Wypoczynek i zabawa

WypoczynekWzory gadżetów na wypoczynekKontakt

 

Gadżety reklamowe na wypoczynek!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę w zakresie gadżetów na wolne chwile.

Aby zobaczyć wszystkie nasze propozycje na wypoczynek, kliknij w zakładkę Wzory gadżetów na wypoczynek u góry.

FRISBEE 7-1312-10. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowe frisbee w różnych kolorach o średnicy 23 cm i wysokości 2 cm. Na frisbee można drukować metodą sitodruku. Frisbee lubią wszyscy ludzie i niektóre zwierzęta. Frisbee to ruch, zdrowie i zabawa na wolnym powietrzu – w mieście, na wsi i na plaży. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

LATAWIEC 3-56-0606010. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca latawiec z poliestru o wymiarach: 70 x 58 cm. Stelaż latawca wykonany jest z włókna szklanego, przez co konstrukcja latawca jest lekka. Latawiec posiada uchwyt na sznurek. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Latawiec występuje w 2 kolorach : czerwonym i niebieskim. Do latawców doczepione są kolorowe ogony. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KARTA ANTYKLESZCZOWA 11-04317603. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikową kartę antykleszczową w różnych kolorach. Karta ma wielkość dowodu osobistego lub karty bankomatowej. Karta służy do usuwania kleszczy ze skóry. Karta antykleszczowa przydaje się na wycieczkach, zwłaszcza w lesie gdzie roi się od kleszczy. Jej niewielki rozmiar i kształt pozwala na noszenie jej zawsze przy sobie w portfelu. W kartę antykleszczową wbudowana jest lupa która ułatwi ocenę rozmiaru kleszcza, a następnie pozwoli dobrać wielkość końcówki usuwającej kleszcza. Szybka interwencja w przypadku ataku kleszcza jest bardzo ważna. Nadruki wykonamy na części lub całości karty. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

ETUI NA KARTĘ 1-4376. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca etui na kartę kredytową i bankomatową o wymiarze: 6 x 9 x 9 x 0,4 cm. Etui wykonane jest z plastiku, znakowanie wykonamy na nim metodą tampodruku. Etui jest dostępne w 3 kolorach: białym, czerwonym i niebieskim. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

ETUI NA SZCZOTECZKĘ 1-9524. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowe etui na szczoteczkę do zębów z przyssawką. Etui ma wymiary: 4,5 x 3,2 xx 2 cm. Etui na szczoteczkę do zębów występuje w 4 kolorach: białym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Etui jest bardzo wygodne w podróży, dzięki przyssawce można etui ze szczoteczką doczepić do ściany, lustra lub płytek. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

POJEMNIK NA TOREBKI FOLIOWE 7-7681. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowy pojemnik na torebki foliowe (10 sztuk) z karabinkiem o średnicy 4,1 x 10 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Pojemnik jest niewielki i łatwo można z niego wyjąć torebkę, aby posprzątać po swoim psie na spacerze. Dzięki karabinkowi pojemnik można zaczepić do torby lub plecaka. Pojemnik występuje w 3 kolorach: białym, niebieskim i czerwonym. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

PIŁKA PLAŻOWA NADMUCHIWANA 7-1627-10. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca nadmuchiwaną piłkę plażową z kolorowymi paskami. Piłka ma średnicę 23,5 cm i jest wykonana z pvc. Na piłce można drukować metodą sitodruku i tamponu. Piłka plażowa nadmuchiwana nie zajmuje dużo miejsca i jest ulubioną zabawką dzieci.

TORBA IZOTERMICZNA 7-3101-66. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca izotermiczną torbę z poliestru 600D w kolorze niebieskoszarym o wymiarach 26 x 19 x 34 cm. Z przodu torba posiada kieszeń i dwa suwaki. Można na niej drukować metodą sitodruku, transferu, oraz drukiem cyfrowym. Wielkość nadruku 80 x 150mm. Ponieważ torba posiada pojemniki chłodzące i lodówkę, doskonale się sprawdzi w podróży lub na plaży. Dzięki niej jedzenie i napoje pozostaną chłodne. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA IZOTERMICZNA 7-8529-06. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca izotermiczną torbę o pojemności 1,5 litra. Torba wykonana jest z wygodnego poliestru 210D, wykończenia torby są zrobione z fizeliny (non-woven). Wymiary torby to 26 x 17 x 32 cm. Można na niej drukować metodą sitodruku, transferu i metodą cyfrową. Torba posiada pojemniki chłodzące i lodówkę, dzięki temu jej zawartość się nie nagrzeje. Torba izotermiczna doskonale nadaje się na wycieczki i na plażę. Dzięki niej Wasze napoje i jedzenie będą przyjemnie chłodne. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

GRA PLAŻOWA-ZŁAP PIŁKĘ 7-3852-10. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca grę dwuosobową pt. złap piłkę. Gra składa się z 2 paletek które na zewnętrznej stronie paletki mają zamontowane białe elastyczne pasy, pod które wsadza się dłonie. Wewnętrzna strona paletki wyścielona jest materiałem „rzepowym”. Gra polega na rzucaniu piłką i łapaniu jej przy pomocy paletki. Średnica paletki wynosi 15 cm, wysokość 2 cm. Na paletce można drukować metodą tamponu, można tez zastosować etykietę cyfrową. Gra plażowa-złap piłkę jest świetną zabawą dla dzieci i dorosłych. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

ZESTAW PIERWSZEJ POMOCY, APTECZKA 7-6422-05. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw pierwszej pomocy w biało-czerwonym etui na którym można wykonać znakowanie. W zestawie znajdują się: 1 para nożyczek, 3 bandaże, 1 rolka waty, 2 chusteczki czyszczące, 5 plastrów samoprzylepnych, 1 rolka plastra i 6 patyczków z wacikami. Etui ma wymiary: 10 x 6,5 x 3,7 cm. Zestaw pierwszej pomocy przydaje się w podróży, ma niewielkie rozmiary i nie zajmie zbyt wiele miejsca. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

ZESTAW PIERWSZEJ POMOCY APTECZKA 7-6423-06. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw pierwszej pomocy w eleganckim biało-czarnym etui na którym można drukować metodą sitodruku, transferu i metodą cyfrową. W apteczce znajdują się: jedna para nożyczek, 3 bandaże, 1 duży trójkątny bandaż jednorazowy, 1 rolka waty, 2 chusteczki czyszczące, 5 bandaży klejących, 1 rolka plastra i 6 patyczków z wacikami. Zestaw ma wymiary 13 x 10 x 4,5 cm. Ten niewielki ale pojemny zestaw pierwszej pomocy przyda się nie tylko w podróży ale i w domu. Jego niewielkie rozmiary pozwolą na przechowywanie zestawu właściwie wszędzie. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

ZESTAW PIERWSZEJ POMOCY 7-7962-05. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw pierwszej pomocy w bezwinylowym, biało-czerwonym etui zamykanym na zamek, o wymiarach 8,5 x 8,5 x 3 cm. W zestawie znajdują się: para nożyczek, 1 plaster samoprzylepny, 1 komplet mokrych chusteczek, 3 bandaże i 3 agrafki. Na etui można drukować. Zestaw pierwszej pomocy zawsze się przyda, zwłaszcza w podróży. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

ZESTAW PIERWSZEJ POMOCY 7-7202-08. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw pierwszej pomocy w etui z poliestru w kolorze zielonym. Etui o wymiarach: 10 x 7 x 2 cm, zamykane jest na zamek błyskawiczny i posiada karabinek do zaczepienia do torby lub plecaka. Znakowanie wykonamy metodą transferu lub sitodruku. W skład zestawu pierwszej pomocy wchodzą: nożyczki, mokre chusteczki, bandaż gazowy, 3 bawełniane patyczki z wacikami i 5 plastrów samoprzylepnych. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

MINI APTECZKA 7-120-06. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca mini apteczkę. W skład apteczki wchodzi: plastikowy pojemnik o wymiarach: 12 x 8,5 x 3 cm, nożyczki, agrafki i różnej wielkości plastry. Zestaw pierwszej pomocy jest rozlokowany w 9 przegródkach pudełka. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku i tampodruku. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

FRISBEE Z PLASTIKU 7-6798-10. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowe frisbee w kolorze pomarańczowym ze wzorem 8 półksiężyców o średnicy 23 cm. Na frisbee można drukować metodą sitodruku. Frisbee to ulubiona gra na wolnym powietrzu ludzi i zwierząt. Frisbee to zdrowie, ruch i świetna zabawa. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

GRA RAKIETKI Z PIŁKĄ 7-7226-04. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca komplet 2 plastikowych rakietek z piłką. Rakietki są dostępne w różnych kolorach i mają rozmiar: 39,5 x 27 cm. Na rakietkach można drukować metodą: sitodruku, transferu. Można też zastosować druk cyfrowy. Rakietki są fantastyczną zabawką ruchową dla dzieci. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

MATA PLAŻOWA 7-7277-10. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca matę plażową w kolorze żółtym z materiału PP woven o wymiarach 180 x 60 cm. Na macie można drukować metodą: sitodruku, transferu i transferu cyfrowego. Mata plażowa po zwinięciu waży 0.246 kg i jest bardzo wygodna. Mata plażowa sprawdza się na wolnym powietrzu jest poręczniejsza od leżaka czy koca. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

OSŁONA NA SZYBĘ 7-7141-16. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca aluminiową osłonę na szybę do samochodu o wymiarach: 120 x 60 x 0,2 cm. Znakowanie wykonamy metodą sitodruku. Osłona posiada 2 elastyczne taśmy do wygodniejszego składania i jest w kolorze srebrnym. Osłona na szybę chroni nasz samochód przed upałem. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

PAREO 7-75 NA PLAŻĘ 60-38. Agencja reklamowa Czarne Magnolia poleca bawełniane pareo na plażę w modnych kolorach. Plażowe pareo ma wymiary 110 x 150 cm. Można na nim drukować metodą transferu i transferu cyfrowego. Pareo doskonale sprawdza się na plaży i ma wiele zastosowań. Można je zawiązać na sobie i potraktować jako okrycie wierzchnie. Można też położyć na piasku i się na nim opalać. Można też się nim wytrzeć po wyjściu z wody jeżeli nie ma ręcznika pod ręką lub też okryć się pareo przed słońcem. Bawełniane pareo jest zdrowe, bezpieczne i zawsze modne. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KOMPLET 4 KLIPSÓW DO PLAŻOWEGO RĘCZNIKA 7-7664-06. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca komplet klipsów do zamocowania ręcznika na plaży. W komplecie znajdują się 4 plastikowe klipsy w kolorze białym. Wymiar każdego klipsa wynosi: 15 x 7 x 0,3 cm. Na klipsach można stosować metodę drukowania tamponem oraz zastosować naklejki 3D. Klipsy rewelacyjnie sprawdzają się na plaży, dzięki nim wiatr nie porwie ręcznika. Komplet klipsów nie zajmuje wiele miejsca i jest niezbędny dla plażowiczów. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

OPARCIE PLAŻOWE 7-7878-05. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca składane oparcie plażowe. Rama oparcia zrobiona jest z drzewa bukowego, a oparcie wykonane jest z czerwonego poliestru. Do oparcia dołączony jest pokrowiec z poliestru z paskiem na ramię. Wymiary oparcia: 49 x 66 x 2,5 cm. Na oparciu plażowym można zamieścić Państwa logo. Oparcie plażowe jest bardzo wygodne w użyciu. Dzięki niemu wygodniej będzie można czytać książkę na plaży czy napawać się widokiem.

OSŁONA PLAŻOWA 3-56-0602113. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca osłonę plażową o wymiarach: 120 x 65 cm lub 40 x 40 cm. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Osłona na plażę jest łatwa do rozłożenia i do demontażu. Posiada wygodną powierzchnię do leżenia z częścią zacienioną. Dzięki słupkom z włókna szklanego osłona plażowa łatwo się pozycjonuje. Osłona jest zapakowana w okrągłą torbę z dwoma uchwytami, zamykaną na zamek błyskawiczny.

TORBA IZOTERMICZNA 7-7883-09. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca aluminiową, izotermiczną torbę na 6 puszek w kolorze zielonym z białą lamówką. Torba wykonana jest z materiału non-woven i ma wymiary: 19,5 x 14 x 14 cm. Na torbie można drukować. Dzięki pojemnikom chłodzącym torba ma właściwości lodówki – włożone do niej puszki z napojami nie nagrzeją się i będą chłodne. Torba izotermiczna przydaje się w upalne dni i noce, a także gdy jesteśmy w podróży. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA CHŁODZĄCA 7-8029-48. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca sportową torbę chłodzącą z materiału non-woven poliester w kolorze cytrynowym. Torba posiada rączki w kontrastowym kolorze szarym. Ma wymiary 29 x 12 x 21 cm. Można na niej drukować. Torba posiada pojemniki chłodzące i lodówkę, dzięki niej napoje i pożywienie nie ogrzeją się i będą chłodne. Torba chłodząca doskonale nadaje się w podróży, na wycieczkę i na plażę. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

TORBA IZOTERMICZNA 3-56-0802018. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca torbę izotermiczną na ramię o wymiarach: 20 x 7 cm. Torba wykonana jest z nylonu w kolorze: czerwonym, zielonym i niebieskim z czarnymi wstawkami. Torba na ramię ma regulowany pasek i otwór do picia – pić można bez wyciągania butelki (0,5 l.) z pokrowca. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

WOREK SPORTOWY 8-6337404. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca worek sportowy z materiału non-woven, w kolorze niebieskim, w rozmiarze 32,7 x 1x 41,7cm. Torba ma wycięte uchwyty do trzymania. Znakowanie możemy wykonać metodą termotransferu, w rozmiarze 19 x 25 cm. Worki są dostępne także w kolorze: czerwonym, żółtym i jasnozielonym. Worek sportowy jest wygodny, funkcjonalny i pakowny. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KLAPKI PLAŻOWE 7-8045-48. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowe klapki plażowe w kolorze jasnozielonym. Podeszwa klapek jest zrobiona z polietylenu, paski klapek z pvc. Klapki są dostępne w różnych rozmiarach. Rozmiar M pasuje do numerów 36-39. Rozmiar L pasuje do numerów 40-43. Wymiary klapek to: 24 x 1 cm lub 26 x 1 cm. Klapki plażowe sprawdzą się na wakacjach, a już na pewno są niezbędne na plaży i nie zajmują zbyt wiele miejsca w walizce. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

ZESTAW PLAŻOWY FOREMKI DO PIASKU DLA DZIECI 7-8075-99. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw foremek plażowy dla dzieci z plastiku. W skład zestawu wchodzi: wiaderko o średnicy 10 cm i wysokości 11 cm, w kolorze zielonym. W zestawie znajdują się jeszcze grabki w kolorze niebieskim, łopatka w kolorze różowym i dwie foremki do piasku w kształcie rybki i żółwika. Rybka jest w kolorze niebieskim, a żółwik w kolorze różowym. Na zestawie można drukować metodą tamponu, można tez zastosować etykietę cyfrową. Zestaw plażowy jest wręcz niezbędny dla dziecka na plaży. W tym niewielkim zestawie jest wszystko to, czego potrzebuje dziecko bawiąc się w piasku. Dzięki zestawowi plażowemu można kopać, grabić i robić babki. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

NADMUCHIWANA PIŁKA PLAŻOWA ZE ŚWIATEŁKIEM LED W ŚRODKU 7-8283-23. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca piłkę plażową nadmuchiwaną ze światełkiem LED w środku. Piłka ma średnicę 37 cm, jest zrobiona z pvc i jest w kolorze białym i niebieskim. Można na niej drukować metodą sitodruku i transferu. Oryginalna dmuchana piłka ze światełkiem LED będzie wspaniałą zabawką dla dzieci. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KOŁO DMUCHANE DLA DZIECI 8-5863904. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca koło dmuchane dla dzieci w różnych kolorach (niebieskie, czerwone, żółte, zielone i pomarańczowe) o średnicy 55cm. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu lub sitodruku. Kolorowe koło dmuchane dla dzieci zapewni wspaniałą i bezpieczną zabawę dziecku w wodzie. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

MATERAC PLAŻOWY 1-7693-04. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca materac plażowy z linką w rozmiarze: 42 x 73 cm z polichlorku winylu. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu. Materac występuje w 3 kolorach: niebieskim, czerwonym i pomarańczowym. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

FOTEL NADMUCHIWANY 3-56-0602206. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca fotel plażowy o wymiarach: 77 x 65 x 45 cm w kolorze niebieskim i pomarańczowym. Fotel wykonany jest z przezroczystego tworzywa. Będzie wygodnym siedziskiem na plaży, wycieczce, grillu. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

ZESTAW DO GRILLA 7-8289-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolia poleca zestaw do grilla w czarnym etui. Etui wykonane jest z poliestru i ma wymiary 35 x 9 x 2 cm i można na nim drukować metodą tampodruku i transferu. W zestawie znajduje z się metalowy nóż z drewnianą rękojeścią i metalowy chwytak do mięsa z drewnianą rękojeścią. Zestaw do grilla jest niezbędny do grillowania. Z zestawem grilowanie będzie łatwe i przyjemne. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

MINI ZESTAW BOULE 3-56-0606100. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca mini zestaw do gry w Boule. W skład zestawu wchodzi: 6 metalowych kul, 1 drewniana kula, czerwony sznurek do mierzenia odległości. Zestaw zapakowany jest w czarne etui zamykane na zamek błyskawiczny. Etui ma wymiary: 11 x 7 x 3 cm. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

BIDON PLASTIKOWY 7-8308-23. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowy bidon z chowanym ustnikiem. Bidon ma średnicę 5 cm i jest wysoki na 21 cm. Można na nim drukować metodą tampodruku. Bidon przyda się kolarzom i biegaczom, a także amatorom pieszych wycieczek. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KOSMETYCZKA 7-8334-07. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca elegancką kosmetyczkę podróżną bez dodatku ftalanów. Kosmetyczka wykonana jest z poliestru 600D i ma wymiary 23 x 10 x 14,5 cm. Można na niej drukować metodą sitodruku i transferu. Można też zastosować metodę cyfrową. Wydruk może osiągnąć rozmiary 60 x 120 mm. Kosmetyczka nie tylko nadaje się do podróży, można jej używać na co dzień. Przyda się każdemu kto nosi przy dużo drobiazgów i chciałby je uporządkować. Kosmetyczka jest praktyczna i ładna. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KOMPLET DO MANICURE 7-3059-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie komplet do manicure w etui. Etui wykonane jest z poliuretanu w kolorze czerwonym lub czarnym, zamykane na zatrzask. W komplecie do manicure o wymiarach: 11 x 6 x 2 cm znajduje się 6 narzędzi ze stali nierdzewnej do manicure, takich jak: nożyczki, obcinacz do paznokci, pęseta, pilnik i 2 narzędzia do pielęgnacji skórek. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

ZESTAW SZTUĆCÓW Z PLASTIKU 7-8379-06. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowy zestaw sztućców w którego skład wchodzi: nóż, widelec i łyżka. Zestaw sztućców ma wymiary: 17 x 2,5 x 1,5 cm. Na zestawie można drukować metodą tampodruku. Dzięki niewielkim rozmiarom zestaw rewelacyjnie sprawdza się w podróży. Ponieważ sztućce składa się razem, nie pogubią się i będą zawsze na miejscu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KROKOMIERZ 7-8508-48. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowy, żółtoszary krokomierz z klipsem w obudowie z ABS, na baterie. Krokomierz ma wymiary 4 x 5 x 2,1 cm. Można na nim drukować metodą tampodruku. Dzięki temu urządzeniu będziemy wiedzieć ile kilometrów lub mil przeszliśmy. Krokomierz poda także ile kalorii spaliliśmy. Krokomierz nadaje się na prezent dla biegaczy, chodziarzy i wszystkich tych, którzy od czasu do czasu lubią sobie pospacerować. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

POJEMNIK NA LUNCH 7-8518-04. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca biało-niebieski, dwukomorowy pojemnik na lunch z nożem i widelcem. Pojemnik wykonany jest z plastiku. Nóż i widelec umieszczony jest sprytnie w pokrywce. Można na nim drukować metodą tampodruku. Pojemnik doskonale nadaje się dla dziecka do szkoły, a także i na różnego rodzaju wycieczki. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

ZATYCZKI DO USZU 7-8548-08. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zatyczki do uszu z polietylenu w kolorze żółtym, na żyłce, pakowane w przezroczyste, higieniczne etui. Na etui można drukować metodą tampodruku, można tez zastosować: etykietę cyfrową, i naklejkę 3D. Etui ma niewielkie gabaryty i wszędzie się zmieści. Dzięki żyłce zatyczki do uszu nie zgubią się. Zatyczki do uszu przydadzą się wszystkim tym, którzy nie lubią hałasu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KUBEK DO RYSOWANIA 1-5251_02_A. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca biały, plastikowy kubek do rysowania. Kubek posiada 3 rysunki do kolorowania o wymiarach 26 x 9 cm. Ten kubek polubią wszystkie dzieci, ponieważ z dumą będą mogły prezentować na nim swoje rysunki. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

FARTUCH DO BARBECUE Z NARZĘDZIAMI I RĘKAWICĄ 7-6388-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca fartuch barbecue z poliestru 600D do grilla. Do fartucha barbecue do grillowania załączone są 3 narzędzia do grilla (szczypce, łopatka do przewracania oraz widelec) i rękawica. Na fartuchu można drukować metodą transferu. Powierzchnia nadruku: 150 x 120 x mm. Fartuch do grillowania jest niezbędny w każdym domu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

OGRZEWACZ DO DŁONI 7-2660-22. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca plastikowy ogrzewacz do dłoni o wymiarach: 10 x 6,5 cm w kolorze białym lub niebieskim. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub transferu. Ogrzewacz do dłoni nie wymaga baterii i jest do wielokrotnego użytku. Aktywuje się go przez naciśnięcie metalowej płytki. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

OGRZEWACZ DO DŁONI 7-8496-26. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca ogrzewacz do dłoni w kształcie elipsy o wymiarach: 11 x 7,5 x1,4 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Ogrzewacz do dłoni jest wielokrotnego użytku, aktywizuje się po naciśnięciu metalowej płytki, nie wymaga baterii. Ogrzewacz wystarczy podgrzać w gorącej wodzie przed kolejnym użyciem. Ogrzewacz występuje w kilku kolorach: białym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

OSŁONA IZOLACYJNA (IZOTERMICZNA) NA PUSZKĘ 7-7814-09. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca rewelacyjną osłonę izolacyjną na puszkę w kolorze morskim i niebieskim wykonaną z pianki z powłoką z poliestru o pojemności 330 ml. Osłona ma średnicę 7 cm, wysokość 10,5 cm. Na osłonie izolacyjnej można drukować metodą transferu i transferu cyfrowego. Osłona izolacyjna na puszkę sprawdza się nie tylko w podróży  na plaży ale i w domu. Dzięki wbudowanemu pojemnikowi chłodzącemu puszka z napojem nie nagrzeje się ale pozostanie chłodna, a jej zawartość skutecznie schłodzi nas w upalne dni. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

LATARKA W KSZTAŁCIE DŁUGOPISU 1-7783-03. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca latarkę w kształcie długopisu z 6 białymi lampkami LED i magnesem. Latarka ma wymiary 2,2 x 15,7 x 2,6 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku ( 5 x 20 mm). Latarka z lampkami LED przez swoje niewielkie rozmiary nie jest uciążliwa – można ją wszędzie zmieścić i wszędzie zabrać. Doskonale nadaje się na wszelkiego typu wycieczki. Latarka LED jest idealną latarką podróżną. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

LATARKA NA DASZEK 3-56-0403095. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca latarkę doczepianą do daszka czapki o wymiarach: 8,3 x 6,2 x 1,7 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku lub graweru. Latarka zawiera 5 białych diod LED z 2 ustawieniami: światłem ciągłym i migającym. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

ZESTAW DO MYCIA ZĘBÓW 8-6303866. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca zestaw do mycia zębów w którego skład wchodzi: składana szczoteczka do zębów i mini pasta do zębów. Wszystko mieści się w plastikowym, transparentnym pudełku o wymiarach 9 x 3 x 1,5 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Zestaw do zębów jest mały i doskonale przydaje się w podróży. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

BRELOK ROBOT 11-03476. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok z tworzywa sztucznego w różnych kolorach. Brelok ma kształt robota, którego można składać i rozkładać . Brelok robocik to idealna zabawka na podróż dla dorosłego lub dziecka. Można też się nim bawić w deszczowe dni. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

UKŁADANKA 3D 11-03401421. Agencja czarne Magnolie poleca układankę 3D. Układanka jest wykonana z półprzezroczystego tworzywa w różnych kolorach i pakowana jest w przezroczyste pudełko. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku.Układanka logiczna 3D sprawdza cierpliwość i zręczność. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

OGRANICZNIK POD DRZWI 11-04045010. Agencja reklamowa Czarne magnolie poleca gadżet z 2 funkcjami. Pierwsza funkcja to ogranicznik pod drzwi, a druga to zawieszka na drzwi. Ogranicznik zrobiony jest z elastycznego tworzywa sztucznego, na którym znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

MIARKA DO OPON I ŻETON DO WÓZKA 11-04301005. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca miarkę do opon (6 cm) z miernikiem do opon i żetonem do wózka w sklepie. Miarka wykonana jest z tworzywa sztucznego. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Sprzedaż realizujemy już od 1 sztuki!!!

NIEZBĘDNIK 11-06371224. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca niezbędnik z półprzezroczystego tworzywa w różnych kolorach. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Niezbędnik zawiera lupę, śrubokręt, nóż, linijkę i otwieracz do butelek. Niezbędnik jest bardzo przydatny w podróży. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

SCYZORYK 11-09864005. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca scyzoryk 6-fynkcyjny ze stali nierdzewnej który zawiera: łyżkę, nóż widelec, korkociąg i otwieracz do butelek. Obudowa scyzoryka wykonana jest z tworzywa sztucznego, na którym możemy znakować metodą tampodruku. Do scyzoryka dołączone jest metalowe kółeczko, do którego możemy dopiąć karabińczyk, żeby przyczepić scyzoryk do plecaka lub torby. Wielofunkcyjny zestaw ze scyzorykiem przyda się na biwaku. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

CZAPKA ODBLASKOWA Z DASZKIEM 8-5339708. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca czapkę z daszkiem, 6-cio panelową, w kolorze żółtym. Czapka jest wykonana z poliestru. Czapka posiada elementy odblaskowe i zapięcie na rzep. Czapka z daszkiem przydaje się na wycieczkach pieszych i rowerowych. Chroni głowę i oczy przed słońcem. Pieszy czy rowerzysta w odblaskowej czapce z daszkiem będzie zawsze widoczny, a co za tym idzie i bezpieczny. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

CZAPKA Z DASZKIEM 1-7003. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca wygodną czapkę z daszkiem z zapięciem na rzep w rozmiarze: 28,5 x 12 cm. Czapka wykonana jest z wytrzymałego materiału non woven, na której znakowanie możemy wykonać metodą termotransferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

CZAPKA Z DASZKIEM 3-56-0702050. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca czapkę 5-segmentową ze wzmocnionym daszkiem. Czapka posiada 2 haftowane otwory wentylacyjne. Rozmiar reguluje się rzepem z tyłu czapki. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Posiadamy czapki w różnych kolorach. Czapka jest wygodna i estetyczna. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

CZAPKA BAWEŁNIANA Z DASZKIEM 3-56-0702067. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bawełnianą czapkę z daszkiem (5-segmentową). Dostępne kolory daszka: czarny, zielony, granatowy, niebieski. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

CZAPKA BAWEŁNIANA Z DASZKIEM 3-56-0702100. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bawełnianą, ekologiczną czapkę daszkiem. Czapka posiada 4 wywietrzniki i metalowe zapięcie. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Czapka z daszkiem doskonale sprawdza się w podróży. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KAPELUSZ BAWEŁNIANY 1-7008. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bawełniany kapelusz turystyczny o średnicy 25 x 13 cm. Znakowanie wykonamy metodą transferu. W magazynach mamy kapelusze w różnych kolorach. Ekologiczny, bawełniany kapelusz jest twarzowy i w dobrym gatunku, doskonale nadaje się do podróży i na wycieczki. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

KAPELUSZ PRZECIWSŁONECZNY BAWEŁNIANY 3-56-0702003. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca bawełniany kapelusz z daszkiem. Znakowanie wykonamy metodą transferu. Kolorowy kapelusz z daszkiem doskonale sprawdza się w podróży, na plaży lub na wycieczce. Sprzedaż prowadzimy już od 1 sztuki !!!

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl