Zabawki reklamowe

Zabawki reklamoweWzory zabawek reklamowychKontakt

 

Zabawki reklamowe nie tylko dla Dzieci!

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę zabawek reklamowych.

Aby zobaczyć wszystkie nasze zabawki reklamowe kliknij w zakładkę Wzory zabawek reklamowych u góry.

MIŚ W SZALIKU 1-HE043-20. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pluszową zabawkę w kształcie misia w kolorze beżowym. Miś ma fantazyjnie zawiązany biały szalik na szyi. Mamy również białe misie w szaliczku (1-054-16). Miś jest zrobiony z przyjemnego w dotyku pluszu i polara. Wysokość zabawki: 46 cm. Znakowanie możemy wykonać na szaliku misia metodą: termotransferu, rozmiar nadruku 70 x 30 mm. Taki mięciutki miś może stać się ulubioną zabawką dziecka, a także jego przytulanką do spania.

PLUSZOWY WIESZAK 1-058-99. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca kolorowe wieszaki z doczepionym zwierzątkiem (6 wzorów). Wieszak wykonany jest z pluszu i ma długość 33 cm. Znakowanie możemy wykonać metodą transferu. Pluszowy wieszak jest niecodzienną i uroczą zabawką. Pluszowy wieszak znajdzie zastosowanie w domu i przedszkolu. Obłożenie miękkim pluszem sprawia, że zabawka jest przyjazna dla dzieci.

ZAJĄCZEK BRELOK 1-258-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca puszystego zajączka – brelok. Zajączek jest zrobiony z pluszu, ma 6,5 cm wysokości i jest w kolorze biało-różowym. Znakowanie wykonamy metodą termotransferu. Ten słodki brelok z zajączkiem może być wspaniałym prezentem nie tylko dla dziecka ale i dla dorosłego, który lubi breloki ze zwierzątkami.

PIESEK Z CHUSTKĄ 1-276–18. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pluszowego pieska z chustką. Wielkość maskotki jest niewielka i wynosi tylko 30 cm. Chustka jest wykonana z poliestru i na niej możemy wykonać znakowanie o wymiarach 50 x 30 mm. Metoda znakowania: termotransfer. Piesek nie tylko może być rozkoszną przytulaną dla dziecka ale też miłym prezentem dla wszystkich.

KRÓWKA Z KOSZULKĄ 1-286-88. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca biało-czarną krówkę z pluszu z koszulką z poliestru (pakowaną oddzielnie). Krówka ma 16 cm wysokości. Znakowanie możemy wykonać na poliestrowej koszulce metodą termotransferu. Pluszowa krówka w koszulce jest uroczą zabawką. Niewielka krówka z pluszu może być znakomitym prezentem dla dziecka, a także uroczą maskotką dla nastolatki.

ŚWINKA Z KOSZULKĄ 1-287-21. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pluszową zabawkę -różową świnkę w białej koszulce (pakowanej osobno). Świnka jest malutka ma zaledwie 16 cm. Znakowanie możemy wykonać metodą termotransferu na koszulce w wymiarze 30 x 60 mm. Pluszowa świnka jest śliczną maskotką, miłą w dotyku o sympatycznym wyrazie ryjka.

HIPOPOTAM Z KOSZULKĄ 1-289-19. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pluszowego hipopotama w kolorze szarym z koszulką z poliestru (pakowaną osobno). Zabawka jest niewielka ma 16 cm. Znakowanie możemy zrobić na koszulce z poliestru w rozmiarze: 60 x 30 mm, metodą termotransferu. Ten niewielki i pluszowy hipopotam może być ulubionym pluszakiem dziecka lub maskotką przy plecaku nastolatka.

ŻABKA Z KOSZULKĄ 1-298-06. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pluszową zabawkę żabkę z koszulką (pakowaną osobno). Żabka ma wymiary: 16 cm i jest w kolorze zielonym. Znakowanie możemy wykonać na koszulce z poliestru, metodą termotransferu w rozmiarze: 60 x 30 mm. Pluszowa żabka będzie wspaniałym prezentem nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych.

OWIECZKA Z CHUSTKĄ 1-316-02. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca rozkoszną owieczkę z pluszu w kolorze białym o wymiarze 23 cm. Owieczka ma zawiązaną seledynową chustkę z poliestru. Znakowanie możemy wykonać na chustce metodą termotransferu. Ta przemiła owieczka może być wspaniałym prezentem dla każdego. Owieczka jest przyjemna w dotyku i może być wspaniałą przytulanką dla dziecka.

PLUSZOWY BAŁWANEK 1-324-42. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pluszowego bałwanka w kolorze białym, w rozmiarze: 15 cm. Bałwanek ma błękitną czapeczkę i szaliczek z poliestru, na których można drukować metodą termotransferu. Pluszowy bałwanek nie tylko nadaje się na prezent świąteczny pod choinkę ale także ucieszy wszystkich amatorów sportów zimowych.

LEW BRELOK 1-595-18. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok – zabawkę pluszowego lwa o wymiarze 10 cm. Lew ma na sobie bawełnianą koszulkę (pakowaną osobno). Znakowanie wykonamy metodą termotransferu na koszulce. Brelok lew jest sympatycznym i miękkim w dotyku gadżetem który można rónież przypiąć do torby lub plecaka.

TYGRYS BRELOK 1-584-18. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca brelok – pluszowego tygryska w rozmiarze 10 cm. Tygrysek ma na sobie bawełnianą koszulkę(pakowaną osobno). Znakowanie wykonamy na koszulce metodą termotransferu. Brelok tygrysek nadaje się na zawieszkę do torby lub plecaka.

ŻYRAFA BRELOK 1-562-18. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca pluszową żyrafę brelok w białej koszulce bawełnianej (pakowanej oddzielnie). Znakowanie wykonamy metodą termotransferu na koszulce. Brelok żyrafa to miły w dotyku gadżet, może być sympatyczną zawieszką do kluczy, plecaka lub torby.

MIŚ BRELOK 1-559-18. Agencja reklamowa Czarne magnolie poleca brelok w kształcie misia. Miś wykonany jest z pluszu i jest w kolorze miodowym. Miś ma na sobie bawełnianą koszulkę (pakowaną oddzielnie). Wielkość misia-10 cm. Znakowanie wykonamy metodą tampodruku. Brelok miś doskonale nadaje się jako brelok do kluczy lub zawieszka do torby lub plecaka.

PIŁKA  NOŻNA 4-85301. Agencja reklamowa Czarne Magnolie poleca 2-warstwową piłę z poliuretanu, o wymiarach: 140 x 140 x 140 mm, o wadze 120 gramów. Na piłce są wydrukowane flagi państw, które są europejskimi potęgami futbolu. Piłka z flagami jest wytrzymała, a do tego oryginalna.

Kontakt

Możesz skontaktować się z nami dzwoniąc na podane numery telefonów lub wysyłając nam maila na jedn z podanych poniżej adresów.

Czarne Magnolie

Biuro:

tel. 508 44 22 21
tel. (12) 358 58 75

e-mail: biuro@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Warszawa:

tel. 508 44 25 36

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl


Dział handlowy Kraków:

tel. 508 44 22 21

e-mail: wycena@czarnemagnolie.pl