

PLECAK EKOLOGICZNY Z BAWEŁNY 6-346606. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plecak na zakupy w postaci bawełnianego worka zaciąganego mocnym sznurkiem, o wymiarach: 45 x 51 cm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku lub transferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

WOREK – PLECAK SPORTOWY BAWEŁNIANY 8-6346606. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca worek – plecak sportowy, bawełniany w naturalnym kolorze, ze sznurkami do założenia na ramiona oraz sznureczkiem do zapinania w rozmiarze 45 x 51 cm. Znakowanie możemy wykonać metodą sitodruku w rozmiarze 28 x 28 cm. Bawełniany i ekologiczny worek – plecak sportowy jest wygodny, pojemny i ładny. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA KONFERENCYJNA NA RAMIĘ ZŁOTA 6-754698. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę w kolorze złotym w rozmiarze 36 x 30 x 10 cm. Torba wykonana jest z materiału non woven. Znakowanie na niej wykonamy metoda sitodruku. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA NA ZAKUPY SKŁADANA 6-897407. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca składaną torbę na zakupy o wymiarach: 36,2 x 46 x 2,5 cm. Torba posiada 2 przegrody zamykane na rzep. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA KONFERENCYJNA MŁODZIEŻOWA NA RAMIĘ 8-2490203. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca młodzieżową torbę na ramię z poliestru o wymiarach:40 x 35 x 2 cm. Znakowanie wykonamy metodą transferu lub termotransferu. Torba ma modne skośne zapięcie i regulowany pasek. Możemy zaproponować torbę na ramię w kilku kolorach (czarnym, niebieskim i czerwonym). Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA KONFERENCYJNA NA RAMIĘ 8-2810903. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na ramię z tworzywa sztucznego z trzema małymi kieszonkami na artykuły piśmienne oraz jedną dużą kieszenią. Wymiary torby reklamowej na ramię, to: 33 x 27,5 x 13,0. Torba reklamowa na ramię występuje w wielu kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym, białym, szarym, pomarańczowym i jasnozielonym). Znakowanie wykonamy metodą sitodruku. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA NA ZAKUPY 8-6868608. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na zakupy o rozmiarze: 40 x 35 x 6 cm. Torba wykonana jest z poliestru i nylonu. Znakowanie wykonamy metodą transferu lub termotransferu. Torba jest w kolorze żółtym z elementami czarnymi. Torba na zakupy jest pojemna i wygodna. Oferujemy także torby w kolorze: niebieskim, granatowym, żółtym, czerwonym i seledynowym. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA NA RAMIĘ 8-6869203. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na ramię z poliestru w kolorze czarnym z jasnym obszyciem. Torba ma wymiary: 50 x 28 x 12 cm. Znakowanie wykonamy metodą transferu lub termotransferu. Torba posiada dodatkową kieszeń na klapie i regulowany pasek. Torba doskonale nadaje się do podróży. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA KONFERENCYJNA NA RAMIĘ 8-6337505. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę z materiału non-woven o wymiarach: 29x 1 x 33 cm w kolorze czerwonym z elementami czarnymi. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu. Torba posiada długi uchwyt dzięki któremu torbę z łatwością można nosić na ramieniu. Torba na ramię występuje w 4 kolorach: niebieskim z czarnymi dodatkami, żółtym z czarnymi dodatkami, seledynowym z czarnymi dodatkami i czerwonym z czarnymi dodatkami. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA IZOTERMICZNA 7-7883-09. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca aluminiową, izotermiczną torbę na 6 puszek w kolorze zielonym z białą lamówką. Torba wykonana jest z materiału non-woven i ma wymiary: 19,5 x 14 x 14 cm. Na torbie można drukować. Dzięki pojemnikom chłodzącym torba ma właściwości lodówki – włożone do niej puszki z napojami nie nagrzeją się i będą chłodne. Torba izotermiczna przydaje się w upalne dni i noce, a także gdy jesteśmy w podróży. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA CHŁODZĄCA 7-8029-48. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca sportową torbę chłodzącą z materiału non-woven poliester w kolorze cytrynowym. Torba posiada rączki w kontrastowym kolorze szarym. Ma wymiary 29 x 12 x 21 cm. Można na niej drukować. Torba posiada pojemniki chłodzące i lodówkę, dzięki niej napoje i pożywienie nie ogrzeją się i będą chłodne. Torba chłodząca doskonale nadaje się w podróży, na wycieczkę i na plażę. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA IZOTERMICZNA 3-56-0802018. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę izotermiczną na ramię o wymiarach: 20 x 7 cm. Torba wykonana jest z nylonu w kolorze: czerwonym, zielonym i niebieskim z czarnymi wstawkami. Torba na ramię ma regulowany pasek i otwór do picia – pić można bez wyciągania butelki (0,5 l.) z pokrowca. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA NA PREZENTY BOŻE NARODZENIE 3-0902320. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na prezenty świąteczne z filcu. Torba bałwanek ma błękitną czapeczkę i która spełnia funkcję uchwytu. Wymiary świątecznej torby na prezenty: Wymiar: 19 cm x 27,5 cm. Nadruk wykonamy termotransferem pod uśmiechem bałwanka.

TORBA NA PREZENTY Z MIKOŁAJEM 3-0902306. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę na prezenty świąteczne.  Torba na prezenty z akcentem świątecznym ma wymiary 25cm x 30cm. Torba wykończona jest sznureczkiem który umożliwia zamknięcie prezentów w środku lub zawieszenie torby np. na choince. Na torbie świątecznej mikołajową aplikacją wykonamy znakowanie metodą termotransferu.

 

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl