Walentynki

Gadżety walentynkoweWzory gadżetów walentynkowychKontakt

serce puzzle

 

 

Gadżety walentynkowe dla Każdego!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę gadżetów Walentynkowych. Gadżety z motywem walentynkowym to miły prezent nie tylko dla zakochanych. Aby zobaczyć wszystkie nasze gadżety walentynkowe, kliknij w zakładkę Wzory gadżetów walentynkowych u góry.

 

SERCE PUZZLE L24 drewniane. Polecamy drewniane puzzle w kształcie serca. Wymiary: 142x128x3mm. Znakowanie wykonamy metodą graweru. Zamieścimy na puzzlach dowolną grafikę. Układanka zapakowana jest w woreczek foliowy z klejem. Dołączona etykieta z wzorem układanki. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

BRELOK DWA SERCA 1-2040. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok w kształcie dwóch połączonych ze sobą serc. Walentynkowy brelok do kluczy „dwa serca” wykonany został z transparentnego plastiku w kolorze czerwonym. Do walentynkowego breloka dołączone zostało metalowe kółeczko które umożliwia zaczepienie kluczy  lub innych niezbędnych elementów. Wymiary breloka” dwa serca”: 5cm x 2,4cm x 0,5cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

PUDEŁKO Z MIĘTÓWKAMI W KSZTAŁCIE SERCA 1-5180. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca niewielkie pudełeczko w kształcie serca z pudrowymi cukierkami o smaku miętowym. Walentynkowe pudełko z miętówkami zawiera ok. 50 szt. cukierków które wysypać można na rękę przez niewielki otwór. Miętówki nie zawierają cukru więc mogą być spożywane przez diabetyków. Pojemnik na cukierki został wykonany z transparentnego plastiku w kolorze czerwonym. Wymiary pudełka „serce”: 6,5cm x 7,2cm x 0,6cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

BRELOK ANTYSTRESOWY DO KLUCZY SERCE 1-4018_05_A. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca antystresowy breloczek do kluczy w kształcie serca o wymiarach 4,2 x 4 x 3 cm. Produkt wykonany jest z bardzo przyjemnej pianki. Można go używać do odstresowywania się oraz jako breloka do kluczy. Będzie także doskonałą maskotką w samochodzie. Na gadżetach antystresowych wykonamy znakowanie (nadruk) metodą tampodruku.

KLIP ODBLASKOWY W KSZTAŁCIE SERCA 1-6463. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wielofunkcyjny klip odblaskowy z dodatkowym migającym światełkiem. Klip może być użyty przy rowerze, a także przypięty do ubrania. Walentynkowy klip odblaskowy wykonany jest z plastiku w kolorze czerwonym, a z tyłu posiada włącznik lampki oraz sprężynujące ramię które pozwoli go umieścić w każdym miejscu. Wymiary klipu „serce”: 5,1cm x 5cm x 1,7cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

KUBEK W KSZTAŁCIE SERCA Z ŁYŻECZKĄ 1-6463. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kubek w kształcie serca z łyżeczką. Kubek w kształcie serca posiada otwór w uchu który pozwala na dołączenie do kubka łyżeczki. Ceramiczny kubek posiadamy w kolorze: czerwonym, zielonym, brązowym, pomarańczowym i żółtym. Wszystkie łyżeczki są dopasowane kolorystycznie do kubków. Wymiary kubka „serce”: 8,3cm x 10,9cm x 10cm. Pojemność kubka „serce”: 260ml. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

DŁUGOPIS W LAMPKĄ W KSZTAŁCIE SERCA 1-1208. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca długopis plastikowy z migającą ozdobą w kształcie serca. Długopis z kolorową, przezroczystą obudową zakończony jest imitacją żarówki w kształcie serca. Wymiary długopisu z sercem: ⌀1,2cm x 19,5cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Sprzedaż już od 1 sztuki!!!

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jeden z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl